Voor het ledikant hadden wij de ikea vackert gekocht, maar hier kwam al snel een kuil/zonk in. Toen de ikea skont geprobeerd, maar helaas hetzelfde verhaal. Welk matras is goed en betaalbaar?
Consumentenbond heeft matrasjes voor ledikantjes getest. Aerosleep kwam als beste uit de test. Je kan een maand gratis lid worden om resultaten in te zien. Ik ben lid maar kan niet zo handig mobiel inloggen nu en ben het weekend niet thuis.
Hier ook aerosleep. Is van mijn nicht en gaar zoontje geweest dus 2de hands maar totaal niet ingezakt.
Je kan ook een gewoon matrasje doen en dan een topper van aerosleep ! Die topper kun je nog eens uitwassen
Het gaat me niet om het aerosleep gebeuren, maar om de kuil in de matras of is dat metvzo'n topper opgelost?
Hier een IKEA matras en daaroverheen een aerosleep topper. Maar ik heb geen kuil in het matras hoor. Wel doe ik na elke keer het bed verschonen matras omdraaien. Maar zie dat je kindje 1 maand oud is, en nu al 2 matrassen "versleten"? Heb je niet gevraagd of er een fout in zit? Baby van 1 maand heeft nou ook niet zo'n zwaar gewicht dat er al een kuil ontstaat lijkt mij..
Ik heb het duurste Ikea matrasje (weet de naam niet) en totaal geen last van inzakkingen... Geen aerosleep topper overigens.
We hadden de ene matras en bij mijn ouders de andere. De skont ook geprobeerd. We hebben nog niet 2 matrassen versleten haha. Man is vandaag naar de ikea geweest met de matras en ze zagen het direct. Hij heeft een nieuwe meegekregen
Ik heb een matrasje van de Prenatal.. die was de vorige mama mazzel dagen in de aanbieding voor 69,- deze heb ik voor al mijn kroost telkens aangeschaft. Geen klachten!