Hallo meiden, Mijn eitje is nog steeds niet gesprongen en zit op cd 23 heb wel sinds een week veel vruchtbareslijm. Dus weet wel dat m'n eitje aan t komen is als ik t verglijk met de vorige x. Maar kun je wel zwanger worden met een verlate eisprong? Liefs
Ik ook met een ei op dag 24! Hangt er dan natuurlijk ook wel een beetje vanaf hoe lang je cyclus in totaal is natuurlijk...
Als je een verlate ei hebt, betekent dat toch automatisch dat je een te lange cyclus hebt? (Nieuwschierig en ik lees graag mee)
Ik ga deze cyclus echt elke dag een ovu test doen. Heb een cyclus van maar 23 dagen met ei (volgens een vorige test) op dag 14, 15, 16... ergens in die buurt. In ieder geval zit er maar weinig tijd tussen om goed in te nestelen. Ik merk het altijd aan de afsch. Dus kan me haast niet voorstellen dat ik ernaast zit. Zou ik toch zwanger kunnen worden met zo'n korte LF?
Kans op zwangerschap is het hoogst als je luteale fase nog wel 10 dagen is, zodat het eitje genoeg tijd heeft om in te nestelen 😊 Maar hier op het forum zijn genoeg dames die ook met een iets kortere luteale fase gewoon zwanger zijn geraakt inclusief mezelf normaal tenzij de karwetiemolie ineens wonderen heeft gedaan! 😊
Vandaag m'n temp naar 37,1 gegaan nu hopen dat ie hoog blijft. K ben ook aan de tarwekiemolie gegaan ben heel benieuwd
Ik ben nu voor het eerst aan de teunisbloem en het is niet te geloven. Ben net van mijn menstruatie af en het voelt nu al alsof mijn ei door gaat komen een deze dagen. Incl. afsch. Wauw!
helpt het echt zo snel? En je gebruikt het de eerste dag na je menstruatie dus? kan het ook wat later zijn? haha misschien dat ik het ook ga halen vandaag
Heb het gepakt vanaf de eerste dag van menstruatie. Mijn ovu test zegt nog helemaal niks overigens hoor. Is meer mijn eigen gevoel en wat kenmerken, meer niet.