Buhhhh omo witte testen voor mij, hoop snel een test te kunnen posten die wel wat laat zien! Op naar de volgende ronde!
Ja pffff mijn nod zit er ook aan te komen. En wat is het toch spannend zeg! Voel in ieder geval helemaal nietssssss
Voel je niks mbt je naderende nod? Of kwa zwangerschap? Kwa zwangerschap voelde ik ook niks hoor.. en overigens tot week 33 geen klachten gehad wat dat betreft behalve een groeiende buik en t geschop..
Nee nopes. Dus maakt het wel spannend ja. Ik ga maandag testen. Donderdag is mijn Nod spannendsddd Haha ik kan niet wachten 😛
Kunnen jullie helpen met mijn ovulatietest? 2 dagen slijmerige afscheiding gehad met ovulatietest met een heeeeeel licht streepje. Vanmorgen zo getest.
ik zou zeggen positief, zeker de rechte test lijkt echt even donker (action worden soms niet donkerder dan dit)
Op mijn telefoon zie ik hem wel redelijk goed. En niet teveel inzoomen. Dan zie ik redelijk wat ik in het echt ook zag.... maandag test ik sowieso.