Gemiddeld denk ik zo'n 500. Dagje sauna, uit eten met vriendinnen, stappen, lunchen, make up en natuurlijk kleding. Ga zo'n 5x per jaar alleen of met vriendinnen een weekend weg, dat is ook niet gratis. Uiteraard reken ik hierbij de etentjes met mijn gezin, vakanties met het gezin en de weekenden weg met mijn man niet mee want dat is niets voor mij alleen.
Per maand? 😱 Ik kom denk ik op gemiddeld een paar tientjes per maand. Kleding koop ik maar af en toe, kapper is mijn schoonzusje (gratis), make up doe ik tijden mee, verzorgingsspullen zijn gewone merken als nivea en palmolive gehaald bij de action. Een uitje voor mezelf heb ik zelden, ik zie de tweedaagse cursussen voor mijn werk als uitje (al reis ik ook daarvoor heen en weer ipv te blijven als dat voor het gezin beter is) en dat wordt vergoed. Mijn grootste luxe is eten en drinken, op mijn werk een soepje en verse melk in het restaurant, of buiten een ijsje of frietje eten met de kinderen... Ik gun het mezelf te weinig. Ik heb al een half jaar een Bijenkorf cadeaukaart in mijn portemonnee, kerstcadeautje van mijn werk (ahum, kerst 2014). Manlief heeft mij verboden er een cadeau voor hem vsn te kopen zoals ik eerst wilde doen. Maar van het uitzoeken van een nieuw geurtje is het nog steeds niet gekomen 😁 (En nu ik weer aan die kaart denk, dochter heeft nog een nieuwe winterjas nodig en in de goedkopere winkels kan ik tot nu toe nog niet echt slagen. Dus misschien komt dat geurtje er ook wel niet van)
Hier ook te veel... 200 tot 400 euro. Wil t niet weten... Kleding, make-up, uit eten met vriendinnen,bios/theater, weekendje hotel/welness... elke maand sowieso al 150e aan kapper en schoonheidsspecialiste. Ik moet / wil wel beter op gaan letten op wat er uitgaat..
Niet zo veel op dit moment. Het scheelt echt per maand. Soms bijna niks. Soms wel een paar honderd euro. Nu heb ik wel nieuwe platte boots nodig, denk dat ik die vandaag maar is ga uitzoeken
Heel wisselend. Ik gebruik geen make-up enzo. Koop ook niet super veel kleding maar als ik wat koop is het vaak wel duur. Zo van de week mijzelf op een jurk van 200,- getrakteerd omdat ik mijzelf zo zielig ziek vond haha.
We hebben een jaarbudget van 500 euro pp voor kleding en verzorging. Daarnaast 100 euro per maand voor uitjes. Over het algemeen komen we hiermee wel uit. Een enkele keer gaan we een dagje naar duitsland of naar de ikea, dat halen we dan vd spaarrekening, maar dat is iets van 3x per jaar.
Ik schat zo'n 250 euro per maand, inclusief kleding, kapper, make-up, luchtjes en de hele reutemeteut
Het valt me trouwens wel op, dat ik veel dames zie hier op het forum (no offense) , die zichzelf wegcijferen voor hun kinderen of het zichzelf niet gunnen, why? . Ik ben van mening dat als mama's goed voor zichzelf zorgen, dat dat minstens zo belangrijk is dan goed voor je kids zorgen. Happy mom, Happy kids
Ben de afgelopen maand naar de kapper geweest, de schoonheidsspecialiste, de diva bingo, de bioscoop en heb kleren besteld bij de H&M en BonPrix...maar dit zijn geen maandelijks terugkerende dingen dus al met al zal het best meevallen maar ik verwaarloos mezelf niet dus
Wij hebben in ons budget 250 euro per persoon vrij te besteden. Het gaat bij mij wel iedere maand op, maar vaak koop ik er ook kleding voor mijn kind van.
Ik gun het mezelf op zich wel, maar ik vind het gewoon veel leuker om wat met (of voor) de kids te doen. Ik ga liever naar de Efteling met de kids (bijvoorbeeld) dan dat ik naar de kapper ga of nieuwe kleren voor mezelf koop. Uiteten geniet ik ook veel meer van als de kids er bij zijn en weekendje weg/vakantie idem.
Weinig. Koop misschien voor gemiddeld 25 ofzo kleding pm, gebruik alleen oogpotlood die eeuwig mee gaat, ga nooit naar de kapper of schoonheidsspecialiste of uitjes. We eten weleens als gezin buiten de deur Vind het ook gewoon moeilijk, heb bijv echt schoenen nodig maar de kinderen ook nog zoveel dus besteed het liever aan hun.
Gemiddeld genomen 50 euro denk ik? Ik koop weinig kleding, af en toe een boek, af en toe eens een hapje eten ergens of een uitje. Meestal boeken etc van boekenbonnen die ik cadeau heb gehad. Geen kinderen, gewoon niet de gewoonte om veel geld uit te geven...
ik spendeer denk wel zo rond de 200 euro per maand aan mezelf uit. Kleding, make-up, haren, schoenen.
Poeh... ik besef me met dit soort topics dat ik het bijster goed voor elkaar heb... ik heb per maand ongeveer 1000 voor mezelf te besteden en de ene keer gaat het op en de andere keer geef ik bijna niets uit. Ik hoef over weinig dingen na te denken en koop wat ik leuk vind. Luxe...
Kleding/schoenen wanneer ik het nodig heb, maar vind het vaak zonde van mijn geld dus wat dat betreft ben ik niet zo'n big spender. Uiteten, lunchen, bios of i.d. doe ik denk ik gemiddeld eens per maand. Kapper ongeveer om de 3 of 4 maanden. Verzorgingsartikelen wanneer ik het nodig hebt maar heb gelukkig niet een hele dure smaak. Valt wel mee toch....?
Niet zoveel. Volgens mij ben ik inmiddels verslaafd aan sparen. Proberen zoveel mogelijk op te potten zolang mijn man nog geen vast contract heeft. Dus kapper is 2 a 3x per jaar een tientje per keer. Make up van Catrice en kleren het liefst in de sale 😁👍🏻
Oei, veel. Heel veel. 🙈 Ik ben dol op reizen, mooie spullen, kleding, Apple & Nikon spul, sporten, uitjes en etentjes, leuke auto, parfum/kapper/mani-pedi/schoonheidsspecialist......en bijna alles is in mijn woonland stervensduur.