Oooh leuk!! Had het er met mijn vriend nog over hoe leuk we dat toen vonden. Hij had op een FB een tijd geleden een oproep gezien voor dat programma dus we wisten wel dat het er aan kwam. Wij gaan zeker kijken!!
Bedankt! Was echt benieuwd hoe dat in z'n werk zou gaan. Kon me al niet voorstellen dat ouders hun ukkie gewoon zouden afleveren en na een paar dagen weer op zouden halen. Al moet dat voor de kindjes wel zo voelen, of zien zij hun ouders tussendoor wel gewoon?
Toch knap dat ouders dit dan doen. Mijn kids zouden dat echt niet aankunnen. Dit gezegd hebben: ik ga zeker kijken
Nou, mijn dochter zou dit waarschijnlijk wel aankunnen, maar ìk niet! Ik heb in het verleden een paar keer korte stukjes gezien en vond sommigen zo onverantwoordelijk met die kinderen omgaan, of heel erg ruzie maken of schelden bij die kinderen! Ik zou echt voortdurend in willen springen.
Klopt, ik ook niet! Maar alleen al als ik mijn kind af zou geven zou het al niet goed gaan, vooral bij de oudste niet, dus zover was ik nog niet eens gekomen
Onbegrijpelijk dat er ouders zijn die hun jonge kinderen hiervoor uitlenen! Soms zelfs kleine baby's.... Een puber of ouder (schoolkind) begrijp ik nog. Maar een kleine baby of dreumes? Nee echt onbegrijpelijk. Zelfs als er een nanny aanwezig is en je zelf meekijkt met de camera. Ze selecteren ook een bepaald soort jongeren natuurlijk.
''ik schrik me echt de graftering'' gelukkig begrijpt dat kind het nog niet.... Ik ga wel kijken maar weet nu al de de mensen die geselecteerd zijn voor dit programma een aardig hoog Tokkie gehalte zullen hebben, je moet toch de kijkcijfers hebben hè? wie zijn de ouders die hun kind hiervoor uitlenen? die zijn zelf net zo stapel gek... Het ''idee'' ervan vind ik wel goed want baby's zijn niet allemaal zoals de Pamper reclames het kunnen echte terroristen zijn en dan moet je het geduld kunnen bewaren, maar het testen op echte baby's vind ik echt te ver gaan, helemaal zonder de echte ouders erbij en alleen voor kijkcijfers, sommige kunnen zo'n pop niet eens aan, maar goed wie ben ik.
wie gaat er kijken vanavond? Ik voel een hoofdpijn opkomen dus weet nog niet of ik kijk, maar ga hem dan morgen/overmorgen wel terugkijken, ben benieuwd!
Schrok van het begin waarin de dame van het stel (weet zo even de naam niet) die in huis roze wonen zegt: " ik wil gewoon een baby, ja.... ik wil gewoon een baby" en "waar moet je na je studie anders voor leven?" Really?