Hoort dat schuin linksboven bij de vrucht? Omdat het ook lijkt te groeien, of is dat niets? Of iets anders geks.... Eerste echo toen exact 5 weken, tweede exact 7 weken maar teruggezet naar 6w2d
Merci, de dooierzak zit inderdaad linksboven maar ik bedoel daar nog weer schuin boven Ik wou dat ik kon painten maar heb nog niet gevonden hoe dat kan op een mac.
Het lijkt op een hematoom...maar ik kan alleen deze foto beoordelen,en heb geen bewegend beeld gezien.Het lijkt me,dat als het echt een hematoom is,de echoscopist je dat wel verteld had.
heb dit vaker gezien en dit lijkt op een dooierzak. maar goed, ik ben geen pro. maar als het iets was wat niet ok is had ze dat vast gezegd
De dooierzak zit altijd in het vruchtzakje,en is op de foto ook duidelijk in de vruchtzak te zien.Maar ts bedoelt links boven het vruchtzakje,daar zit een niet mooi rond zwart vlekje... Ts,nogmaals,ik kan alleen deze foto beoordelen,en daar lijkt het op een hematoom,maar ik heb geen bewegend beeld gezien,en de echoscopist wel,dus ze had het vast gezegd als dat het was...
ja dat weet ik in de foto die ik bijvoeg van internet staat ook bij dat het rondje een dooierzak is Dus deze foto is niet van mij, maar via google gevonden
Het rondje in de vruchtzak is idd het dooierzakje,maar dat langwerpige zwarte rechts boven op deze foto is absoluut geen dooierzakje.Ik kan het niet goed beoordelen omdat ik geen bewegend beeld heb gezien,en alleen deze foto kan zien,maar dit is of een tweede vruchtzakje,niet goed in beeld,of een hematoom.(dit gaat dus niet over foto van ts,maar over foto van internet van beckje)
Bedankt voor de reacties! Ik hoef me niet echt druk te maken dan dus he? Volgende week vrijdag krijg ik de volgende echo, dus eens kijken of het dan nog groter is en de gyn maar even vragen wat het dan eigenlijk is.
Das de dooierzak. Vruchtje op dit termijn heeft nog geen goede navelstreng toevoer etc en moet toch eten etc. Beetje het idee van een kip in een ei. Dit dooierzakje verdwijnt op Den duur zodra de placenta de volledige functie overneemt
Naast de dooierzak zit een witte streep en daar weer naast zit nog een zwarte vlek. Die zwarte vlek bedoel ik
Ben weer voor een echo geweest. Zag het niet meer op de nieuwe echo en de gyn zegt dat ze geen hematoom oid heeft gezien Bedankt voor jullie reacties!