Is de mening van jouw man ook belangrijk voor jou?

Discussion in 'De lounge' started by Nachtzuster, Oct 4, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Nachtzuster

    Nachtzuster Actief lid

    Sep 20, 2016
    140
    0
    16
    Ziekenhuis
    Hoe zit dat bij jullie? Hieronder mijn verhaal.

    Eindelijk, heerlijk een dagje vrij, dus op naar de kapper!

    Ik had wat uitgroei, en ik besloot dus om het eens anders te gaan doen.
    Normaal heb ik platina blond, maar ik wilde nu low lights, wat het dichtst bij mijn natuurlijke haarkleur lag, zodat de uitgroei minder zou opvallen. ( en met de herfst in aan tocht, vond ik dit wel leuker om te hebben qua kleur )

    Maar mijn man vindt het te donker en dus niet mooi. Hij wil liever platina blond. Tja, dat voelde toch niet zo fijn, en gezien ik zijn mening belangrijk vindt, ga ik het toch maar weer laten blonderen. :p

    Vind jij de mening belangrijk van je partner? :)
     
  2. Nic1976

    Nic1976 Fanatiek lid

    Oct 27, 2009
    4,545
    732
    113
    Ja en nee ... in dit geval zou ik het jammer vinden maar het zo laten. En de volgende x wel weer voor platina gaan ... Of betaald hij de nieuwe kleur :D
     
  3. Mien30

    Mien30 Fanatiek lid

    Jul 6, 2015
    1,714
    468
    83
    Female
    Ik vind de mening van mijn man belangrijk tot op zekere hoogte. In dit geval zou ik het laten zoals het is, als ik me daar prettiger bij voel vind ik dat belangrijker.
     
  4. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    ja en nee. Natuurlijk voelt het fijner als je man je haarkleur ook mooi vindt, maar: als ik het zelf wel mooi zou vinden en er blij mee was dan had hij wel mooi pech. Dan liet ik het zoals het was.

    Kortom: mijn mening en over hoe ik me er bij voel vind ik belangrijker dan de mening van mijn man.
     
  5. Ja, uiteraard, maar als ik me niet meer goed voel bij een bepaalde haarkleur, verf ik het wel. Ik vind het fijn als hij het mooi vindt, maar als ik het idee heb dat ik compleet voor gek loop (wat bijvoorbeeld zo is bij bepaalde kleding waarvan hij zegt dat het fantastisch staat ;) ), begin ik er niet aan :p

    Moet je man niet gewoon even wennen aan deze nieuwe kleur? Als mijn moeder haar haar heeft laten knippen, vind ik het ook altijd verschrikkelijk staan.. Als ik haar dan 3 keer gezien heb, kan ik het ineens toch heel leuk vinden ;)
     
  6. Elisje

    Elisje Fanatiek lid

    Jun 18, 2006
    3,930
    933
    113
    Voor zoiets als dit doe ik lekker mijn zin. Ik haal geen extremen uit met mijn haar en als hij het eens wat minder vindt dan is dat dikke pech.
    Hij scheert zich ook kaal of laat een baard staan terwijl hij heel goed weet dat ik dat maar niks vind.
     
  7. Nemo2

    Nemo2 Niet meer actief

    Nou als ik het zelf mooi vind, doe ik dat ook!
    tja hij vind het minder mooi..... jammer dan haha:p
    verft die zijn eigen haren maar platina blond.
     
  8. Soulfood

    Soulfood Niet meer actief

    Uhm nou ja ik neem het mee in m'n overweging maar ik trek m'n eigen plan haha. Zeker wat betreft m'n haar! Kleding heb ik ooit een jasje gekocht wat m'n vriend niks vond. Ik wilde hem eigenlijk niet aan. Nog nooit zoveel complimenten op een kledingstuk gehad! Dus tegenwoordig luister ik ook daar maar half naar.

    Dus nee met uiterlijke punten neem ik het niet echt mee. Mijn man vind mij bijv aan de magere kant. Maar ik ga echt niet dikker worden om hem te plezieren 😂

    Maar goed ik doe niet echt extreme dingen met m'n uiterlijk.
     
  9. FB1984

    FB1984 VIP lid

    Jul 17, 2010
    7,586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Helemaal mee eens!
     
  10. Eefje00

    Eefje00 Fanatiek lid

    Oct 27, 2014
    1,555
    666
    113
    In dit geval zou ik het niet doen. Mijn man en ik hebben beide een hele andere smaak qua haarkleur, kleding, etc. Ik doe er eigenlijk vrij weinig mee, omdat het zo ontzettend verschilt met wat ik mooi vind.
    Ik ga mezelf ook niet heel anders kleden oid omdat hij dat mooier vind, dat voelt niet fijn.
     
  11. Meiske2015

    Meiske2015 VIP lid

    Sep 4, 2016
    7,734
    3,516
    113
    Ja absoluut maar als ik alleen maar zou moeten doen wat heb gelukkig maakt word ik zelf ongelukkig haha.

    Als jij blij bent met dit kleurtje lekker houden! Over een tijdje kan je toch weet wat anders doen.
    Is ook niet goed voor je haar om het weer te kleuren zo dicht op elkaar.
     
  12. Madeliefje06

    Madeliefje06 VIP lid

    Mar 26, 2015
    11,875
    5,114
    113
    Dit inderdaad
     
  13. Lousaa

    Lousaa Fanatiek lid

    Nov 18, 2011
    2,497
    2
    38
    Mijn uiterlijk is mijn uiterlijk, niet het zijne.

    Dat betekent niet dat ik z'n mening niet belangrijk vind, maar over sommige dingen gaat hij gewoon niet.
     
  14. Nachtzuster

    Nachtzuster Actief lid

    Sep 20, 2016
    140
    0
    16
    Ziekenhuis
    Ik vind het op zich wel leuk. Het oogt natuurlijker. En je kan er zoveel meer mee.

    Daarnaast oogt het ook gelijk gezonder. ( qua gezicht, en haarstructuur )
     
  15. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    Als ik iets zelf wel mooi vind is de kans dat ik naar hem zal luisteren heel klein. Tenzij hij het echt afgrijselijk vind. Dan zwicht ik wel. Maar als hij dat andere mooier vind, tja dan heeft hij pech.

    Verder hecht ik wel echt veel waarde aan zijn mening. Zoveel dat ik vrij weinig echt 100% zelf besluit. Niet dat dat niet mag, zeer zeker wel. Alleen ik vind het fijn als hij het ook leuk vind. Hij kijkt er ook naar en ik heb graag een tevreden vent.

    Andersom geld dat ook. Als hij iets echt wil dan moet ik wel met hele goede argumentatie komen wil hij het niet doen. Maar anders zal hij ook snel kiezen voor het geen waar mijn voorkeur naar uit gaat.
     
  16. Aanoniemous

    Aanoniemous Fanatiek lid

    Feb 15, 2016
    1,556
    962
    113
    Female
    ik had laatst ook een kappers afspraak had mijn vriend mening gevraagd wel of geen pony. hij zei geen.
    kwam toch terug met.
    haha hij wend en wel weer aan, en dan weet hij straks niet beter :)
    lekker zo laten!
     
  17. Insomniac

    Insomniac Fanatiek lid

    Jan 24, 2015
    1,841
    780
    113
    Virtueel assistent
    Gelderland
    Nee :p ik heb geen relatie. Als ik die wel had, zou ik tot op zekere hoogte rekening met hem houden. Maar aangezien het mijn hoofd is en ik er mee moet lopen, zou ik dit zelf beslisseniet (zolang het niet extreem is. Als ik bijvoorbeeld in een impulsieve bui mijn halve haar wil afscheren en de rest roze verven hoop ik toch echt dat hij me tegen houd :p)
     
  18. Leraje

    Leraje Fanatiek lid

    Apr 19, 2013
    4,965
    2,790
    113
    Tjaaa. Ik vind de mening van mijn man wel belangrijk, dat is de reden dat mijn haar steeds zo lang mogelijk is. Maar ik vind mijn mening ook belangrijk, en daarom heb ik tóch een pony :D

    Maar goed, dit gaat alleen op als ik de smaak van mijn man ook daadwerkelijk vertrouw. Als mijn man platinumblond haar mooi zou vinden bij mij, dan zou ik er niet naar luisteren ;)
     
  19. Fas30

    Fas30 Bekend lid

    Jun 18, 2012
    841
    0
    16
    NULL
    NULL
    Nou dan zou ik het mooi zo laten. Hij wend er vanzelf aan en daarbij, als je het een paar keer gewassen hebt word het al snel weer wat lichter. Jammer om het weer opnieuw te moeten blonderen, kost weer extra geld en het is hartstikke schadelijk voor je haar...
     
  20. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,194
    35,899
    113
    Ja, ik vind het belangrijk, maar ik vind mijn mening minstens zo belangrijk, dus als ik het mooi vind, blijft het.
     

Share This Page