Ik heb echt geen idee! Ik heb zelf nooit een innesteling gevoeld ofzo Ik weet wel dat ons lichaam ons flink voor gek kan houden helaas We kunnen niks anders dan afwachten
Ik heb respect voor jullie! Het lijkt me super zwaar maar idd als je zoiets écht wilt dan blijf je maar door vechten en elke maand is dan te lang,voor jullie natuurlijk maar ik begrijp de dames die net zijn begonnen ook volkomen. Ik kreeg laatst de opmerking naar mn hoofd geslingerd dat ik niet moer zeuren als het nu langer zou gaan duren 'want je hebt er al twee' Persoonlijk vond ik het een hele vervelende opmerking want ten eerste gun je zoiets niemand en ten tweede of het nu je eerste ,4e of 10e kindje is het blijft spannend en je blijft hopen dat het allemaal goed en gezond mag gaan Het is vreselijk dat het zo oneerlijk verdeeld is
Begrijp ik ook volkomen hoor wat je zegt. En idd zeer vreemde opmerking van die persoon. Ik weet nog wel dat ik ermee begon wilde ik t ook super graag natuurlijk maar t was allemaal wel romantischer. Als ik wist hoe t zou lopen had ik daar wel meer van genoten. Misschien ben ik emotioneel wat meer afgestompt door alle gebeurtenissen maar ik ga niet meer bij elk plopje of krampje bedenken dat t misschien wel raak kan zijn. Je weet t namelijk gewoon niet. Ik heb ook rondes gehad waarin ik alle tekenen had maar niet zwanger was. Als je iets graag wilt, wil je ook alles zien/voelen wat erbij hoort. Forum is zeker om van je af te schrijven maar soms denk ik weleens bij sommige mensen je kan t ook overdrijven door elk ding te komen melden.... Maar dat is natuurlijk ieder z'n eigen keuze en misschien denken mensen dat ook bij mij 🙃
Ik begin m'n hoop te verliezen voor deze maand. Gezien m'n temp kaartje gaat m'n temp alweer zakken voor de volgende cyclus
Littleindians, maar dat zijn van die opmerkingen die ook niet leuk zijn om te krijgen, want dat je één, twee of tien kinderen hebt wil niet zeggen dat de volgende ook mag komen. Danpas, die daling in je temp hoeft nog niks te betekenen, wie weet kruipt ie morgen weer omhoog! Hier weet overigens niemand dat we proberen zwanger te raken, afgezien van mijn moeder dan. Wel weten de meeste dat mijn spiraal eruit is, maar omdat die reden deels ook medisch was wordt er voor nu nog niks achter gezocht.
Ik snap denk ik idd wel wat je bedoelt En precies,je kan jezelf zo gek maken dat je zowat alles wel gaat voelen Dat had ik ook wel hoor bij de eerste en de tweede, bij elk dingetje dacht ik; oeh' zou t? Ik moet zeggen dat ik er nu wel veel relaxter in sta.. Zoiets van we zien wel en ik reageer ook niet meer op elk 'dingetje' wat ik voel haha maar dat was vroeger wel anders hihi
Mijn broer weet het Maar dat is meer om voor hun de 'klap' wat te verzachten en dat wilde ze graag zelf De eerste duurde ruim 2 jaar en nu zijn ze 3 jaar bezig voor een tweede Ik kan het dus wel begrijpen dat als ik 'weer' met leuk nieuws aan kom op dit vlak dat het hun heel erg zal raken
Littleindians Wat naar dat het bij je broer zo veel tijd kostte. Door dit forum te lezen kom ik er wel achter dat het allemaal niet zo vanzelfsprekend is.. Daar word ik eigenlijk wel een beetje zenuwachtig van. Ik was me daar echt niet goed van bewust.. Vriendinnen om me heen met een kindje zeggen allemaal dat ze super makkelijk zwanger raakten: "in een keer raak" zegmaar.. Daardoor dacht ik dat dat "normaal" was.. Pff ik heb mezelf voorgenomen deze ronde géén vroege test te doen en te wachten tot na mijn NOD.. Ik wil zo graag maar weet nu ook echt dat ik geduld moet hebben..
Danpas Hoe werkt dat temperaturen? Doe je dat iedere dag van je cyclus? Waar moet je op letten? Ik heb deze maand voor het eerst ovutestjes gedaan om te checken of ik inderdaad volgens mijn kalendertje rond mijn "vruchtbare periode" een eisprong had.. De verloskundige gaf aan dat dit niet bij iedere vrouw 14 dagen voor NOD is..
Precies, niks is wat dat betreft zeker. Hier vind ik ook weer wat extra spannend omdat het voor mij hopelijk een derde kindje mag worden, maar voor mijn vriend zijn eerste. Wat jammer dat het bij je broer en zijn vriendin zolang duurt. Zo blijkt maar weer eens dat het niet altijd zo gemakkelijk gaat. Ik begrijp goed dat je het hen wel verteld hebt.
Hee meiden! Wat een hoop berichten! En wat een verhalen zeg :0 Ik dacht ook dat zwanger raken altijd heeel snel ging.. mijn vriend en ik zijn nu bijna half jaar bezig, zelfs dat voelt al heel lang voor mij 😳 Ken iemand die echt super veel rookte iedere dag, en toch is ze heeel erg snel zwanger geraakt.
Temperaturen doe ik elke ochtend 7 uur voor ik uit bed kom. Het beste is elke ochtend voor je uit bed komt om dezelfde tijd. Zo krijg je een goed zicht op je cyclus. Voor je eisprong is je temp vaak wat lager, de dag na je eisprong stijgt je temp (zo kun je zien of hij indd geweest is) en als he menstruatie eraan komt daalt je temp weer tot voor de ovulatie. Je kunt ook op mijn kaartje kijken. Ik had tussentijds steeds een bloeding rond 7 dpo en wilde dit laten controleren bij de gyn. Vandaar dat ik was begonnen met tempen om dit ook te kunnen laten zien. Alleen nu een nadeel dat ik al onzeker wordt bij 9dpo omdat m'n temp al begint te dalen.
Hier weet helaas bijna iedereen het ivm de bbz.. dat was met de feestdagen en moesten iedereen wel op de hoogte stellen ivm operatie en hoe gevaarlijk het is. Vind dat stiekem wel jammer omdat het spontane eraf is mochten we weer een het geluk hebben om zwanger te raken. Maar ik heb er alle ellende dubbel en dwars voor over. De mensen bij wie het allemaal zo makkelijk gaat moesten eens weten hoeveel geluk ze hebben hadden we daar allemaal maar een beetje van.
Bij ons weten alleen onze ouders en stiefouders ervan + mijn oma .. De broers en zussen weten het niet,en dat houden we ook graag zo mocht het allemaal lukken dan kunnen we die nog verrassen .. fingers crossed dus 😂
Ik mag nu ook op het wachtbankje, ff heeft een mooi kruis gezet. Hier weet alleen m'n moeder en schoonmoeder dat we bezig zijn. Bij de eerste was ik zo zwanger, derde ronde met die instelling dacht ik ook van bij de tweede ben ik zo zwanger helaas ging dat anders. Op 1 maand na zijn we 2 jaar bezig geweest om zwanger te worden dus met deze instelling gaan we er nu voor en daarom wel wat eerder begonnen. Ik hou gewoon 2 jaar aan en mocht een zwangerschap zich eerder aandienen dan is dat natuurlijk super! Ik ga er alleen niet vanuit.
Ik ga morgenochtend denk ik al testen ben erg benieuwd. Zit nu volgens FF op 8DPO.. ik heb nog een hele hoop Wondfo cassettes.. diezelfde als k2v5
Veel geklets gemist :O Ik lees het later even na. Hier gaat het niet heel goed. Ik voel me een stuk beter kwa griep maar heb nu mega ongi krampen. Ik denk dat het gedaan is deze maand ben een beetje down. Gisteren nog lopen fantaseren over namen met mijn vriend maar nu is het nu wachten op mn regels. Werk gaat ook echt niet goed vandaag. Kortom, budje dag.
@Framboosjes: Een innesteling duurt inderdaad meerdere dagen, het bevruchte eitje is niet van vandaag op morgen ingenesteld! Dat is een proces van langere tijd... het eitje graaft zich normaal steeds dieper en dieper in de baarmoederwand. Over temperaturen kan je ook heel wat info vinden in het topic 'temperatuurkaartjes'. Hier is mijn eisprong idd ook altijd 12 dagen voor nod. @emetje: Ik voel exact hetzelfde als jou; vind het ook heel jammer dat zoveel mensen op de hoogte zijn, maar nu kunnen ze wel rekening met me houden bij een aankondiging ofzo... Heel dat spontane van die aankondiging vind ik ook erg, maar weet je... het zal altijd een verrassing blijven als je met goed nieuws komt hé. Ookal weten ze dat je bezig bent, vanaf je verteld dat je een kindje verwacht is iedereen toch superblij voor je! En veel mensen beseffen idd niet hoeveel geluk ze hebben; of dat een kindje mogen krijgen écht een wonder is! @Sophia: Heb je gelijk in! Sommige mensen panikeren idd heel snel (en overdrijven bij elk klachtje of symptoom), maar ergens ook wel te begrijpen natuurlijk... Als je ervoor gaat heb je het liever vandaag dan morgen. In het begin is het ook allemaal zo spannend, dus dat speelt vast wel mee. Ik weet nog dat ik met 4 maanden al zei dat er iets niet klopte. Toen waren er ook een aantal dames die me zeiden; wacht toch af, want gemiddeld is het een half jaar tot een jaar... Maar uiteindelijk klopte mijn voorgevoel wel. En dat klopt dikwijls wel eens, kan haast de toekomst voorspellen haha! En net zoals je zegt; ik voel ook wel eens wat en mijn lichaam heeft me ook heel vaak voor de gek gehouden; maar het is bij iedereen zo verschillend, de ene heeft kwaaltjes en is zwanger, de andere dan weer helemaal niet... Je kan er helaas geen lijn op trekken. Zou handig zijn moest er ergens gewoon een groen lampje aanspringen na de eisprong als we zwanger waren en een rood als het niet gelukt was @Littleindians: Vind het ook niet eerlijk die opmerking over dat je al 2 kindjes hebt... Een 3de of 10de is toch minstens even gewenst? Wel heel lief dat je zo begaan bent met je broer... Mijn zus is ook op de hoogte van ons verdriet, maar toen ik haar in het begin vroeg of ze me wou vertellen als ze aan een kindje gingen beginnen, lachtte ze me in mijn gezicht uit (ze is nu niet één van de meest meelevende en gevoelige mensen)... Maar toen ik haar wat meer uitleg gaf over waarom ik graag zou hebben dat ze het me vertelde; dan begreep ze het wel. Of ze het zal doen is iets anders, ik hoop van wel, want zou ook énorm verdrietig zijn als ze opeens komt melden dat ze een kindje verwachten. @Danpas: Hopelijk gaat hij morgen weer in stijgende lijn! @Starry: Ik hoop van harte dat je deze keer niet zo lang hoeft te wachten!