Aangezien mijn zoontje gek is op gereedschap willen wij voor zijn vierde verjaardag een werkbank kopen . Die van Bosch is erg compleet en is erg veel extra's bij de verkrijgen . Die van black and Decker heeft wat meer snufjes zoals een zaag met geluid op de werkbank en een boormachine die vast zit met lampjes . En volgens mij kan je ook wat meer timmeren in de werkbank zelf en bij Bosch minder . Maar dat weet ik niet zeker aangezien ik ze nog nooit in het echt heb gezien . Wie heeft er hier een werkbank voor kinderen , en welke ?
Ik heb een houten van Hape. Persoonlijk vind ik dat leuker. Wordt wel dagelijks mee gespeeld, dus een werkbank is wel echt een aanrader.
hier een van Bosch. prima ding. gelukkig zonder lampjes en geluid, we hebben al herrie genoeg in huis
Dit! Zoon heeft hem net voor zn verjaardag gekregen en van andere visite een bijbehorende gereedschapsriem en kist. Helemaal leuk!