Uitgerekend 1 t/m 15 juni 2017

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Mama-in-love, Sep 20, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

  2. 1BB

    1BB Bekend lid

    Oct 3, 2016
    573
    67
    28
    Female
    ♡
    Had ik gisterenavond ook! Ook afgelopen dagen licht roze bij afvegen, jij ook? Ik heb ook geen krampen. Heb voor de zekerheid nog een test gedaan, test zegt nu 2-3 weken. Ik heb gelezen dat bloedverlies normaal kan zijn. Wel even in de gaten houden!!!

    Ik moet het mijn ouders nu al vertellen. Mijn moeder heeft het al geraden??? Ik heb haar twee keer gezien en ik doe niets anders. Baal er zo van. Ik heb nog niet eens een echo gehad. Maar als ik het haar niet vertel weet de hele wereld het al.
     
  3. 1BB

    1BB Bekend lid

    Oct 3, 2016
    573
    67
    28
    Female
    ♡
    @wollie92
    Kun jij andere klusjes doen? Of inderdaad zeggen dat je er hoofdpijn van krijgt, of misselijk wordt.
     
  4. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Je laatste stukje begrijp ik niet helemaal, 1BB.
    Waarom moet je het je ouders vertellen? En waarom weet de hele wereld het al dan?

    Mijn hele familie weet al dat ik zwanger ben :p Ik kan zulke dingen nooit voor mij houden, haha.
     
  5. 1BB

    1BB Bekend lid

    Oct 3, 2016
    573
    67
    28
    Female
    ♡
    ik werk met mijn moeder. Die gaat iedereen rondvragen of ze iets aan me merken. Of naja, meer zeggen dat ze denkt dat ik zwanger ben. Als ik het haar vertel dan houd ze er over op. Ik wil graag wachten met het vertellen aan mijn ouders omdat ik de echo wil afwachten. Ik moet zelf nog wennen aan het idee dat ik zwanger ben (Door de pil heen gegaan) en mijn vriend helemaal.
     
  6. Arendje

    Arendje Fanatiek lid

    Mar 30, 2014
    2,124
    634
    113
    Female
    Oh nee dat is zeker schrikken!! is het nog steeds aan de gang?
     
  7. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Oh zo! Ik begrijp het. Lastige situatie hoor.. Ik denk inderdaad dat vertellen het beste is, misschien juist ook wel fijn om te weten dat je er met iemand anders over kan praten? :)
     
  8. Maagd

    Maagd Fanatiek lid

    Jan 8, 2014
    3,683
    10
    38
    Noorden/ drenthe
    Als je temp nu naar beneden gaat is dat dus een tekenen dat het alsnog mis kan gaan. Zodra je temp weer rond basale temperatuur is (dus temp voor eisprong) dan is het mis. Zolang je temp hoog blijft ben je dus nog zwanger

    HG is zwangerschapsmisselijkheid. Is niet de gewone misselijkheid dat je gewoon smorgens niet lekker voelt maar vrouwen die dit hebben zijn de hele dag kotsmisselijk, hangen dus ook de hele dag boven toilet en sommige belanden in het ziekenhuis vanwege uitdroging. Is echt geen pretje
     
  9. Smeetjuh1990

    Smeetjuh1990 Bekend lid

    May 11, 2014
    974
    0
    16
    Dat is schrikken Hope! Maar hoeft echt niets slechts te zijn, bruin is oud bloed! Hoop dat het snel weg is!

    @Maagd, er was een tijd geleden geloof ik een roddel dat het werd doorverkocht. Dit is mij op het hart gedrukt dat dit niet het geval is (was een of ander schandaal in België ofzo met een organisatie en toen was iedereen ook bang dat dit hier gebeurde) . Ook worden er vaak berichten naar buiten gedaan dat er toch al genoeg is en het ook synthetisch gemaakt kan worden (alleen is dit velen malen duurder voor de vrouwen!!!!).
    Voor mij voelt het goed om dit wel te doen en ik heb het idee dat dit echt ten goede komt voor de mensen die dit nodig hebben.

    Nu al zo'n last van geuren en smaken joh PH1, pfff... Hoop tijdelijk meis!

    HG is hyperemesis gravidarum, oftewel extreme misselijkheid. In mijn geval met medicatie en volledige bedrust, alsnog van 10 tot soms wel 30+ keren op een dag overgeven. Het is niet alleen maar misselijk voelen helaas.

    @ShampooL Ja zeker in het begin loopt het HCG zo hard omhoog dat je even niet zo stabiel bent in je emoties. Later kan je hier hopelijk wat meer om lachen en ben je weer wat meer jezelf ;)

    @1BB Wat irritant van je moeder... zij kan toch ook wel begrijpen (Zeker haar eigen dochter) dat dit niet meteen doorgevraagd hoeft te worden op het werk?

    @Maagd Ja maar ook je temperatuur is niet heilig he. Als je ziek word (wat je dus niet altijd herkend whahaha) dan schommelt je temperatuur ook enorm. Ik hoop dat je snel een goede echo hebt zodat je wat meer rust hebt!


    Het leuke voor mij is, ik geef ook nog biologie hahaha. Ik hoop dit keer fit te blijven en te kunnen blijven werken, des te leuker wordt straks seksuele voorlichting haha :D
    Ben wel benieuwd hoe lang (kort) het duurt voordat het echt zichtbaar is (aangezien ik mijn hangbuik nog niet kwijt ben, ondanks dat ik nu minder weeg dan voor mijn vorige zwangerschap).
     
  10. ACP0309

    ACP0309 Actief lid

    Jul 28, 2016
    176
    0
    16
    Ik heb net (vanuit Amerika) m'n eerste afspraak met de verloskundige ingepland :)... Op 27 oktober krijg ik m'n eerste echo!
     
  11. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Spannend !! :D
     
  12. gootje89

    gootje89 Lid

    Aug 3, 2016
    49
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi hoi!
    Ik heb vanmorgen de vk gebeld. Heb donderdag 20 oktober mijn eerste afspraak incl. echo
     
  13. Innas

    Innas Actief lid

    Jul 24, 2014
    323
    145
    43
    Female
    Jaah, ik heb 31 oktober de eerste echo! Vanochtend (online) aangemeld bij de VK-praktijk en werd meteen gebeld en afspraak gemaakt voor wanneer ik 8 weken ben. Blij dat het meteen die maandag kon, 31 oktober klinkt toch dichterbij dan 1 november, haha :D

    ACP en Gootje, fijn dat jullie ook al een afspraak hebben staan! Zal 'ns kijken of ik de lijst kan bijwerken.

    Hoe gaat het nu Hope? Bruine afscheiding is volgens mij geen slecht teken, zo lang het geen helder rood bloed is.

    En 1BB, wel apart dat je moeder het al raad terwijl je er dus helemaal niet mee bezig was ofzo, als het door de pil heen is gegaan. Hoewel moeders dat misschien ook gewoon merken, heb ook zo'n vermoeden dat m'n moeder het al weet, maar die weet dat we graag een tweede zouden willen. Die merkt altijd vanalles aan me. Was er gisteren en heb het voor me kunnen houden, maar donderdag gaan we met de kleine een dagje shoppen, en weet niet of het dan een hele dag lukt. Plus ik hoef nu even geen nieuwe kleren, maar juist zwangerschapskleren voor de winter, haha! :p
     
  14. lise87

    lise87 Bekend lid

    Dec 4, 2012
    808
    14
    18
    NULL
    NULL
    Dag meiden.. En het geklets breekt los! Gezellig! 😉 Ik weet alleen nu niet meer waar ik op moet reageren allemaal! 😂

    Ik heb de vk gebeld vanmorgen. Ze wilde mijn eerste echo inplannen over 5! Weken. Dat vind ik echt te lang duren nog, dat was bij mijn eerste zw schap ook en toen bleek het al een aantal
    Weken mis te zijn terwijl ik al 11 weken zwanger was. Nu krijg ik mijn echo gelukkig toch een stukje eerder. 24 oktober!!
    Laat de tijd maar vliegen!!

    Ik heb de hele tijd steken in mijn liezen met opstaan en niesen... Auww! Die doen echt Zeer. Herkenbaar??
     
  15. Innas

    Innas Actief lid

    Jul 24, 2014
    323
    145
    43
    Female
    ZWANGER!!

    1 juni
    TJS - 2e kindje

    2 juni
    Suus85 - 2e kindje
    Ritoy - 2e kindje
    Gootje89 - 2e kindje
    Giraf - 1e kindje
    1BB - 1e kindje

    3 juni
    AmyW - 1e kindje

    4 juni

    5 juni
    Hope19 - 1e kindje

    6 juni
    Mama-in-love - 4e kindje
    Wollie92 - 1e kindje
    Maagd - 2e kindje
    Arendje - 1e kindje

    7 juni
    ShirleyNick - 3e kindje
    Smeetjuh1990 - 2e kindje

    8 juni
    Liva89 - 1e kindje
    ShampooL - 1e kindje
    Bo1986 - 2e kindje
    ACP0309 - 1e kindje

    9 juni
    Lise87 - 3e kindje

    10 juni

    11 juni
    Carlie - 2e kindje

    12 juni
    Plmp89 - 2e kindje

    13 juni
    Innas, 2e kindje

    14 juni
    Miszy - 1e kindje

    15 juni


    Afspraken
    4 oktober
    ShampooL - Huisarts

    5 oktober
    Smeetjuh1990 - Intake verloskundige

    7 oktober
    Smeetjuh1990 - MVM

    11 oktober
    Arendje - 1e echo gyn

    12 oktober
    Suus85 - Echo

    17 oktober
    AmyW - gyn

    20 oktober
    gootje89 - 1e afspraak VK incl. echo

    24 oktober
    Hope19 - 1e echo
    lise87 - 1e echo

    25 oktober
    Liva89 - 1e echo
    Maagd - intake verloskundige

    27 oktober
    ACP0309 - 1e echo

    28 oktober
    AnyW - verloskundige

    31 oktober
    Innas - 1e echo

    3 november
    Wollie92 - 1e echo
     
  16. Liva89

    Liva89 Bekend lid

    May 13, 2016
    861
    436
    63
    Female
    Fijn dat de echo toch eerder kan lise87! :)
    Ik had vannacht opeens toen ik me wilde omdraaien een soort kramp in mijn lies?! Herkent iemand dit?
     
  17. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Ja, ik heb ook wel eens krampen en steken in mijn liesen. Volgens mij is dat wel normaal.. ?
     
  18. lise87

    lise87 Bekend lid

    Dec 4, 2012
    808
    14
    18
    NULL
    NULL
    Thkx innas voor het bijwerken!!
    Volgens mij zijn die steken bandenpijn. Door het groeien van je baarmoeder. Goed teken dus!

    Ja heel fijn dat de echo eerder mag, maar ik zou in staat zijn om naar een andere praktijk te gaan anders hoor!

    Nu hebben we wel oppas nodig voor de echo. Even bedenken hoe we dat gaan versieren en of we musschien toch mijn ouders al gaan vertellen. Ik vind het zelf ook wel fijn
    Om er over te kunnen praten.
     
  19. Hope19

    Hope19 Bekend lid

    Sep 23, 2016
    503
    86
    28
    Female
    's-Hertogenbosch
    Even een update:
    Bruinverlies is opgehouden, gelukkig!

    Hou jullie op de hoogte!
     
  20. Arendje

    Arendje Fanatiek lid

    Mar 30, 2014
    2,124
    634
    113
    Female
    Hope19 gelukkig dat het gestopt is!
     

Share This Page