Een grote mooie geweven van gesponnen extra bulky draad in verschillende blauw, bruin wit en steentinten van zara, en een niet zo mooie zelfgehaakte in verschillende blauwtinten... komt nu een lichtere blauwe bij maar ik moet nog een steek uitzoeken die een prettige feel en een prettig gewicht oplevert.
Een donker paarse fleece deken of een fel groene, beide van Ikea. Vloekt bij de rest van het interieur, maar zijn wel lekker warm Uiteindelijk komt er nog wel iets wat wat mooier is, maar daar spaar ik nog even voor
Leuke ts. Volgens mij van de Xenos? Mijn nichtje heeft ook zo'n een van de Xenos. Wij hebben er twee. Een grijze fleeshedeken en een bruine. Allebei bij de Action. En blijft lekker zacht ook na wassen. Lig er geregeld onder.
Wij hebben een heerlijke zachte deken op de bank liggen. Meestal netjes opgevouwen als we hem niet gebruiken. De ene kant is wat langer qua 'haren' als de andere. Hij is lekker groot en ik pas er helemaal onder. Hij komt van Karwei en matcht helemaal bij de rest van het interieur.
We hebben er geloof ik drie. De fijnste (vind ik) ligt er nu. Relatief dun, lichtbruin fleecedekentje. We hebben ook een paarse, die aan 1 kant enigszins wollig is. Lekker warm en zacht, maar man, wat trekt die een troep aan (kruimels, pluisjes, etc.) Liever niet. En dan hebben we er nog ergens een, maar volgens mij ligt ie ergens op zolder.
Wij hebben 2 gewone fleecedekens: een grijze met print, bij de action vandaan, en een zwart witte uit een kerstpakket. Verder hebben we nog een dikke fleecedeken, maar die vind ik voor nu nog te warm. Alleen de grijze matcht wel met ons interieur. Maar ik heb ze uit zicht liggen. Hier worden ze trouwens ook gebruikt om hutten mee te bouwen.
Ik heb er 5 in een draadmand liggen. 4 matchen bij het interieur. De kinderen en ik liggen er regelmatig onder.
We hebben vier dekens: een Dora fleece deken, een Winnie the Pooh fleecedeken, een grijze pluche deken (zoals het witte op de foto die ts postte) en een gehaakte deken. De eerste twee zijn ook voor de kinderen voor op de grond en om hutten mee te bouwen ed. De grijze is van mij (bij wijze van, maar die is echt voor op de bank, zeg maar) en de gehaakte heeft mijn zusje gemaakt voor de verjaardag van mijn jongste dochter, er mee spelen vind ik zonde, dus die is ook voor op de bank.
Gewoon een twee persoons deken. We hebben er 3. 2 voor de andere bank voor de honden en 1 voor mij! Heerlijk warm
ik heb er 3 van koeka de mintgroene wafel voor mijn zoon de lichtroze wafel voor mijn dochter en dan nog de zilver/grijze wafel
Ik heb een MEGA grote fleece deken van de primark, lichtpaars en nog een reserve creme kleurige die iets minder groot is, ook van fleece maar die ooit bij dirk van den broek gekocht. Ze passen beide bij het interieur en zijn super zacht. Vooral die paarse, heerlijk en warm!
Ik heb dezelfde als ts maar bij mij zijn de sterren wit. Ik vind hem heerlijk warm en leuk. Verder ligt er een cars deken en een grijze deken op de bank.
Ik heb het goedkoopste eenpersoons dekbed van ikea.kostte volgens mij nog geen vijf euro. En dan een dekbedhoes in kleur die bij t interieur past Naast de bank staat een mand en daar zit hij overdag in.