ICSI in Düsseldorf deel 6

Discussion in 'MMM clubs' started by Willeke86, May 8, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Wen1977

    Wen1977 Bekend lid

    Sep 28, 2015
    933
    146
    43
    Heel herkenbaar!

    @Lef, wat zal dit een moeilijk gesprek zijn geweest. En dat je al een dochter hebt wil helemaal niets zeggen over je verlangen. Mijn vriend zegt altijd dat het verlangen juist nu groter is dan het ooit was, juist omdat je weet hoe mooi het kan zijn. Sterkte met deze moeilijke beslissing.

    @Tinussie, klote
     
  2. Elocina

    Elocina Actief lid

    Aug 19, 2015
    472
    106
    43
    Wat ontzettend k weer Tinussie!! Sterkte meis en ik hoop dat deze cryo wel goed uit de dooi mag komen!

    @lef ik schrik van je verhaal en wat dokter C heeft gezegd. Hoe kunnen ze nou na 1 keer DD het vertrouwen verliezen terwijl jullie al een dochter hebben en op natuurlijke wijze wel zwanger worden? Was IMSI selectie geen optie voor de volgende keer? Goed dat je zelf een patroon ziet wellicht kun je daar nog wat mee in t voorjaar.
     
  3. Lef

    Lef Actief lid

    Sep 1, 2016
    106
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wen Ja, ik deel de mening van je vriend, dat ik het nu nog meer wil dan hiervoor. Maar goed, het ziet er niet naar uit, dat die wens werkelijkheid wordt.

    Loolaa ik heb nu 3 pogingen gedaan, waarbij in totaal 4 embryo's zijn teruggeplaatst. Van geen enkele poging werd ik zwanger.
    En deze keer in DD hebben ze volgens dr. C alle trucs uit de kast gehaald. Er waren 11 follikels, 7 eitjes waarvan 3 rijp. 2 raakte bevrucht, maar slechts 1 haalde de eindstreep. Dat vindt hij een mager resultaat. Het heeft waarschijnlijk met mijn leeftijd (41 jaar) te maken, de kwaliteit neemt gewoon drastisch af.
     
  4. Lef

    Lef Actief lid

    Sep 1, 2016
    106
    0
    0
    NULL
    NULL
    Elocina ik wilde alles doen om deze poging te doen slagen en ook op de dag van de punctie nog een keer gevraagd of IMSI een idee was. Maar dat was volgens dr. C niet nodig. Het enige wat ik niet heb gehad, is scratching. Áls we nog een poging willen doen, zal dat er misschien nog wel bij komen. Hij vond dat nu ook niet nodig.
     
  5. Gein

    Gein Bekend lid

    Aug 19, 2014
    905
    148
    43
    NULL
    NULL
    Tinussie; wat klote zeg. Sterkte!!!

    Lef; wat een heftig gesprek. Je hoopt altijd nog dat dd nog een stok achter de deur heeft wat ze kunnen proberen. Hoe kijk je er zelf tegenaan? Je moet het voor jezelf beslissen om het eventueel nog een keer te proberen.

    Unicorn; hoe is het met jou en de kleine?

    Zowelkom; beginnen jullie ook niet deze maand? Spannend.

    Sn; hoe is het bij jullie? En met je mannen?

    Appeltje; succes met de laatste loodjes!!
     
  6. Champetter

    Champetter VIP lid

    Mar 5, 2013
    6,825
    3,809
    113
    Je bedoelt het vast goed maar ongewild kinderloos zijn is echt een hel. Met 1 kind 'hoor' je erbij. Je kunt naar kinderwinkels, achter de wagen, je staat op het schoolplein. Dat moeten missen is toch echt een vreselijk pijnlijk gemis. Dat een tweede/ derde maar ook 6e kind een gewenst wonder is, zeker! Een leven blijft mooi en bijzonder, geen halfje brood bij de bakker.
     
  7. Lef

    Lef Actief lid

    Sep 1, 2016
    106
    0
    0
    NULL
    NULL
    Klaasje ja, dat besef ik me zo goed. Die pijn is ook verschrikkelijk. Ik heb in mijn omgeving ook meerdere mensen, die ongewild kinderloos zijn en het maakt me intens verdrietig. Ik huil natuurlijk hard om wat nu niet gaat komen, maar wel met een kind in m'n armen... Een kind wat ik zó graag een broertje of zusje zou geven. En dat gemis is ook ontzettend groot.
     
  8. ZoWelkom84

    ZoWelkom84 Fanatiek lid

    Apr 1, 2015
    2,820
    636
    113
     
  9. Gein

    Gein Bekend lid

    Aug 19, 2014
    905
    148
    43
    NULL
    NULL
    Zowelkom; succes!!!
     
  10. Babsvdh

    Babsvdh Fanatiek lid

    Jul 18, 2015
    1,515
    90
    48
    Female
    Goeie vraag loolaa! Ben ook benieuwd.
    Mijn vriend had nu in dusseldorf betere uitslagen dan ooit. April ineens 0,0 en vanaf zomer weer redelijk. Hij wielrent veel wat er misschien mee te maken heeft gehad. Sinds hij dat stukken minder doet is er tenminste weer zaad aanwezig. Volgens dr. C is picsi en eicelactivator voor ons ook het enige wat er aan te doen is. En voor nu dan hogere dosis hormonen om meer eitjes te krijgen (laatste keer had ik er 6).
     
  11. ZoWelkom84

    ZoWelkom84 Fanatiek lid

    Apr 1, 2015
    2,820
    636
    113
    Dank je Gein!
     
  12. Elocina

    Elocina Actief lid

    Aug 19, 2015
    472
    106
    43
    Ik kom regelmatig op de kinderafdeling en koop dan ook wel eens wat. Bewaar ik als kraamkado of geef ik aan vriendinnen die wel een kleine hebben. Maar besefte me gisteren dat het best iets intens triests heeft 🙄, net als dat ik een zwangerschapsbroek heb gekocht tijdens onze eerste ICSI toen ik last had van mijn buik en dacht 'misschien heb ik m straks toch nodig'...
     
  13. Lef

    Lef Actief lid

    Sep 1, 2016
    106
    0
    0
    NULL
    NULL
    Elocina verdrietig voor jou, maar super van je dat je dat wel doet! Ik vind het (te) moeilijk.
     
  14. Elocina

    Elocina Actief lid

    Aug 19, 2015
    472
    106
    43
    Of misschien ben ik gewoon Shopaholic 😂
     
  15. Appeltje85

    Appeltje85 Bekend lid

    Jan 22, 2016
    651
    296
    63
    Female
    Financiele dienstverlening
    Veldhoven
    Een geweldige score is het natuurlijk niet nee, maar ik schrik ook wel van de conclusie. Ik had zelf zo'n 12 follikels, 8 eicellen en 2 eicellen rijp. Daarvan 1 bevrucht (was wel een 4A kwaliteit).
    Tegen ons zei C tijdens de terugplaatsing dat we een eventuele volgende keer de medicatie moeten ophogen en langer moeten door stimuleren voor meer follikels. Ik had nu de punctie op een zaterdag en vond dat zelf ook wel vroeg, ik had hem liever een dag later gehad en denk dat er dan meer eicellen rijp waren. Het was mijn allereerste ICSI met 150 eh gonal f overigens.
    Bij jou ligt de situatie natuurlijk wat anders omdat je al meerdere pogingen hebt gehad. Zit je qua dosis dan ook al aan de max gezien je leeftijd? En zou een dag langer door stimuleren voor meer rijpe eicellen dan ook niets meer uithalen in jouw geval? Nou ja, ik ga ervan uit dat dr C alles in overweging neemt, maar ik vind het zo sneu voor jullie :x
     
  16. Appeltje85

    Appeltje85 Bekend lid

    Jan 22, 2016
    651
    296
    63
    Female
    Financiele dienstverlening
    Veldhoven
    Wat heftig dat je een miskraam hebt gehad. Ik ben blij dat ik dat nooit heb hoeven meemaken, lijkt me echt verschrikkelijk :(
    Zo te lezen starten jullie dus deze week weer, spannend. Ik herken de stress en de angst, pfff. Ik ga duimen dat het goed komt dit keer!

    Oh, en dankjewel voor het succes wensen.
     
  17. Appeltje85

    Appeltje85 Bekend lid

    Jan 22, 2016
    651
    296
    63
    Female
    Financiele dienstverlening
    Veldhoven
    Dankjewel! Ik probeer me erop in te stellen dat het veel pijn gaat doen. Maar, ik kijk er ook wel erg naar uit moet ik zeggen (naar de bevalling, niet naar de pijn :D). Ik hoop dat het ondanks de pijn ook een hele mooie ervaring mag gaan zijn.
     
  18. Appeltje85

    Appeltje85 Bekend lid

    Jan 22, 2016
    651
    296
    63
    Female
    Financiele dienstverlening
    Veldhoven
    Ah nee!! Heel veel sterkte! Ik hoop dat jullie cryo goed ontdooid en dat deze wel mag blijven zitten. Wat is het toch een moeilijk traject :x
     
  19. Appeltje85

    Appeltje85 Bekend lid

    Jan 22, 2016
    651
    296
    63
    Female
    Financiele dienstverlening
    Veldhoven
    Dit is wel een confronterend stukje. Ik ervaar het zwanger zijn precies zo. In het begin van de zwangerschap kon ik me niet voorstellen dat ik echt zwanger was. Na enkele maanden is dat wel geland en ik geloof nu wel dat ik zwanger ben. Maar de volgende stap, dus dat ik straks echt een baby heb, daar kan ik me echt nog helemaal niks bij voorstellen. Mij schieten helaas ook zo nu en dan angsten door m'n hoofd, bijvoorbeeld dat er straks nog wat mis gaat bij de bevalling, dat soort dingen. Gelukkig ben ik over het algemeen wel rustig en ontspannen de laatste tijd, maar het blijft inderdaad voor mij ook erg onwerkelijk dat ik op korte termijn een baby heb. (Ik ben nu ook weer geneigd om achter de laatste zin te typen; 'als alles goed gaat', pfff :()
     
  20. Lef

    Lef Actief lid

    Sep 1, 2016
    106
    0
    0
    NULL
    NULL
    Appeltje als je straks je kindje in je armen houdt, besef je hoe bijzonder het is. Wat een wonder. Een baby. Uit jouw lijf. Prachtig! Het komt vast helemaal goed 🍀
     

Share This Page