Hoi dames! Ik heb 6 sept laatste tablet van de pil gehad. 9 sept ongesteld geworden. Zit vandaag op dag 23. Voor het eerst nu wat lichte streepjes. Zijn er meer mensen met lange cyclus?
Je schrijft dat je vorige maand pas gestopt bent met de pil, en nog geen eigen menstruatie hebt gehad, (alleen ontrekkingsbloeding), dus het is heel normaal dat je cyclus nog niet gelijk regelmatig of kort is.
Klopt! Ik heb nog nooit echt een "normale" cyclsus gehad. Met mijn vorige meiden zijn we er nooit bewust mee bezig geweest, daarmee bedoel k om echt de cyclus bij te houden en ovulatietesten.
Wel 'langere' cyclussen maar geen pcos Ik dacht trouwens dat bij pcos de ovu testen vaak vals positief aangeven dus dat dit niet veel zin heeft?
Oke! Nooit van gehoord. Ik heb eigenlijk ook geen idee of ik nog pcos heb. Heb er zelf altijd over getwijfeld. QUOTE=XmoonlightX;20132603]Wel 'langere' cyclussen maar geen pcos Ik dacht trouwens dat bij pcos de ovu testen vaak vals positief aangeven dus dat dit niet veel zin heeft?[/QUOTE]
Bij mij helpen ovu testen ook niet. Tempen idem. Enige manier om een duidelijke cyclus te krijgen is met clomid. Helaas voor mij niet meer aan te komen dus afhankelijk van mijn lichaam. Bij pcos kan je je hele cyclus posi testen hebben. Wij maken gewoon veel eitjes aan die niet volledig rijpen helaas. Hopelijk heb je snel een goede eisprong!
Helaas meid zegt dit streepje ook niks.. Test is negatief. Maar zoals hierboven gezegd ben je pas net vd pil af.