Loslopende katten

Discussion in 'De lounge' started by Vlindertjeh, Oct 2, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Vlindertjeh

    Vlindertjeh Bekend lid

    May 18, 2014
    545
    67
    28
    Female
    Het zuiden
    hier in de wijk heel veel loslopende katten.. maar die rotbeesten komen gewoon naar mijn hond toegelopen als ik aan de wandel ben en vallen aan..
    Resultaat 3 keer dierenarts geweest, een keer hadden we geluk hond net op tijd kunnen weghalen anders had ze een oog minder..
    We lopen gewoon, hond had geen aandacht voor de kat maar die sprong gewoon bovenop mijn hond.. tja wie betaald mijn dierenarts rekening?? Niemand want ja dat was niet hun kat ze hebben het niet gezien!!
    Ondertussen na al die aanvallen is dus kattenjacht geopend..
    Hond is netjes aangelijnd, betaal netjes belasting, ruim de hondenpoep op en katten mogen alles doen wat ze maar willen eigenaren nemen hier totaal geen verantwoording, kattenpoep ligt soms gewoon voor de deur fijn hoor!
     
  2. Koningsgezin

    Koningsgezin Fanatiek lid

    Jan 24, 2014
    1,689
    110
    63
    Hou op, schij uit. Klere beesten (sorry). Schijten mijn tuin vol, vallen mijn honden aan. Gelukkig hebben wij 2 honden die van zich af bijten en is er nooit lichamelijk letsel. Katten in mijn achtertuin? Ik laat mijn honden erop los, mijn tuin is geen kattenbak. Heel aso misschien, maar ik heb 2 kinderen die buiten spelen. Ik ruim netjes de hondenstront op (zouden meer mensen moeten doen), dan mag ik best katten verjagen in mijn tuin die dat als kattenbak gebruiken. Overigens zijn de katten eerder over de schutting, dan de honden bij de katten zijn. Gek he met hoop geblaf zodra ze buiten komen
     
  3. wishtobe

    wishtobe Niet meer actief

    Het is jammer dat iedereen over een kam geschoren wordt.
    Ik heb een kat die ons terrein niet af gaat. Niemand die er last van heeft.
    Mensen iets verderop laten wel hun honden los rondlopen op straat, terwijl zij als baasjes in huis blijven. Overal hondenpoep in de speeltuintjes.... ook bij een ander gezin laat de hond zichzelf uit.

    Dus het zijn honden en kattenbaasjes die de boel wel en niet op orde hebben.....
     
  4. annneliesje

    annneliesje Fanatiek lid

    Jan 16, 2011
    3,569
    0
    0
    Administratief medewerkster
    Noord Nederland
    Haha wilde net zeggen wishtobe; ik heb juist een hekel aan zowel honden- als kattenbaasjes die de rommel van hun dieren overal rond laten slingeren. Net stond ik ook weer in zo'n heerlijk geurende massa (not). Middenop de stoep :(

    Ik heb zes katten. Mijn katten komen alleen in mijn tuin. Ik heb mijn tuin afgezet, zodat ze er blijven en geen anderen lastig vallen. Voordeel is ook dat ik in de achtertuin dus ook geen andere katten heb :p
     
  5. Uuz

    Uuz VIP lid

    Dec 8, 2014
    6,241
    818
    113
    Kan je die katten zelf niet wegjagen op straat? Hier ook zo'n kat in de buurt. Gelukkig is 'ie wel bang voor mij.
    De tuin bewaakt onze hond wel zelf, daar durven ze nauwelijks meer te komen.
     
  6. anica

    anica Fanatiek lid

    Dec 3, 2009
    4,528
    240
    63
    Taarten bakken
    zwolle
    Ze heeft het over loslopende katten...
     
  7. Fuddey

    Fuddey VIP lid

    Oct 6, 2015
    16,382
    12,678
    113
    Ik vind beide aso; katten en honden horen gewoon geen overlast te veroorzaken. Ik snap dat een kat lastig binnen te houden is, maar als je voor een kat kiest, moet je daar zelf verantwoordelijkheid voor nemen. Zelfde geldt voor honden; als je een hond kiest, moet je bv ook z'n poep netjes opruimen.

    Hier jaag ik katten ook uit de tuin hoor, mijn tuin, niet hun kattebak. Net zoals baasjes die hun hond gewoon in mijn voortuin laten; wegwezen!
     
  8. sandramarije

    sandramarije Bekend lid

    Jan 17, 2013
    665
    1
    18
    Dat is dus de reden dat mijn kat lekker binnen blijft.. heeft niemand er last van
     
  9. wensmoeder

    wensmoeder Actief lid

    Mar 11, 2013
    295
    0
    16
    Ik heb ook twee katten die enkel in de tuin blijven, zullen nooit de schutting over gaan.
     
  10. annneliesje

    annneliesje Fanatiek lid

    Jan 16, 2011
    3,569
    0
    0
    Administratief medewerkster
    Noord Nederland
    @anica: ja die zijn irri, maar honden die overal schijten ook.
     
  11. honeyy

    honeyy VIP lid

    Nov 5, 2008
    7,635
    44
    48
    verkoopster babyspeciaalzaak
    Neem je waterpistooltje, bus Deo van mijn part of een pistooltje met die balletjes mee.

    Ik ga echt mijn hond niet laten aanvallen door zo'n beest! Mijn hondje is er razend op en zou er zelf op af rennen 😅 maar zou een kat zomaar op mijn hond springen is hij echt de sjaak kom nou.

    Hond die een konijn dood bijt krijgt een spuitje en zo'n kat mag doen & laten wat hij wil.. no way
     
  12. BloemJK

    BloemJK Fanatiek lid

    May 30, 2016
    1,184
    3
    36
    NULL
    NULL
    Kleine supersoaker (waterpistool die een paar meter afstand kan raken) van de Action meenemen als je je hond gaat uitlaten. Als de kat bij je hond in de buurt komt: nat spuiten.
    Als mensen in de buurt gaan lopen klagen dat hun kat steeds nat thuis komt, weet je ook gelijk waar je de rekening van de dierenarts kunt neerleggen.
     
  13. Vlindertjeh

    Vlindertjeh Bekend lid

    May 18, 2014
    545
    67
    28
    Female
    Het zuiden
    Dat idee van waterpistool is heel handig!! Denk dat ik maar eens een waterpistool in de kinderwagen ga leggen!!

    Ik heb het niet over alle katten maar de loslopende katten die hier echt aanvallen! Als iemand een kat heeft heel fijn ieder zijn eigen huisdieren, maar over honden is er zoveel ophef! Terwijl katten ook veel schade kunnen aanrichten.. als een kat netjes in huis is of eigen tuin geweldig goed gedaan van de baasjes!
    Maaat heb het echt over de terror katten hier.. je loopt langs en voor je het weet springen ze zo onder een auto of struik voordat je het in de gaten hebt! En erg fijn als je zwanger bent!
    Een kat hier laat zich door niks of niemand wegjagen, zelfs niet als ik dreig met een slipper te gooien.. ben niet iemand die een beestje pijn wilt doen dus gooi ook niet.. en de eigenaresse van de kat weet het ook nog, tijd terug zag ze hoe haar kat uitviel, enige reactie was oh wat een rotkat.. tjah heb ik veel aan!

    Hondenpoep heb ik ook een hekel aan hoor, ik ruim de poep van mijn hond op en sta in andermans poep, vreselijk!! Maar er liggen ook genoeg kattenkeutels!!
    En als achter je iemand met 8 katten woont die allemaal loslopen kun je je lol op! Eerst kwamen ze hier ook in de achtertuin, sinds ze de hond hebben ontmoet niet meer! Maar hebben ze wel de auto ontdekt grrr
     
  14. Koekie2

    Koekie2 Fanatiek lid

    Jul 6, 2015
    2,085
    216
    63
    wij hebben zelf een kat en die komt alleen buiten in onze tuin. Gaat ook niet weg... hij springt wel is op de schutting om te spienzen maar hij weet dat dat ook niet mag van ons. Loslopende katten kan i ook niet tegen. Als ze bij ons komen jaag ik ze ook weg... ons terrein en niet van hun.

    Heel vervelend dat je honden worden aangevallen. Zijn er meer mensen die hier last van hebben?
    Jammer als mensen niet de verantwoordelijkheid nemen over hun huisdier.. En je weet ook niet van wie ze zijn?
     
  15. Vlindertjeh

    Vlindertjeh Bekend lid

    May 18, 2014
    545
    67
    28
    Female
    Het zuiden
    Ja die katten vallen zowat elke hond aan.. de eigenaren weten ervan, en als ik ze aanspreek trekken ze hun schouder op of zeggen dat ze er niet bij zijn en het niet hun kat is..
     
  16. Deliana

    Deliana Niet meer actief

    Ik ben wel benieuwd hoe kitten eigenaren hun kat in hun eigen tuin houden eigenlijk :)

    Onze buren hebben sinds eens half jaar 3 katten en die beesten wonen zo'n beetje bij ons in de achtertuin..... ;) Ze liggen op de loungestoelen of tussen de planten, laten hun behofte achter..... Ik kan de tuindeur of de (dak) ramen niet open laten staan, want dan komen ze gewoon mijn huis in (of bij de buren).

    In het begin dacht ik nog dat ze misschien moesten wennen aan hun nieuwe woonomgeving, maar het begin nu toch echt boedirritant te worden...
     
  17. Chels89

    Chels89 Bekend lid

    Apr 22, 2014
    799
    128
    43
    Hier loopt ook zo'n kat, helaas komt die ook onze tuin in en haalt uit naar de hond én naar ons. Hoef de deur ook niet open te laten want dan loopt die zo naar binnen, gelukkig zag ik het tot nu toe en kon ik hem eruit gooien want zit er niet op te wachten dat de hond er eerder bij is en ik een bloedbad in huis heb.
    Maar hier zijn zulke asociale katten niet veilig dus snap niet dat men dan de katten buiten laat, hier moet ergens een katten hater wonen want de katten die zich niet zo gauw weg laten jagen en blijven terug komen die belanden in het kanaal/worden doodgeschoten met hagel/of zoals laatst is de staart er gewoon serieus afgeknipt... met zulke mensen op de wereld zou ik mijn kat nooit buiten laten komen.
     
  18. Boedah

    Boedah Niet meer actief

    Inderdaad irritant.. Maar niet alle katten baasjes zijn zo!

    Ik heb 2 katten die altijd binnen blijven, en pas had ik een man verderop uit de straat aan de deur die beweerde dat mijn katten altijd bij hem in de tuin zaten, dat hij er klaar mee was, en als ze er nog eens zouden zitten hij ze wel wat aan zou doen.. Hij was echt helemaal over de zeik!

    Nam het ook niet van me aan helaas dat het écht mijn katten niet kunnen zijn..

    Maar goed, misschien kun je de eigenaren er op aan spreken wanneer je echt zeker weet welke kat bij wie hoort?
     
  19. waxinelichtje

    waxinelichtje Niet meer actief

    Weet je hoevaak ik in de hondenschijt sta met mijn buggy? Heerlijk al die stront in de speeltuintjes en precies voor mijn voordeur. De naaste buurman had een bordje neergezet dat de hondeneigenaren hun hond maar in hun eigen tuin moeten laten schijten. Zo erg is het hier! Op de stoep en alles!
    Dus het komt van beide kanten hoor!
     
  20. Abri

    Abri VIP lid

    Jun 16, 2010
    12,423
    3
    38
    Onze kat loopt vrijwel altijd mee met het rondje van de hond en die heeft er ook een handje van tegen honden aan te springen of gewoon als een soort hond met ze te willen spelen. Hij valt ze gelukkig absoluut niet aan en als er eens een hond schrikt (en bijv. bijt) dan kan ik daar alle begrip voor hebben. Maar onze kat denkt sowieso dat hij een hond is volgens mij.. Die gaat het liefste naast de hond zitten poepen en kauwt net zo hard op stokken, rolt het liefste door de modder en weet ik wat allemaal ;)
     

Share This Page