@Swee Wat verdrietig zeg... Ik wens je sterkte toe en een dikke knuffel. @Sunflower87 Wow!! En ook geen tuurstreepje, gefeliciteerd!!! Had je een vermoeden?
Bedankt Twinperfect en Sweety! Vandaag of morgen NOD ja, ik was nig niet actief met ovulatietesten e.d. Dus helemaal zeker weet ik het niet. Maar op basis van mijn vorige cyclussen zou het vandaag of morgen moeten zijn! Was half 6 wakker, was nerveus Morgen een clearblue doen Qua vermoeden; niet echt! Alleen doordat ik echt geen menstruatie-signalen kreeg.
Ooohhh Swee ik leef met je mee schat! Zo verdrietig ik hoop echt dat je het nu de volgende cyclus raak is want je maakt extra kans! Sunflower moooooiie test! Dikke proficiat! Het wachten heeft geloond Hoe voel je je? Dan toch nog maar update van men testjes! Jullie zijn echt superlief Ze lopen nog steeds op en vanmorgen een vlaagje van misselijkheid Hiep hoi! Hubby vroeg zich wel af wat "NOD" betekende
Dat ziet er goed uit! Haha hiep hoi door je misselijkheid We hebben dezelfde nod en dan ongeveer dezelfde uitgerekende datum denk ik? Ik voel me goed. Lichamelijk niks, was maandag wel heel misselijk/duizelig. Nu niks. Emotioneel daarentegen haha! Blij, nerveus enz En jij? Naast de misselijkheid?
Ja inderdaad denk ook dat we voor dezelfde datum gaan 😉 Nee niet echt veel klachten wel beetje gevoeligere borsten. Ga je al afspraak maken bij huisarts of gyn?
Ik ben ook nog wel actief maar heb niks te melden. Nog geen ongi, zit nu al op dag 36. Heb wel al paar dagen menstruatie gevoel in m'n buik en ook wat bruin slijm/oud bruin bloed verloren maar het wil nog niet doorzetten dus . Ben nu wel beetje bang dat de geschiedenis zich herhaald... Vorige keer zwanger dmv clomid omdat ik een veel te lange cyclus had en geen eisprong. Mijn cyclus is nu gewoon regelmatig maar nu dus alweer dag 36 hoop dat het snel doorzet.
Oh wat balen zo vervelend als je ronde zolang doorloopt en je maar moet wachten. Hopelijk krijg je snel duidelijkheid!
Ik heb dinsdagavond een afspraak met de huisarts en 2 november had ik al 1.5j ofzo een 'controle'afspraak bij de gyn staan. Komt goed uit Hoe dat juist hoort weet ik ook niet. Ben wel een Belgje misschien is het in Nederland anders?
Oh dat komt goed uit! In NL is het zo dat als er geen medische redenen zijn je naar de verloskundige gaat en daar blijft je hele zwangerschap. Volgens mij Als alles goed gaat kunnen we met kerst iedereen een leuk kadootje geven en melden dat we zwanger zijn