Top spannend! Palmboom, welkom terug. Ik duim voor je. Wanneer hoor je of terugplaatsing doorgaat? Bb1, bagger zeg van je hoofdpijn. Hoe was je echo?
Thanx ladies!! Ik hoor morgen tussen 12:00 en 14:00 uur of de tp door gaat, maar waarschijnlijk hoor ik het in het ziekenhuis. Meestal is de uitslag vlak van te voren pas bekende... Lijkt mij zo erg om omgekleed en al te horen dat het niet doorgaat.... vanavond vroeg naar bed!
Dames een vraagje.. ik loop in utrecht (umc) hoor je altijd pas op de dag zelf of de terugplaatsing doorgaat? Ook net van te voren in het ziekenhuis? Of is dat overal anders? Het is mijn eerste behandeling dus hoop dat jullie me meer kunnen vertellen
Ik liep ook in het UMCU. Ik kreeg op de dag zelf te horen of de terugplaatsing door ging. Geloof dat ik rond 11:00 uur gebeld werd en om 15:00 de terugplaatsing had
Ik lig al 3 dagen in de zetel met mijn griep. Het voordeel is dat ik mij te ziek voelde om veel bang te zijn voor de echo van morgen . Mijn man is wel heel negatief. Die denkt dat het al gedaan is. Het is moeilijk om de avond dan door te komen, zonder woorden te krijgen. Hopelijk morgen toch geruststelling.
Dank je voor je reactie 😊 Dan heb ik nu iets meer beeld erbij. Kreeg je wel bij of rond de punctie te horen hoeveel eitjes er waren en of ze goed deelden en hoeveel niet aangedaan? Sorry veel vragen 😇 Ben blij dat we zo open over alles kunnen kletsen hier.
Ik.liep in het umc. Je hoorde van te voren de te verwachte tp tijd. Vaak was dat bij het horen van het aantal bevruchte eicellen. Op de dag zelf werd je nog wel gebeld of er aangedane embryo's waren en de tp niet doorging
Na e punctie hoorbje hoeveel eicellen er zijn. Dag later hoeveel bevruchtingen. Op de dag zelf of de tp doorgaat en hoeveel er zijn aangedaan
Dank je voor alle info ik ben blij dat ik nu weer wat wijzer ben. Ik vind het allemaal eeg spannend en vind het erg fijn goed te weten wat ik kan verwachten 😊 Dank je!
Palmboom, is de terugplaatsing doorgegaan? Hopelijk wel en dan wens ik je heeeeel veeeeel succes met het wachten! Op mijn echo was te zien dat het vruchtje toch in de baarmoeder is ingenesteld en niet erbuiten. Hoe het dan komt dat mijn progesteron zo laag staat, weet ik niet. De gynaecoloog zei dat ik maar moest afwachten. Ik verwacht straks nog wel telefoon over mijn nieuwe bloeduitslag. Alleszins voorlopig geen negatief nieuws. Oef! Nu weer afwachten tot volgende week vrijdag of ze een hartslag zien. Mijne man is gelukkig ook weer bijgedraaid. Da's toch weer effe eng hoor. Goede moed houden allemaal!
Hey Cindy, ik voelde mij ook altijd rustiger als ik wist wat er ging komen. De eerste keer is dan superspannend en zenuwslopend hé. Ik kan je alleszins vertellen dat het na de terugplaatsing, lang wachten is. Ook na de positieve test (waar iedereen zo naar aan het aftellen is), volgt er een nieuwe periode van wachten. Maar met iedere stap die je hebt overwonnen, ben je wel een stap dichter bij je droom, dus ik probeer dat voor ogen te houden. Succes!
Fijn Lathinka, hoop dat je iig even een paar dagen wat kan ontspannen. Echo wel weer heel spannend kan ik me indenken.
Thanks! Ik ben bijna door mijn griep door (eindelijk), dus ik ga dit weekend echt eens leuke dingen proberen doen. Jullie test was klaar zeker hé? Heb je al een afspraak of zo gekregen? Of moeten jullie nog langer wachten nu? Bij ons was er al een test voorhanden toen we de eerste keer op afspraak gingen, dus wij hebben niet echt lang moeten wachten om te mogen starten.
Dank je voor je steun! We proberen inderdaad stap voor stap te kijken. Niet te ver vooruit want er zijn nog zoveel stapjes te gaan.. wat fijn dat de echo er goed uit zag bij jullie 👍🏻 Jiu ook weer heel veel sterkte met wachten.. wat een engelen geduld moeten we toch hebben.. ik leef met je mee!
De terugplastsing is doorgegaan, maar wij haddem niet echt super nieuws... Van de 13 waren er 10 bevrucht. 8 hadden het gen, 2 niet 😑 Nu maar goed broeden op deze....