eind mei/begin juni 2017 mama's

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by wendy424, Sep 22, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Imona

    Imona VIP lid

    Feb 8, 2014
    5,301
    3,882
    113
    Ik mag nu gaan werken tot 6. En daarna nog even het paard verzorgen. Dan ga ik thuis eten koken en na het eten toch zeker om 9 of 10 uur naar bed. Normaal lig ik pas 11 uur half 12. Maar dat red ik gewoon niet. Gisteren bij vrienden gezeten. 12 uur op bed. Vanmorgen 9 uur wakker en ben echt een zombie.

    Nou. Eerst deze 3 uur werken maar eens overleven..
     
  2. jadie

    jadie Bekend lid

    Aug 18, 2016
    767
    209
    43
    ik heb ook zo een luie dag, zit al de hele dag op de bank met een boek net de was opgevouwen en naar boven gebracht ben helemaal kapot hahaha vandaag maar lekker niks echt aan toe geven morgen weer een nieuwe dag.
    ik word elke nacht om 4.30 uur wakker van de misselijkheid echt vervelend maar met wat crackers op het nachtkastje gaat het redelijk hoef niet te spugen voel me alleen beroerd. maar voor het doel is het helemaal ok
     
  3. wendy424

    wendy424 Fanatiek lid

    Aug 24, 2013
    1,293
    14
    38
    Hier ook echt vreselijk moe, lig al me vrije middagen samen met me zoontje op bed, en als ik wakker wordt ben ik nog veel moeier. Ook merk ik dat ik helemaal geen lontje meer heb ben echt mega snel geirriteerd.
     
  4. sneeuwklokje22

    sneeuwklokje22 Niet meer actief

    Hier ook ontzettend moe! Verschrikkelijk moe, had ik tijdens de vorige zwangerschap ook heel erg. Bij vlagen hondsberoerd ook, tot nu toe nog geen grote lol ;)
     
  5. AJO

    AJO Actief lid

    Jul 9, 2014
    300
    2
    18
    Hier ook zo erg moe. En misselijk in de ochtenden. Vanmiddag de stad in geweest om schoenen voor m'n dochtertje te kopen. We hadden op 10 min loopafstand van het centrum geparkeerd, dus wel een stukje gelopen. Bij thuiskomst had ik aardige bandenpijn. Zakte weer af met wat rust.
     
  6. Imona

    Imona VIP lid

    Feb 8, 2014
    5,301
    3,882
    113
    Valt mij op dat ik steeds steekjes onder ik in mijn buik en liezen heb. En het snel last van mijn rug. Vooral als ik een poosje sta of loop.
    En snel geïrriteerd.. waarom moeten mannen die muziek nou altijd zo keihard aan zetten.. grrr... ik zeg er maar niks van. Omdat ik weet dat het aan mij ligt. Maar ga zo toch even subtiel in de keuken wat doen.

    Tompouchen maken. En mijn man krijgt niks 😂😆
     
  7. wendy424

    wendy424 Fanatiek lid

    Aug 24, 2013
    1,293
    14
    38
    hahahaha, zo herkenbaar allemaal. Ik kan ook heel weinig verdragen en vind ook echt dat me man op dit moment overal enorm over zeurt. :D
     
  8. Imona

    Imona VIP lid

    Feb 8, 2014
    5,301
    3,882
    113
    Ach. Geloof dat hij de hint begrijpt. Hij steekt nu allemaal geurkaarsen aan. Toch wel lief. ❤
     
  9. wendy424

    wendy424 Fanatiek lid

    Aug 24, 2013
    1,293
    14
    38
    Dat is wel lief inderdaad. Nu hopen dat je niet misselijk wordt van de geur :p
     
  10. wendy424

    wendy424 Fanatiek lid

    Aug 24, 2013
    1,293
    14
    38
    wat een stilte hier, vandaag eindelijk een betere dag, goed geslapen vannacht en minder misselijk.

    Heb net eten gemaakt, had lekkere gebakken aardappelen met biefstuk gemaakt maar vond het met koken zo stinken dat ik geen hap heb weggekregen, hebben jullie dat ook dat al het eten minder smaakt?
     
  11. Noaroosje

    Noaroosje Actief lid

    Sep 13, 2016
    308
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ja ik heb dat ook normaal ben ik gek op kaas
    Maar nu kan het niet zien of ruiken dan begin ik al te kokhalzen
     
  12. Mississippi

    Mississippi VIP lid

    Feb 10, 2012
    10,511
    4,635
    113
    Ja heel herkenbaar hoor dat van je snel irriteren aan je man haha :D

    Ik heb met eten nu dat ik zo snel vol zit, half kommetje zelfgemaakte pompoensoep op en 2 stukjes brood en ik lig nu uitgeteld op de bank met het gevoel alsof ik een 5-gangen diner heb weggewerkt zojuist :D
     
  13. Noaroosje

    Noaroosje Actief lid

    Sep 13, 2016
    308
    0
    16
    NULL
    NULL
    Shart 86: heb jij ook af en toe wat krampjes bij je baarmoeder ???
    Ik zie dat wij 1 dag schelen was benieuwd
     
  14. Doppie

    Doppie Actief lid

    Feb 13, 2013
    471
    0
    16
    Kom ik zo ineens binnen vallen...
    Zou graag meekletsen.
    Zeer gewenst zwanger van een klein wondertje, als het zo mag zijn krijgt ons kleine ventje van net 3 jaar een broertje of zusje.
    Afgelopen week op de echo een mooi kloppend hartje mogen aanschouwen.
    Ik vond het vreselijk spannend omdat we exact 13 maanden geleden een MA hebben gehad.
    Kan het bijna niet geloven dat er nu mooie hartactiviteit zichtbaar was, het is nog zo pril, hopelijk blijft alles goed gaan...
     
  15. Imona

    Imona VIP lid

    Feb 8, 2014
    5,301
    3,882
    113
    Hoi doppie welkom.
    Fijn dat je een goede echo had.

    Ik had vandaag ook echt last van mijn buik en rug. Net alsof ik ongesteld was. Maar dan net iets erger. De pijn dan. Werd vannacht wakker van zere tepels en lijkt wel of mijn borsten een groeispurt hebben. Ze worden nu echt hard en voel allemaal harde bobbels. En de aders op mijn linker borst😲 niet normaal! Heb die aders alleen links. Rechts bijna niks. Maar zie wel dat daar mijn tepelhof duidelijk groter wordt.

    Verder eigenlijk weinig bijzonderheden vandaag.
    Ben alleen heel erg aan het aftellen naar de echo. Vind het zo spannend en hoop zo dat alles in orde is.
    Nog 8 en halve dag. Nog 209 uur en 10 minuten. Of 12550 minuten.

    Ben verder niet zenuwachtig ofzo. Lijkt maar zo..
     
  16. Doppie

    Doppie Actief lid

    Feb 13, 2013
    471
    0
    16
    #456 Doppie, Oct 9, 2016
    Last edited: Oct 9, 2016
    Heb de laatste 6 pagina's bij gelezen.
    misselijkheid: hier ook, sinds week 6 emesafene, het is nu te doen maar moet de hele dag door eten.
    emoties: vliegen hier alle kanten uit, ben niet de meest gezellige persoon op dit moment *schaam*
    mannen: hier kan ik m af en toe achter een rol behang plakken...
    lichamelijk:eek:pgeblazen buik, af en toe krampjes, gevoelige onderrug, pijnlijke borsten, broek zit ook sinds een paar dagen niet heel fijn, beetje knellend gevoel... moe moe moe en veel plassen.
    vertellen: wij hebben het nog aan niemand verteld
    eten: zoet, hartig, veel, weinig. samengevat: drama:$
     
  17. PatriciaW

    PatriciaW Actief lid

    Sep 14, 2016
    184
    0
    16
    Hey meiden

    Heb weer een heleboel gemist zie ik
    Ik heb t idee dat ik vaak geen medingen krijg van reacties 😑

    Welkom nieuwe meiden!

    Even een vraagje, donderdag moet ik weer naar de vk en ze heeft me de vorige keer gevraagd of ik dan kan doorgeven of ik de combinatietest wil laten uitvoeren.
    Zijn er hier meiden die dat hebben laten doen bij een eerdere zwangerschap?
     
  18. Doppie

    Doppie Actief lid

    Feb 13, 2013
    471
    0
    16
    Ilona vreselijk he wachten duurt zo lang, veel sterkte met aftellen!

    Patricia wij hebben het bij een 1e zwangerschap gedaan, en nu weer in de planning meegenomen door de VK.
    Mede gezien mijn leeftijd (bijna 40 en bij de 1e was ik ook de de 35 voorbij)
     
  19. PatriciaW

    PatriciaW Actief lid

    Sep 14, 2016
    184
    0
    16
    Doppie hoe lang duurt het voor je de uitslag ervan krijgt?
    Ben een beetje bang dat het stress met zich meebrengt
     
  20. Doppie

    Doppie Actief lid

    Feb 13, 2013
    471
    0
    16
    Even voor je opgezocht was weer iets weggezakt:
    Voor de uitslag van de combinatietest worden de uitslagen van de twee onderzoeken gecombineerd met de leeftijd van de moeder en de precieze duur van de zwangerschap. Het onderzoek geeft geen zekerheid.
Als de nekplooimeting minimaal een week na de bloedafname is verricht, dan wordt de uitslag na het echo-onderzoek direct medegedeeld en schriftelijk aan je meegegeven voor je verloskundige of gynaecoloog.

    Het is zo persoonlijk of je het wel of niet wilt, de combinatietest is absoluut geen garantie, alleen een kansberekening.
    Zijn moeilijke dingen, mijn man is heel resoluut in de wens voor de test, na wat gegoogle van mijn kant begon ik wel te twijfelen... Maar het is 'ons' kindje, je neemt samen een beslissing.
     

Share This Page