Haay dames, Ik kan al tijden heel slecht naar de wc maar vandaag ineens 3 keer! Ook voel ik me niet helemaal fit en ben k het echt zat, moet overal om huilen, ben heel moe en veel last van harde buiken!Voor mijn vorige bevallingen voelde ik me precies zo. Ook vaak naar de wc en niet lekker zijn en dezelfde dag of dag erna begon het. Kan dit een teken zijn want het is voor mij nu nog wel echt te vroeg... Liefs Pamela
Nog steeds het zelfde. Misschien een griepje we zullen het snel genoeg merken denk ik. Lief dat je het vraagt!
Zegt niets. Hier de laatste weken regelmatig aan de race (sorry) En in de week van de bevalling stagneerde het opeens..
Hier ook bij allebei afwisselend verstopping en diarree gehad, ook enorme hormonale jankbuien waarbij een kip me al kon laten janken... Maar dat waren dus geen symptomen van een naderende bevalling.
Bij beide bevallingen voelde ik me de dag ervoor niet lekker. Diarree en misselijk. Toeval? Misschien....
Bij mij toch toeval denk ik. Er gebeurd verder niks het zal wel een griepje zin haha. Maar toch als het er op lijkt krijg je wel even de zenuwen haha. Dank jullie wel!
Griep heerst hoor! Ontzettend veel mensen ziek geworden in mijn omgeving afgelopen week, waaronder ikzelf