Ik had ook via MP een hartstikke mooie jas voor weinig gekocht. Ook eerst even gepast hoor! lekker gewassen en idd als nieuw, was natuurlijk ook maar kort gedragen.
ik heb mijn jas toen der tijd bij bonprix weg. Niet duur maar achteraf was dat ook geen punt want ik draag hem nu ook!
Je zou ook eventueel op marktplaats kunnen kijken. Als je niet tegen 2e hands bent. Zitten mooie tussen!
Hier een jas bij Bonprix besteld vorige week. Zit heerlijk en is helemaal te verstellen met ritsjes aan de zijkanten.
Ik had die van de h&m gekocht, parka voor 40.- geloof ik. Maar deze was heeeel dun, echt geen winterjas!!
Il ben 2 jan uitgerekend en heb deze week via MP een super mooie Mamalicious winterjas gekocht van de vorige winter collectie voor 15, gewassen en klaar.. 😀 Vond het geen item om heel veel geld aan uit te geven aangezien dit onze 3e en laatste is 😉
Ik heb een H&M zwangerschapswinterjas ter overname, maat M donkerblauw. Iemand belang bij? 25 euro ex verzendkosten.
Ik had mijn jas vorig jaar via bonprix besteld door de ritsen aan de zijkant kun je hem makkelijk verstellen en hij was heerlijk warm had in het begin van de winter nog niet een grote buik maar kon hem gewoon dragen. Kreeg ook heel verbaasde reacties als ik vertelde dat het een positiejas was. Ik had deze: Zwangerschapswinterjas zwart - Voor haar - bpc bonprix collection - bonprix.nl
Deze heb ik vorige week binnengekregen! Ik had niet verwacht dat 'ie zo warm zou zijn. Zit perfect vind ik zelf en inderdaad makkelijk te verstellen!
Gisteravond met vriendlief even de stad in gegaan, bij de Primark voor 25 euro een jas gekocht, aan de ruime kant zodat daar nog een dikke trui onder kan aangezien de jas niet heel warm als winterjas aanvoelt. Charmant is anders maar ik gan toch overal met de auto naartoe nu dus voor dat beetje buiten is het wel oké... Bedankt voor de reacties allemaal!!
Ik had gewoon een a lijn jas die ik voorheen droeg op rokjes enzo en nu weer. Ik zou nooit een positiejas kopen omdat die dingen gewoon zo lelijk zijn.
Hoi Ik heb ik alledrie m'n zwangerschappen (was steeds in t voorjaar uitgerekend dus ben echt met een dikke buik de winter door gegaan.) mijn gewone winterjassen door kunnen dragen. Ik had een soor a-lijn jas van Zara, een Jack van Vero Moda en een (die had ik wel voor de zw gekocht maar geen speciale positiejas) kortere a-lijn jas van de Hennes die ik met een poncho droeg. Dus, voor je veel geld uitgeeft.. misschien vind je iets waar je daarna ook nog wat aan hebt! Succes
Ik vond hem ook gewoon mooi zitten zonder zwangere buik! Veel mensen dachten dat het mijn gewone winterjas was en vonden het al vreemd dat ik hem zolang aan kon!
Ja maar als je enorme buiken krijgt en je de hele winter door moet dan maar in een minder mooie jas.. Heb net mijn jas binnen van bonprix.. Een blauwe (je had hem ook in bordeaux) voor 30 euro.. Prima jasje ben er blij mee
Ik heb gisteren een jas bij de kringloop van 6 euro gehaald. Iets groter, mooi model en met knopen die ik nog kan verstellen, daar kom ik de winter wel mee door.
Ik ga deze bestellen bij bonprix Zwangerschapsjas donkerblauw - bpc bonprix collection bestel online - bonprix.nl