Wat is jouw "guilty pleasure"?!

Discussion in 'De lounge' started by harlene2014, Oct 23, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. DreamsandHopes

    DreamsandHopes Actief lid

    Aug 14, 2015
    261
    37
    28
    NULL
    NULL
    Zwangerschapspagina is mijn guilty pleasure. ik ben nl helemaal niet in verwachting en ook nergens mee bezig. Maar ik vind het heerlijk om al deze verhalen te lezen!
     
  2. BloemJK

    BloemJK Fanatiek lid

    May 30, 2016
    1,184
    3
    36
    NULL
    NULL
    Mijn jongste zoon heeft blijkbaar een "guilty pleasure"
    Hij is nog geen 2 jaar oud, maar toch.. :D

    Soms laat ik hem wel eens een filmpje op YouTube kijken op mijn telefoon. Mijn oudste doet dat ook, die zet vaak bumba voor hem op, maar soms kan hij dat al gauw zat zijn.
    Nu zet ik vaak iets met dieren op, Katten of honden, dat soort dingen. Maar laatst was ik het zoveelste kitten filmpje zelf een beetje zat, dus ik typ de zoekopdracht "paarden" in. Daarbij stuitte ik op een filmpje van "paardenpraattv" met Nederlands domste blondje als presentatrice: Britt Dekker.
    Wij hebben stiekem gewoon een beetje een zwak voor Britt Dekker, toevallig klinkt mijn jongste stiefdochter exact als Britt als ze haar mond opent en dingen roept als "Vet Leuk!!" En liggen wij allemaal hysterisch in een lachstuip :D
    Mijn zoon is absoluut idolaat van zijn grote zus, dus misschien dat hij daarom compleet gehypnotiseerd is als hij bijna een half uur toekijkt hoe Britt over en met haar paard kletst.
    De laatste 2 weken was het haast onmogelijk om zijn luiers te verschonen zonder gestamp en gekrijs en dat is knap lastig als je een poepluier probeert te verschonen!
    Je snapt dat de guilty pleasure van mijn zoon, onze Britt, mij al twee weken redt van een dreumes, commode en twee sets kleding onder de poep.
    Want zelfs bij pijnlijke rode billetjes geeft hij geen kik zolang hij naar Britt kan kijken en hoort hoe ze haar paard borstelt, knuffelt en eten geeft. En héél soms hinnikt hij mee :D :D :D
     
  3. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    Jun 25, 2007
    15,254
    6,146
    113
    Geweldig, hier ondanks m'n enorme ;) ochtendhumeur een lach op m'n gezicht. :D
     
  4. pandavliegen

    pandavliegen Fanatiek lid

    Jan 17, 2014
    3,675
    80
    48
    Mars
    Dit stukje impliceert natuurlijk wel dat je het niet verteld. Hoe kan je anders thuis komen alsof je de hele dag gewerkt hebt? Maar goed, misschien dat je het dus later alsnog verteld?!

    Maar dat stukje over het geld achter houden :$ wow, dat vind ik wel een beetje ziekelijk. Maak je verdeling in wat je voor jezelf spaart dan anders, maar gewoon liegen over je salaris, tegen je man :$ zodat jezelf meer geld overhoud om te besteden :$

    hier is een guilty pleasure dat ik heel graag kinderfilms mag kijken als ik alleen ben :D
    en lekker worstjes bak voor op brood met een uitje als avondeten ;)
     
  5. Soulfood

    Soulfood Niet meer actief

    Ik las het zoals ze het bedoeld had denk ik: alsof het een gewone werkdag was (omdat je in het ritme weer thuiskomt) maar dat je er echt uit bent geweest. Ik had het niet gelezen als stiekem.
     
  6. G89

    G89 VIP lid

    Sep 18, 2008
    10,062
    1,295
    113
    Nederland
    Dat is hoe jij het interpreteert, want het staat er niet. Het woord stiekem of niet vertellen staat nergens. Jammer dat mensen altijd zo snel oordelen.
     
  7. Nachtzuster

    Nachtzuster Actief lid

    Sep 20, 2016
    140
    0
    16
    Ziekenhuis
    Als ik alleen thuis ben, pak ik de koptelefoon, en zet ik youtube aan.

    Heerlijk mee dansen en zingen op de muziek. :D


    En coca cola. Het is zooo slecht, maar ik kan geen dag zonder!
     
  8. Nachtzuster

    Nachtzuster Actief lid

    Sep 20, 2016
    140
    0
    16
    Ziekenhuis
    Sowieso al die steriele luchtjes in het ziekenhuis. 😁😁
     
  9. tuc

    tuc Niet meer actief


    Nou het is dan de manier waarop je het neerzet denk ik: "en ik rond etenstijd thuis kom ALSOF ik de hele dag gewerkt heb. Dat impliceert dat het thuisfront toch dacht dat je aan het werk was.
    Bovendien als je tegen je man zegt: ik heb een dag vrij dan is het toch geen guilty pleasure:( Dan is het gewoon een vrije dag.

    Ik ben overigens wel benieuwd hoe degene het bedoelde die schreef dat ze meer verdiend dan dat ze daadwerkelijk tegen haar man zegt zodat ze meer voor zichzelf overhoudt.
     
  10. pandavliegen

    pandavliegen Fanatiek lid

    Jan 17, 2014
    3,675
    80
    48
    Mars
    Ik oordeel nergens over, geef niet eens mijn mening over je verhaal ;)

    ik gaf alleen aan dat het woordje alsof wel impliceert dat je het niet verteld of geheimzinnig overdoet (stiekem associeer ik er dan niet mee). Alsof interpreteer ik inderdaad als, dat je iets nep doet, een toneelstukje speelt.

    maar de uitleg van soulfood geeft me meer inzicht waarop alsof ook gebruikt zou kunnen worden. zo gebruik ik het nooit, daardoor ook niet gerealiseerd dat andere dat wel doen.

    Niet zo snel aangevallen voelen hé! Probeerde gewoon aan te geven dat je stukje voor enkele mensen door het woordje alsof wel wat anders kan overkomen dan jij bedoelde. Geeft jou weer inzicht waarom mensen het hebben gelezen of jij het niet vertelde.
     
  11. G89

    G89 VIP lid

    Sep 18, 2008
    10,062
    1,295
    113
    Nederland
    #91 G89, Oct 28, 2016
    Last edited: Oct 28, 2016
    Oh, ik voel me niet aangevallen hoor. Ik vind het jammer dat mensen een oordeel hebben over een klein stukje dat ik heb geschreven en er dus niet even naar vragen. Dat is in mijn beleving een beeld hebben en dus een oordeel vormen zonder dat er verder iets gevraagd wordt.

    En dan bedoel ik de overige reacties, maar weet niet of je dit gelezen hebt.
     
  12. G89

    G89 VIP lid

    Sep 18, 2008
    10,062
    1,295
    113
    Nederland
    Voor jou misschien niet. Voor een ander misschien wel. Ik kan dus intens genieten van een heerlijk terrasje met een kop koffie, ook als ik een vrije middag heb gekregen.
     
  13. Nora1983

    Nora1983 Fanatiek lid

    Dec 21, 2011
    2,624
    4
    38
    NULL
    NULL
    #93 Nora1983, Oct 30, 2016
    Last edited: Oct 30, 2016
    Hahaha, ik ook!
    voor de rest;

    -de detective Midsomer Murders, o.a. vanwege de mooie sfeerbeelden, zou zo graag een keer naar Engeland willen!
    -Docu's op tv/you-tube filmpjes over geesten en verlaten huizen/ziekenhuizen/gekkenhuizen. Heerlijk, die kippenvel momenten:D
    -voor mijn zwangerschap; 3 potten augurken in de week leegvreten(en het liefst gewikkeld in een plakje cervelaat of gebradengehakt). Op dit moment(12 weken zwanger)moet ik er niet aan denken, blehhh)
    -Zoute magnetron-popcorn kanen bij een film
    -Kleding kopen voor dochter, heerlijk als er weer een nieuw seizoen aanbreekt ze gewoon helemaal niks meer past van vorig jaar!:D
    -Chocolade letters binnen een paar dagen op eten, kan er gewoon echt niet vanaf blijven. Die van mijn man liggen er soms een jaar later nog!!:D en hoewel hij weet dat ik zo'n chocolade verslaafde ben, toch laat ik soms de lege doos van mijn letter in de koelkast liggen, dan lijkt het of ik er langer mee doe:)
     
  14. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    Jun 25, 2007
    15,254
    6,146
    113
    Dit is juist mijn hel op aarde. :)
     
  15. Eline88

    Eline88 Niet meer actief

    Oja ik heb er nog één: schoenen kopen! Het liefst heeeel veel :D
     
  16. Vlinder123

    Vlinder123 Niet meer actief

    * Heel veel Downton Abbey kijken, en als ik dan weer door alle seizoenen heen ben, kort daarna gewoon weer opnieuw beginnen. 😄
     
  17. HooyoShimbir

    HooyoShimbir Fanatiek lid

    Aug 20, 2009
    4,390
    1,667
    113
    Female
    Randstad
    Blikjes redbull 🙈 friet eten om 11.0 ofzo haha 😂 doe t gelukkig niet zo vaak.
     
  18. Rabarber

    Rabarber Niet meer actief

    Ik begrijp je helemaal. Paar keer per jaar neem ik een dag vrij en ga ik alleen maar doen waar ik zelf zin in heb in mijn uppie zonder dat ik met iemand rekening hoef te houden. Bijvoorbeeld dagje sauna met massages en een uitgebreide lunch. Het is geen spijbelen, maar zo voelt dat wel en ik kan daar intens van genieten :).
     

Share This Page