Nou, wat de titel zegt dus , ik zoek fijne antislipsokken voor mijn dreumes. Voor mijn zoon had ik vaak die dikke van esprit, maar die waren wel vrij breed en als ik de voeten van mijn dochter in moet schatten, denk ik dat die niet zo mooi aansluiten. Ze is nog niet zo stabiel, dus ze moeten wel voldoende antislip hebben, dus niet 3 kleine nopjes. En als we haar voeten goed hebben opgemeten, heeft ze maat 21-22, dus ze is wel uit de echte babymaatjes.
Die zijn te klein, de grotere (hoewel ze nauwelijks groter lijken), zakken ook nog eens af. Edit: misschien zijn de laatste die ik heb geprobeerd trouwens wel de 12-18 maanden, ze hebben ook nog 18-24 maanden. Maar ik heb dus slechte ervaringen met de 12-18 maanden sokjes, die hadden dat omsla randje ineens niet meer, wat nu juist de kleinere sokjes fijner maakt. En mijn dochter trok toen ze de 12-18 maanden aan moest echt heel de tijd die dingen uit, dus ik heb van alle paren er nog 1 of geen (aangezien ze na het wandelen altijd minstens 1 blote voet had ). Maar de 12-18 maanden waren een half jaar geleden ook al aan de kleine kant, dus ik betwijfel of de 18-24 maanden niet ook al te klein zullen zijn.
Ik kan bij de hema online alleen baby antislipsokken vinden, en bij de h en m alleen jongens sokken . Kijk ik niet goed?
Bij de Hema hebben ze van die dikkere badstof sokjes met nopjes eronder. Volgens mij in wit, blauw en grijs. Ik vind ze heel fijn voor mijn zoontje.
Ik loop ook te zoeken. Bambino vallen de grote maten heel erg tegen. Ik heb nu bij de zeeman in een grotere maat sokken gescoord en mn zoontje heeft ze nog niet verloren.
Zijn dat de babysokjes? Want dat zijn de enige die ik kan vinden op de website, en die passen vast niet.
Hebben die dan antislip? Heeft iemand ervaring met die ewers antislipslofsokken? Die zijn wel best prijzig, maar in ieder geval wel in normale kindermaten verkrijgbaar.
http://www.bodybasics4kidz.com/images/P_compressed/Ewers%20anti%20slip%20sokken%20Fuchsia%20rose.jpg Geen sokken, maar wel soksloffen. Deze hebben mijn kinderen veel aangehad. Goede anti slip en blijven goed zitten
Catspads van falke! Hier als slof over de sokken heen. Ze zijn prijzig maar ik kan ze van mijn dochter nu doorgeven aan mijn zoontje, ze blijven heel mooi
Ja, je kijkt niet goed haha lijkt me nl dat roze sokke niet voor jongens zijn 3 paar sokken | Lichtroze | Kinderen | H&M NL Vanaf maat 19/21 met nopjes
Haha, dat is idd erg roze , die staan weer tussen de babykleding, je kunt op het plaatje en de naam niet zien dat het met antislip is, dus vandaar dat ik het had gemist. Heb inmiddels ook sokken gevonden bij c en a, dus die heb ik besteld.