Ze staan totaal niet achter mijn keuze van partner. Mijn vader spreekt al jaren niet meer met mijn man en hij is thuis ook niet welkom. Bij de geboorte van de jongste spraken ze wel nog en toen vonden ze al dat ik mijn leven vergooide. Dus deze keer gaat het er niet beter op zijn. En mijn moeder vind 3 kinderen helemaal niet meer voor deze tijd. Is al jaren aan het zeggen dat ik mijn babyspullen moet wegdoen. Laat vaak verstaan dat ik 2 kinderen al niet in de hand heb... Het lijkt nu allemaal heel negatief, maar heb wel een goede band met mijn ouders. Zolang ik geen kinderen meer maak 😊 Jammer te horen dat je schoonmoeder niet positief reageert...
Klinkt als mijn moeder... ☺Zouden wij later ook zo worden?? Ik heb het expres verteld waar m'n zusje en schoonzus bij waren (en die van tevoren ingelicht) en die reageerden natuurlijk over enthousiast zodat ze niet zo lullig kon doen 😂
Navarona had controle vandaag. Ukkie heeft de 8ste een echo. Dochter heeft vanacht weer alles ondergespuugd. Die zat ok 03:30 onder de douche 😓 Ik ben ook weer misselijk sinds 2 dagen en heb veel last van me darmen. Ik voel trouwens wel steeds meer plopjes! Zo leuk
Ik ben idd de volgende zaterdag Ben bang dat de theorie naar de knoppe gaat, Al hoop ik dat de theorie gelijk heeft voor mijn man 😉
Oh jakkes.. dat is nooit leuk wakker worden. Heeft ze dat vaker? Omdat je 'weer' zegt. Gewoon nieuwsgierig. @Kimmiej: heb nog niet geboden, omdat ik met mijn man wou overleggen. Helaas ben ik dat vergeten gisteravond. Sorry! Zal zo snel mogelijk reageren. Ik heb net gewoon urine gelekt! Wel jaaaa zeg. Dat heb ik nog nooit gehad. Pff Moet Ik eerst weer Naar Huis Voor Schoon ondergoed. Schaam me stiekem wel een beetje dat dit gebeurt is.
Zondagnacht ook al.. ze heeft 2,5 week lang snachts gebruld en gehuild. Doordat ze zo overstuur raakt gaat ze overgeven. 13 maanden sprong *zucht* Ik heb me gisterenavond helemaal leeg gespuugd, gok op een buikgriepje. Zelfs drinken hield ik niet binnen. Gelukkig besloot C vanacht wel door te slapen 🎉 Tigermom vervelend is dat! Ik heb altijd standaard schoon ondergoed bij me omdat ik veel afscheiding heb.
Ik stuurde je meer de link zodat je alvast kon zien wat er allemaal in zit 😊 Prijs komen we wel uit regelen we hier wel via pb 😊
@Chocochippie: oeff Beterschap. Misschien had je dochtertje dan ook buikgriep vorige nacht? @Kimmiej: Ooh haha ik snap het. Naja er zit genoeg in zag ik wel hahaha..
Hebben jullie dit ook wel eens... Bij de echo zeiden ze meisje maar ben nog steeds bang dat ze volgende week ineens zeggen het is een knul 😂
Haha ja hoor ... Ik koop sowieso niet veel voor de 20 weken echo, maar nu durf ik tot na de GUO de 20ste echt niet meer te kopen. Heb 1 setje in maat 50 gekocht nu 😅. Ze was wel heel zeker en t kan haast niet anders dan een jongen zijn, maar toch 🤔.
Heel af en toe bekruipt me dat gevoel ook ja haha.. Alleen dan kijk ik naar de echo foto en dan besef ik me dat het echt niet anders kan dan dat het een jongen is. Of er moet iets terug kruipen hahaha. Hij was 100% zeker dat het een jongen is dus daar vertrouw ik op.
Awhh meiden lijkt me erg vervelend om nog de twijfel te hebben. Hebben ze met 20 weken dan echt zekerheid? Ik denk dat de kans heel klein is dat ze het mis kunnen hebben..