Halloween, wie doet er ook iets mee?

Discussie in 'De lounge' gestart door SushiLover123, 6 okt 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. pandavliegen

    pandavliegen Fanatiek lid

    17 jan 2014
    3.675
    80
    48
    Mars
    jaaaaaa Halloween!!! Ik ga woensdag versieringen ophangen :D En nog wat bijkopen denk ik :D

    En leuk pompoenen maken!

    Iemand nog tips tegen schimmelen van die dingen? Ik kan ze meestal maar een week of 1,5 laten staan, zo zonde!
     
  2. Haha, mijn zoon wil als skelet.. Ben ik erg blij mee, want simpeler kan gewoon niet :D Ze zouden bij de Zeeman van die shirtjes met botten moeten hebben, en zo niet, dan krijgt hij gewoon een wit shirt met heleboel rode kleurstof, haha. M'n meisje doe ik als zombie-bruidje, dat vind ik wel gruwelijk genoeg voor een tweejarige, haha. Ik heb nog wel een wit jurkje liggen waarvan ik de rok in stroken kan scheuren, beetje schmink op haar gezichtje en gaan. Ik hoop maar dat die figuren in de stad inderdaad héél kindvriendelijk zijn, want anders kan ik het zelf niet aan :D
     
  3. Cin85

    Cin85 VIP lid

    12 jan 2010
    12.491
    13.945
    113
    Vrouw
    Hier in de wijk doen we het elk jaar, eerst een lampionnen optocht door de wijk en dan langs de deuren. Ondertussen is het regionaal zo bekend dat er zelfs kinderen van de omliggende dorpen komen. Vorig jaar 350 kinderen aan de deur gehad!
    Komende week gaan wij langzaam aan het huis versieren, dat wordt elk jaar steeds meer dankzij de action en aliexpress. Vorig jaar zelfs 2 graven in mijn voortuin gemaakt haha.
    Uitgeholde pompoenen gaan over het algemeen een week mee. Je kan ze na het uithollen in een emmer met water en azijn of water en chloor dompelen, dit schijnt schimmelvorming tegen te gaan. Vorig jaar de chloor optie geprobeerd en na 1.5 week was de pompoen tijdens halloween nog in perfecte staat.
    Voor mijn zoon heb ik een darth vader pak besteld, dit wilde hij zelf erg graag. Mijn dochter wil als heks, als het goed is heb ik daar nog een pak van liggen, zo niet dan ga ik even op en neer naar de action.
    De fright nights in walibi waren wel geinig, maar vielen mij wat tegen, ik had het eerlijk gezegd wat enger verwacht. Maar dat kan ook aan mij liggen gezien het feit dat ik niet zo snel schrik.
    Veel plezier in elk geval!
     
  4. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    16 sep 2008
    16.607
    7
    38
    Mars
    Whahaha ik ben ook een schijterd hoor!!
    Maar met het trick or treaten valt het echt heel erg mee. Ik ben vorig jaar ook geweest en het was echt niet eng.
    Ik ga zo naar de Action, daar hadden ze skeletpakjes voor 7 euro dus die haal ik ook nog wel even.
    Kan hij kiezen. Ga gelijk kijken of ze nog wat leuke decoratie hebben.
     
  5. Bien1990

    Bien1990 Fanatiek lid

    8 okt 2015
    1.089
    391
    83
    Sorry voor de late reactie! Ik zou dan gaan voor Jeffersons manor of Psychoshock. Dit zijn de wat nieuwere huizen. The villa was 'vroeger' erg gaaf vanwege alle referenties naar halloweenfilms, maar decor begon een beetje oud te worden helaas.
     
  6. Wij hebben het shirt bij de Zeeman gevonden :D

    Is er al iemand die meer kan vertellen over The Clinic in Walibi? Wat gebeurt er nou precies met je? Ik zou zoiets zéker niet trekken en op basis van de paar details die ik ervan ken, vraag ik me echt af of het niet véél te ver gaat en of er echt geen mensen zijn die hierbij out gaan of het op een andere manier gewoon écht niet trekken.. Ik vraag me echt af hoe Walibi in zulke gevallen handelt, waar ligt voor hen de grens in het doorgaan.. Niet bij huilen of gillen uiteraard, want dat is juist de bedoeling, maar waar dan wel? :)

    PB mag ook, als iemand het wel weet, maar niet teveel wil verklappen online..
     
  7. pietje1987

    pietje1987 Niet meer actief

    Langzaam maar zeker groeit Halloween bij ons in de wijk :D wij hebben ook geen sint Maarten dus dat scheelt denk ik.
    Meestal versier ik het huis laagdrempelig: Pompoenen, slingers lampjes etc. Dit jaar wil ik voor ietsje spannender gaan en de buren doen ook mee :D

    Ik ga het raam aan de voorkant helemaal afplakken met vuilniszakken en dan een stroboscoopje in de hal ophangen (flitst rustiger dan normaal, via lobbes) en zo'n zelfde lampje buiten. Vorig jaar een goedkoop rookmachientje gekocht en die zet ik ook in de hal. We doen dan de deur open in een zwarte cape en een spannend masker.

    Verder een heeeeeeleboel spinnenrag en hopelijk nog ergens een goedkoop skelet / spook vandaan halen.

    Suggesties zijn welkom!
     
  8. SDonya

    SDonya Niet meer actief

    Bedoel je fright nights in walibi?

    Parade in het stadshart na trick or treat is trouwens wel behoorlijk eng voor kinderen. Vorig jaar was ik gebleven en mijn dochter had een week lang nachtmerries.. :) Maar wel echt super mooi gemaakt! Ze gebruiken in de parade ook echt vuur en echte zaagmachines enzo!!
     
  9. The Clinic is een nieuw 'huis' tijdens de Fright Nights ;) Ik wil weten wat er daar gebeurt, haha. En of er echt geen mensen zijn die het lichamelijk gewoon niet aankunnen :)

    Ja, die parade slaan we lekker over, haha. Was ik sowieso al van plan, maar na jouw omschrijving helemaal :D Gaan jullie dit jaar ook weer Trick or Treat doen?
     
  10. SDonya

    SDonya Niet meer actief

    Ja.. De oudste kan niet wachten! Vooral niet na alle billboards met reclame die door de stad heen hangen:p Bij primark hadden ze trouwens leuke pompoen zakjes voor trick or treat en ze hadden ook verkleed kleding:)
     

  11. Hier hetzelfde, behalve dat school er ondanks dat het een christelijke school is er toch iets mee doet helaas..
     
  12. Uilenmama

    Uilenmama Niet meer actief

    Ik ga zelf niet langs de deuren of verkleed. Maar ik vind het wel leuk om huis een beetje te versieren met Halloween spullen.
     
  13. lovemy2kids

    lovemy2kids Fanatiek lid

    3 nov 2010
    2.458
    1.407
    113
    Bij ons in de wijk word het groots gevierd... Begon klein, maar nu is het echt groot en het word steeds groter..
    Mensen die van hun huis, voortuin enz.. Spookhuizen maken... Als mama ben je al bang om aan te bellen 😉

    Keerzijde is wel dat het Beetje uit de hand gaat lopen.. Omdat het alleen in onze wijk zo groots is, komen uit de hele stad en omliggende dorpen mensen naar onze wijk om daar Halloween te vieren... Ik had vorig jaar 150 snoepjes en na een uur was het allemaal op...
    De kinderen erna moet je teleurstellen...

    Je kan bij ons in de wijk aangeven of kinderen bij je mogen aanbellen door middel van een poster... Zijn nou eenmaal ook mensen die niet meedoen en geen zin in allemaal kinderen voor de deur hebben
     
  14. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    Wij doen niet aan halloween.

    En heel eerlijk, ik ga ook absoluut niks kopen voor het geval er kindjes aan de deur komen. Ik weet zelfs niet eens wanneer het is. Voor mijn gevoel is het ook absoluut niet nodig om dit "feest" er ook nog bij te gaan vieren. Straks hebben we elke 2 weken wel iets te doen waarvoor ons kind aan de deur kan gaan staan smeken. Alsjeblieft niet 😂
     
  15. lies276

    lies276 Niet meer actief

    Daar zou ik echt niet blij mee zijn, op zijn zachtst gezegd.
    Kun je er niet iets mee richting bestuur?
     
  16. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    22 jul 2008
    18.631
    31
    48
    Katholiek of Protestants? Onze zonen gaan ook naar een Protestants Christelijke school en ik verwacht totaal niks qua Halloween. Het is immers van oorsprong een Katholiek feest (AllerZielen).
     
  17. Nachtzuster

    Nachtzuster Actief lid

    20 sep 2016
    140
    0
    16
    Ziekenhuis
    Wij vinden het ook geweldig Halloween! Lekker griezelen met de kinderen. Heerlijk.

    We waren vorig jaar naar heksendoorn geweest, we hebben meegedaan aan een lampionnenoptocht, er waren bij ons in het bos activiteiten, en we gingen de deuren langs.

    Natuurlijk versieren wij ook ons huis. :)

    Mijn man had een super eng masker op! Hij stond op een gegeven moment voor iemands raam te zwaaien, en de dame in kwestie gilde zo hard dat je het buiten kon horen. Je kon me opvegen. :D
     
  18. Mja, dat vind ik dan weer helemaal niet grappig.. Wordt jouw feestje echt leuker als je er iemand die er niet aan mee wil doen, mee lastig valt? Kijk, als mensen het zelf opzoeken, naar iets wat er speciaal voor georganiseerd is gaan of bijvoorbeeld naar Walibi gaan in oktober, dan kun je het verwachten en hoort zoiets er natuurlijk bij. Maar bij iemand voor het raam gaan staan om diegene doodsbang te maken? Er zijn ook een hoop mensen voor wie zoiets véél meer gevolgen heeft dan 'gewoon even schrikken'..

    Tenzij ik je bericht verkeerd begrijp en diegene er ook aan meedeed, maar dat je dan zó erg schrikt van iemand die voor je raam staat, kan ik me dan weer niet voorstellen.
     
  19. PenF

    PenF VIP lid

    20 aug 2009
    8.387
    2.241
    113
    Vrouw
    Coach
    Dordrecht
    Ik ga met vrienden naar een halloweenfeest. Ik heb er echt helemaal niks mee maar heb een weddenschapp verloren dus moet nu mee ...:D
     
  20. Cin85

    Cin85 VIP lid

    12 jan 2010
    12.491
    13.945
    113
    Vrouw
    Komt me allemaal bekend voor, toevallig ook K&Z? ;)
    Hier is nu het plan om de deelnemers die daadwerkelijk zijn opgegeven een kaartje oid te geven, zodat je kan zien wie er mee doen, en de echte deelnemers dus niet hoeft teleur te stellen.
    Echter waren er vorig jaar volgens mij al meer dan 300 kinderen opgegeven, dus begin maar alvast met inkopen!
     

Deel Deze Pagina