Iui (kid) september 2015

Discussion in 'MMM clubs' started by Knuffie85, Apr 28, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Knuffie85

    Knuffie85 Niet meer actief

    R@blosje. Begrijpelijk. Je wilt het nu ook echt zien ipv een test te geloven.

    Met mijn meiden gaat het goed. Jazz gaat gewoon lekker haar gangetje. Neva doet het ook super zolang we maar thuis en in haar ritme blijven.
    Gisteren dagje park tivoli gehad. Erg leuk geweest. Maar de terugweg was ern hel. 1uur rijden en ze is misschien 20minuten stil geweest, de rest vd tijd gekrijst. Heeft ook een hekel aan de maxi cosi dat scheelt ook. Maja moeten toch wel ergens heen kunnen.
    Vandaag een minder fijne dag hier. Ons pap zijn verjaardag. Hij zou eigenlijk 61 zijn geworden. Helaas kunnen we dat al een hele tijd niet meer vieren. En normaal zijn we dan als gezin bij elkaar. Maar dit jaar ook niet 😢
     
  2. Blosje89

    Blosje89 Fanatiek lid

    Jan 12, 2016
    1,325
    242
    63
    Knuffie, blijft moeilijk het gemis van een geliefd persoon... Dag wel een beetje doorgekomen? Nog iets speciaals gedaan ter nagedachtenis?

    Bijzonder dat neva zo uit haar doen raakt.

    Vandaag echo gehad. Alles ziet er goed uit. Baarmoederslijmvlies 7,4mm en links dominant follikel van 12mm. Maandag weer terug voor echo. Mogen door met iui deze ronde
     
  3. Knuffie85

    Knuffie85 Niet meer actief

    Zeker weten. Op sommige dagen went dat nooit.
    We zijn de dag goed doorgekomen. Niets gedaan ter gedachtenis. Dahs eigenlijk altijd het samen zijn.
    Ja het is erg gek met neva en de maxicosi. Erg lastig ook.

    Spannend nu weer voor je zeg.
     
  4. Blosje89

    Blosje89 Fanatiek lid

    Jan 12, 2016
    1,325
    242
    63
    Verlies draag je altijd met je mee...
    Wel jammer dat jullie dit jaar niet samen konden komen...

    Gisteren weer de iui gehad, dus nu weer afwachten... Dit keer 6milj zwemmers...
     
  5. Knuffie85

    Knuffie85 Niet meer actief

    Idd dat klopt. En vooral omdat ik nog zo jong was. En hij er niet meer was toen ik het huis uit ging en me kinderen kreeg.
    Niet alleen van mij maar ook van de zussen en me broer.
    Hij zou ondertussen al coor de 10de keer opa zijn geworden.

    Oeh spannend zeg. Weer op die lange wachtbank.
    Geen idee of dat veel is. Ik heb het nooit geweten en ook nooit gevraagd eigenlijk
     
  6. Blosje89

    Blosje89 Fanatiek lid

    Jan 12, 2016
    1,325
    242
    63
    Wat verdrietig dat hij al die momenten niet heeft mee kunnen maken 😢

    Pff t wachten duurt lang 😂 4dpo vandaag...
     
  7. Knuffie85

    Knuffie85 Niet meer actief

    Dat wel ja. Maar helaas kunnen we er niets aan veranderen.
    Ik zeg altijd dat hij van boven toch wel mee kijkt. En elke zomer komt er een vkinder in mijn tuin en die zit er echt elke dag. Zeg dan tegen mijn dochter. Kijk daar is opa weer. Die komt ff spieken. Snapt ze niks van natuurlijk. Masr toch. Als ik vraag waar is opa H dan wijst ze naar de lucht en zegt ze. Opa H daar in lucht. Sterretje.

    Ja wachten duurt lang he. Weet het meid. Heb je genoeg te doen?
     
  8. Blosje89

    Blosje89 Fanatiek lid

    Jan 12, 2016
    1,325
    242
    63
    Mooi dat er ieder jaar een vlinder in je tuin zit en je jouw kinderen toch betrekt bij jouw vader/hun opa...

    Gisteren, 11dpo n tuurstreep... Vandaag 12dpo niets te zien...
    M'n borsten en andere kwaaltjes zeggen; zwanger...
    Maarja na twee miskramen zegt dat niet zoveel en vrees ik dat morgen mijn menstruatie zal doorzetten...

    Hoe ging bij jullie de behandeling? Hormonen, follikelmeting of ovutest? En wanneer ging je dan voor iui?
    Ik krijg follikelmeting, als er n dominante follikel te zien is ga ik zelf met ovutest werken en een dag na positieve ovulatietest krijg ik dan de iui...
    Bewezen effectief want ben sowieso al twee keer zwanger geweest, maar toch vraag ik me af of de timing wel goed is. Bij de tweede iui hebben ze nog n echo gemaakt nadien en daar zagen ze dat mijn ei al gesprongen was... Weet dat die zeker 12uur nog leeft daarna, maar kan me zo voorstellen dat daarmee de kwaliteit achteruitgaat? En je eigenlijk al de iui gehad wil hebben net voordat je ei springt?,..
     
  9. Knuffie85

    Knuffie85 Niet meer actief

    Ik heb nooit een follikelmeting gehad.
    Heb in eigen cyclus gedaan, zonder hormonen met een ovulatietest. Moest dan sochtends testen en volgende dag erheen.
    Bij mij werkte dit telkens goed. Van de 4 iui die ik gehad heb ben ik 3x zwanger geweest.

    Zo ik ga maar weer aan het werk. Eerste dag vandaag na 6 maanden thuis gezeten te hebben.
     
  10. Blosje89

    Blosje89 Fanatiek lid

    Jan 12, 2016
    1,325
    242
    63
    He knuffie, hoe was je eerste werkdag? Raar om na zes maanden weer te gaan werken?
    Wat voor werk doe je?

    Ik krijg follikelmeting omdat mijn cyclus erg kan verschillen en soms de groei vh follikel even stil staat.
    Maar de iui wordt gepland nav ovulatietest; dan idd dag erna.
    Maar tweede iui was m'n eisprong dus al geweest...

    Als t goed is word ik later deze week gebeld door de arts voor overleg. Maar denk dat we de komende drie behandelingen nog gewoon zonder hormonen mogen en willen doen.

    Ben nu twee Vd drie iui's zwanger geraakt; helaas allebei miskraam...
    De laatste iui had ik wel een tuurstreep op zwangerschapstest maar toch ongesteld geworden. Die tel ik dus niet mee als succesvol, maar mogelijk wel iets gaande geweest...

    Hoop nu vooral dat we een keer echt geluk mogen hebben, dat ik zwanger raak en alles goed zal gaan 🍀
    8 september de eerste follikelmeting. Zit dan op dag 12... Heb er nu alweer zin in (dat ik dat ooit zou gaan zeggen...) ik bedoel dan in de kansen die de komende behandeling meebrengt!
     
  11. Knuffie85

    Knuffie85 Niet meer actief

    Blijft toch elke keer erg spannend. Hoop evht dat je gauw het geluk mee mag maken dat alles goed blijft gaan.
    Zoeits verwacht je van te voren niet. En op zon moment ben je blij dat het er is.

    Ik ben verzorgende ig. Werk in een verpleeghuis met dementerende ouderen. Eerste werkdag ging goed. Maar wel erg vermoeiend. Hoefde maar 4 uurtjes te werken. Vandaag ook gewerkt. Nu 2 dagen vrij. Ff rust. Haha
    En jij?
     
  12. Blosje89

    Blosje89 Fanatiek lid

    Jan 12, 2016
    1,325
    242
    63
    Nog vrij geweest met deze mooie warme dagen? Hoeveel uur werk je?

    Ik werk in het ziekenhuis, ook in de zorg met mensen. Vind het erg leuk om met mensen te werken en geeft voldoening als je iets voor ze kunt betekenen.
    Heb nu even vakantie, begin volgende week weer!

    Hebben inmiddels eerste echo gehad en vandaag mag ik weer! Donderdag was m'n follikel 13,5 dus vandaag even kijken of ie goed groeit... En dan zal as week ergens de iui weer plaatsvinden 🍀

    Het is wel erg rustig in dit topic he...

    In oktober mag je terug met je dochter toch? Hoe gaat het nu met haar?
     
  13. Knuffie85

    Knuffie85 Niet meer actief

    Ik werk 20/28uur per week. Had deze week 3 avonddiensten en nu het weekend vrij. Maandag mogen we weer.
    Het geeft idd voldoening om met mensen te werken. Bij ons weten ze echt niets meer en dat je ze dan kunt helpen vind ik fijn.

    Lekker ff vakantie. Heb je mooi weer zeg heerlijk. Ik heb week 44 en week 49/50 ook weer vakantie.

    Spannend weer vandaag zeg. Ik blijf duimen.

    Tis erg rustig idd.
    Ja 11 oktober moeten we weer terug. Ze doet het goed. Weegt ondertussen alweer 6260 klein dikkertje :D
    Vandaag precies 4 maanden alweer. Sinds 3 dagen eet ze smiddags worteltjes om uit te proberen. Zogauw ze dat mogen worden ze echt groot vind ik.
     
  14. Blosje89

    Blosje89 Fanatiek lid

    Jan 12, 2016
    1,325
    242
    63
    Lekker vh weekend vrij! Genieten vh zonnetje?! ☀️
    Je meisje groeit wel hard!! Geniet er samen van, want voor je het weet zijn ze groot!!
    20-28uur is meer dan genoeg met je kleine meiden! Blijft er ook tijd over voor t gezinnetje!

    Echo liet vandaag groei vh follikel zien; 17mm... Dus waarschijnlijk morgen of maandag smiley en dan dus maandag of dinsdag de iui 🍀 ben heel benieuwd! Maar vooral heel hoopvol, heb er een goed gevoel over!
     
  15. Knuffie85

    Knuffie85 Niet meer actief

    Ja heerlijk weer nu. Vanmiddag even met mijn oudste dochter een stuk gefietst. Ze vond het heerlijk. Papa bleef thuis bij onze kleine meid.

    Ja ze groeit voor mij iets te hard. Als ik fotos terug kijk is ze niet meer zon klein meisje als eerst. Ze word al echt groot. Wil ook op schoot niet meer liggen, alleen maar zitten.
    20/28 is idd genoeg. Ben ik genoeg thuis en toch ook nog op het werk wat ik toch wel fijn vind.

    Oeh spannend weer zeg. Hopelijk kun je over een tijdje zelf ook smileyen. (Of hoe schrijf je dat?)
     
  16. Blosje89

    Blosje89 Fanatiek lid

    Jan 12, 2016
    1,325
    242
    63
    Heerlijk om te fietsen met je oudste! Vinden ze volgens mij echt leuk!
    Tijd vliegt ja, dus veel vastleggen en proberen zoveel mogelijk samen te genieten... Lijkt me ook deste moeilijker als je weet dat t je laatste kindje is...

    Ik heb gisteren de iui gehad! Aantal zwemmers was uiterst hoog! Nu maar weer afwachten... De vervelendste fase Vd maand als je het mij vraagt!
     
  17. Knuffie85

    Knuffie85 Niet meer actief

    Ze geniet zeker van fietsen. Helaas kan ik dat niet vaker doen aangezien de jongste nog niet mee op de fiets mag. Volgend jaar kunnen we heerlijk gaan fietsen met zijn allen.

    Oh weer spannend voor je. Ik ga weer duimen.
    Het is zeker de vervelendste fase in de maand. Nooit fijn.
     
  18. Blosje89

    Blosje89 Fanatiek lid

    Jan 12, 2016
    1,325
    242
    63
    Poging 4 helaas mislukt...
    Op naar poging 5! 🍀
     
  19. Knuffie85

    Knuffie85 Niet meer actief

    Oh meis nee toch. 😥😥 sterkte en op nasr de volgende poging.
    Het is je zo gegunt
     
  20. Knuffie85

    Knuffie85 Niet meer actief

    wat is het hier rustig.

    Hoop dat alles goed gaat met de dames.
     

Share This Page