Hoi dames! In oktober 2015 ben ik na een missed abortion en 2 miskramen eindelijk moeder geworden van een geweldige zoon, hij is afgelopen week alweer een jaar geworden! Nu brand het vlammetje nog steeds en was de wens voor een 2e kindje er alweer vrij snel. Toch vind ik het nogal lastig hoe ik het beste kan doen, ik ben namelijk bang dat het weer zo lang gaat duren voordat ik m'n zwangerschap voldraag en ik wil het liefst niet zoveel leeftijdsverschil. In februari had ik bedacht te stoppen met de anticonceptie. Ik zit aan de pil. Hoe kijken jullie hier tegenaan? Als ik bijvoorbeeld wel meteen in februari/maart zwanger zou raken en deze zwangerschap gewoon voldraag dan zou er ongeveer 2 jaar verschil tussen zitten. Ik vind het allemaal erg spannend en wil de juiste keuzes maken!
Na onze 2e was er gelijk nog een wens voor een 3e. Dus geen anticonceptie gebruikt en vrijwel meteen weer zwanger. Er zou 11 mnd tussen onze kindjes zitten. Helaas met 10 wk geen hartslag meer.. Nu alweer wat rondes verder en nu weer n witte test Er is gewoon niks over te zeggen maar ik ben blij dat we niet gewacht hebben.
Wat rot zeg @meiske80! Dit is dus ook een beetje mijn angst, dat ik ook begin te twijfelen van moet ik dan niet juist eerder stoppen met de pil. Maar eigenlijk, ben ik ook ineens angstig voor de bevalling, ze hebben het eigenlijk bij zoonlief niet helemaal juist aangepakt en had ik een spoedkeizersnede moeten krijgen, ik ben lang herstellende, en zelfs nu soms nog wel eens last tijdens de gemeenschap. Daarom dacht ik ik wil wel snel, maar niet tè snel. Er is inderdaad niets over te zeggen, dat maakt het allemaal qua plannen eigenlijk niet eens zo goed mogelijk...
Als jullie die wens hebben dan zou ik zeggen go for it! Zou zeker met jou geschiedenis dan niet te lang willen wachten omdat je gewoon niet weet hoelang het gaat duren... Wens je veel succes
Als je de wens samen hebt zou ik er ook voor gaan! Je weet idd niet hoe lang het duurt.. Hier ook weer begonnen voor nummer 2 toen de oudste 1 jaar werd.. Zit 1 jaar en 10 maanden tussen en vind het super leuk, ze hebben veel aan elkaar.. Zwangerschap vond ik wel wat zwaarder omdat de oudste nog klein was en ik zoveel ziek was en op het laatst niet zoveel meer kon, maar ja dat blijf je toch houden bij een tweede zwangerschap Ondertussen zwanger van nummer drie, ook heel erg getwijfeld maar het gevoel was zo sterk
Als de wens er is zou ik er gewoon voor gaan. Kinderen zijn niet te plannen Wij wilde er graag minstens 2,5 jaar tussen. Dus 2 maanden geleden er weer voor gegaan en zie mijn banner Er zit straks 2 jaar en 8 maanden tussen als deze zwangerschap hopelijk goed blijft gaan
Ik zou zeggen, als de wens sterk is en je zeker bent van je zaak, ga ervoor! Wij hebben destijds gewacht tot onze dochter 20 maand was, 2,5 jaar - 3 jaar ertussen leek ons goed... Dit is inmiddels anderhalf jaar geleden... En ik ben 2 x direct zwanger geworden voorheen, nu dus al 1,5 bezig voor een tweede. Dus met jouw voorgeschiedenis, zou ik niet te lang wachten!
Ik zou sowieso stoppen met de pil en even overgaan op condooms oid als je nog niet echt wilt starten. Je zal namelijk niet de eerste zijndie ondanks kort gebruik vd pil ineens maaaanden blijkt te moeten ontpillen!
Jullie hebben gelijk! Dank jullie wel voor jullie reacties. Niet teveel denken en gaan met die banaan!
Zegt helemaal niks. Bij mn dochter in ronde 1 zwanger na stoppen pil, en deze keer 5 maanden over gedaan. Dus kan ook snel gaan.
Hier nog iemand die zegt go for it! Hier door omstandigheden uitgesteld en inmiddels al ruim 6 maanden en weet ik hoeveel rondes verder.. Van m'n zoontje derde ronde raak. Ik zal nooit meer uitstellen, dat is 1 ding wat zeker is (zeg ik nu hoor, omdat ik zo moedeloos ben)
Het voelt altijd als een sprong in het diepe. Ik heb een dochter van 22 maanden en sinds 2 maanden kriebelt het bij mij. Ik wil graag een 2e kindje. Ik ben in januari aan hernia geopereerd en ben gelukkig goed herstelt. Ik heb de hernia gekregen na de bevalling van mijn dochter. Ik ben constant in twijfel, is het niet te vroeg? Is mijn lichaam genoeg hersteld? Krijg ik straks weer een hernia na een tweede bevalling? En onze dochter was een handvol het eerste jaar (zeker in combinatie met een hernia). Daarnaast heb ik de keuze gemaakt om te mijzelf om te scholen en een andere baan te zoeken en in juli 2017 gaan wij verhuizen naar ons nieuwbouw huis. Wat is het juiste moment? Er komt geen dag dat je een berichtje krijgt op je telefoon: Dit is het juiste moment! Een week geleden hadden wij een spur of de moment en besloten het condoom achterwege te laten. Wij houden van elkaar en een tweede kindje is van harte welkom. Wij maken het allemaal mogelijk! Wij gaan op 1 november testen. Maar ik heb een billenknijp momentje, wat als het niet is gelukt... moeten wij dan toch niet even wachten? Hoe lang duurt het om zwanger te worden... You never know. Soms moet je gewoon springen Succes met het maken van jouw keuze piscean
Ik vond het ook wel even een pittig idee om aan een volgende zwangerschap te beginnen. Vooral omdat ik voor mijn gevoel net weer mijn lijf en 'vrijheid' terug heb, vind het altijd zo'n uitdaging om met mini's op pad te gaan. Mijn peutertje kan gemakkelijk mee naar mijn paard etc. En straks twee helemaal een uitdaging met meeslepen. Maar toch besloten er maar gewoon voor te gaan, want je weet nooit hoelang het duurt. Met hele rare lange cyclussen is het dan toch in ronde 4 gelukt.
Ja daar zeg je idd ook wat, het is niet dat ik daarmee zit, maar het is wel in me opgekomen. Zijn ook dingen waar je dan toch weer mee rekening gaat en zal moeten houden. Gefeliciteerd!
Mijn zoontje is van januari 2016. Het zwanger worden heeft bij ons langer als een jaar geduurt. Ik ben daarom in augustus gestopt met anticonceptie met het idee dat het allemaal wel langer zou duren. Je raad het al meteen raak! Ongelofelijk. Wij hebben morgen de eerste echo hopen dat alles goed is. Zo snel hadden we echt niet durven hopen er zit dan uiteindelijk precies 1,5 jaar tussen.
"de juiste keuze" .. wat is juist? Als je partner en jij allebei graag nog een kindje willen, waarom dan wachten!