van harte!!! enne clearblue is overbodig hoor. streep is duidelijk zat alleen maar zonde van je geld. maarre normaal kun je pas als je zwanger bent testen (dus als het ingenesteld is...) eerder kun je niet positief testen, dus kun je het alleen maar voelen omdat je het graag wilt zeg maar. maar klachten enz heb je dan natuurlijk niet daardoor. lichaam en gevoel kan gekke dingen doen. maar dit is duidelijk genoeg
Ja goed idee van je! Die ga ik denk ik zaterdag of zondag doen! Thanks voor de tip! Helemaal niet aan gedacht!
Ik heb nog ern vraag, hopelijk weet iemand het, wie weet of je kaasfondue mag eten? Het probleem is namelijk dat ik 1 november een meiden avond heb en dat we dan gaan kaasfonduen... en ik wil het eigenlijk nog niet vertellen aan hun.. wat zouden jullie doen? Ik kan het eventueel wel zeggen tegen de vriendin waar we heen gaan? Zij probeert ook zwanger te worden..
Gaat er wijn in de kaasfondue? Was gaat er niet veel in . Alcohol verdampt dus je zult niet veel binnen krijgen. Je hebt ook nog geen bloedband met de baby. Ik heb wel een glas wijn gedronken toen ik nog niet wist dat ik zwanger was, maar alsnje het kunt vermijden zou ik dat doen.
Ik weet niet of er wijn in de kaasfondue gaat, dat zou ik wel subtiel kunnen vragen als ik haar zie dit weekend! Ik hou sowieso niet van wijn dus kan dan wel een smoes verzinnen dat ik dat echt niet lekker vind dan en of er ook kaasfondue is zonder wijn.. zou enige optie zijn! Bedankt voor je reactie!
Kaasfondue wordt als het goed is enorm verhit nadat de wijn er in gaat. Dan is de alcohol dus verdampt. Als het goed is gaat het om een scheutje dus dan kan het. Flikkeren ze er een halve fles in, dan zou ik inderdaad even wat verzinnen haha! Maar bij teveel aan wijn is het sowieso niet lekker meer
Gefeliciteerd!! 🎉 Geniet ervan Ik wist bij beide zwangerschappen een week ongevee voor nod dat ik zwanger was. Ik had geen klachten of iets dergelijks, maar ik wist het gewoon! Bij deze zwangerschap zat ik gewoon op de bank en kwam het idee ineens in mn hoofd dat ik zwanger was. Dat gevoel werd alleen maar sterker en dat terwijl ik geen klachten had. Heb netjes gewacht tot een dag voor nod en had een positieve test in handen 😁
Bedankt voor je reactie! Ik vraag van het weekend wel even subtiel hoe kaasfondue precies gemaakt word haha! Komt vast goed! Wil het graag nog even voor me houden, zeker omdat het nog zo pril is!
Nog steeds niet ongesteld geworden (moest zaterdag ongesteld worden) vanmorgen nog een test gedaan... binnen 30 seconden een dikke plus.. duidelijker kan niet! Woensdag 7 December hebben we de termijn echo en intake bij de VK! Me so happy!!