1 t/m 15 juli 2017

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by 1548, Oct 28, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. IlonavanH90

    IlonavanH90 Fanatiek lid

    Aug 6, 2014
    1,580
    2
    38
    Female
    Verpleegkundige
    Oosterland
    Oh en wij maken het wereldkundig met kerst!
     
  2. Babyluvv

    Babyluvv Fanatiek lid

    Aug 28, 2016
    1,269
    133
    63
    Female
    Ik heb wel eerst echo, inwendig en daarna intake, niet op dezelfde dag zoals ik van de vk begreep..
     
  3. Babyluvv

    Babyluvv Fanatiek lid

    Aug 28, 2016
    1,269
    133
    63
    Female
    Ik weet nog niet wanneer wij het eereldkundig maken. Met kerst duurt nog zolang.. Ik weet niet of ik zolang m'n mond dicht kan houden. Met kerst zal ik volgens de berekening 12/13 weken zijn dacht ik.
     
  4. WishfulDreaming

    WishfulDreaming Fanatiek lid

    Jun 24, 2007
    1,643
    51
    48
    Female
    België
    Misselijk, zo misselijk dat ik ben! :(

    Gisteravond uit gaan eten met een hoop vrienden. Ik en m'n vriend zijn meegereden met vrienden die vlak bij ons wonen. De rit heen (50min) tot het restaurant was ik al ao draaierig als een paardenmolen. Ik zat achteraan, en ik ben blij dat ik niet halverwege moest overgeven.

    Eens aangekomen was ik ook echt uitgehongerd. Ik heb me licht overeten. Niet hard, maar vanaf minuut één al spijt van. M'n eten zakt niet. Niet om 21u gisterenavond en niet om 4u45 zoals nu :(
    Voel me echt beroerd.

    Ik kan alle zwangere dames hier meegeven dat het beter is om verspreid per dag enkele kleine maaltijden te nemen, dan zoals ik om 19u uitgehongerd een full diner te nemen :(

    *spijt*
     
  5. WishfulDreaming

    WishfulDreaming Fanatiek lid

    Jun 24, 2007
    1,643
    51
    48
    Female
    België
    Wel, dat was ik me gisterenavond ook aan het bedenken. Kerst is op zich niet ver meer, behalve als je nog zo lang je mond moet houden :D

    Op mijn werk ga ik het sowieso vertellen in januari. Ik ga al vrij vroeg in verlof (di 20dec tot ma 9 jan) dat ik het niet mogelijk zie om het mijn familie eerder te vertellen.
    Misschien dat ik de personeelsdienst vroeger inlicht, maar de collega's gaat zeker nog een tijdje moeten wachten :p

    Benieuwd of we ons aan ons voornemen kunnen houden om zo lang te zwijgen ;)
     
  6. Smitje

    Smitje Bekend lid

    Oct 30, 2012
    512
    41
    28
    Female
    WishfulDreaming, gaat het inmiddels weer? Ik had dat gisteravond ook...Te veel gegeten en daarna last van het eten dat niet zakt... Dat doen we dus niet meer.

    Jahaa, dan duurt het nog lang tot kerst! Wij willen het met kerst aan de familie van mijn man vertellen. We zien hen iets minder vaak, dus dan lukt het hopelijk wel om zo lang te wachten.
    Hebben jullie al wel een idee hoe het te vertellen?
    Ik heb gisteren een shirt voor ons manneke besteld, met de tekst " ik word grote broer".

    Aan mijn andere vriendinnen vertel ik het na de eerste echo. En wat duurt dat nog lang!!! Nog bijna 4 weken..zucht:)

    Ik ga me maar eens aanmelden bij Moeders voor Moeders. Plassen voor het goede doel!:D
     
  7. Babyluvv

    Babyluvv Fanatiek lid

    Aug 28, 2016
    1,269
    133
    63
    Female
    Ik ga het binnenkort wel alvast op het werk vertellen, ivm het rooster en weekendrooster. Nu ben ik al degene die veel lege gaten moet opvullen, maar daar moeten ze dan maar iemand anders voor zoeken en ook voor de lege gaten die achterlaat.

    Pfff jeetje, alweer een slechte nacht gehad. 🙁 buikpijn en ook een nieuw kwaaltje! Mijn tepels en borsten doen pijn sinds vanacht en erg gevoelig
     
  8. Nunas

    Nunas Actief lid

    Aug 31, 2016
    432
    52
    28
    NULL
    NULL
    Haha dames zo herkenbaar! Gisterenavond nog lekker laat frietjes gegeten maar ook al na 1 minuut spijt!
    Heb me ook voorgenomen kleinere gezondere porties te nuttigen en vooral niet meer zo laat! ☺
     
  9. Toutepetite

    Toutepetite Actief lid

    Oct 28, 2016
    246
    103
    43
    Female
    Gisteren weer heel vroeg in slaap gevallen, ben zo moe! En borsten doen nog steeds pijn, het is moeilijk om comfortabel op mijn buik te slapen (en dat is nou juist mijn favoriete slaaphouding...).

    Ben gestopt met drinken (wijn) en ik rookte zo af en toe een sigaretje, dat doe ik natuurlijk ook niet meer. Maar ik drink nog wel een kop koffie 's ochtends of zouden jullie daar ook mee stoppen? Verder was ik gisteren heel blij, want heb alle schimmelkaasjes in de supermarkt bekeken, en de meeste waren gemaakt met gepasteuriseerde melk ;), dus OK om te eten.

    Voor de rest heb ik nog geen afspraak gemaakt met VK/gyn, ik durf niet...in de zin dat ik bang ben dat ik het jinx. Ik zou het zo erg vinden als het straks fout gaat, zo confronterend om de afspraak te moeten annuleren. We gaan straks op vakantie, als ik terug ben, ben ik 5w+2d. Het is dan toch nog ruim op tijd om een afspraak te maken?
     
  10. Mysa

    Mysa Lid

    May 18, 2014
    49
    0
    6
    NULL
    NULL
    Hoi meiden!
    Ik had in het NOD topic al vermeld dat ik deze week positief heb getest. Hij was alleen vrij licht. Dus vanmorgen even een nieuwe gedaan en 1 van het kruidvat. Die knalde eraf! Het is echt zo!

    Ik heb al een dochtertje van 1.5 en ben zelf 33.
    Op basis van mijn berekening ben ik uitgerekend op 7-7 :)

    Kan iemand dit in de lijst zetten?
    Heb nog geen afspraak ofzo, dit moet eerst even landen :)
     
  11. Babyluvv

    Babyluvv Fanatiek lid

    Aug 28, 2016
    1,269
    133
    63
    Female
    Net eventjes heerlijk wezen winkelen, het had niet veel gescheeld of ik was de 'trotse eigenaar' van 10tallen babykleding! 😍 Als je dat toch allemaal ziet.. Verliefd wordt je erop. Gelukkig kon ik nog helder nadenken en niks gekocht.. Merk wel dat het winkelen mij echt uitgeput heeft. Waar ik eerst winkel in, winkel uit kenzo de hele dag, had ik met even winkelen en kijken echt de neiging om steeds te gaan zitten, het was heel vermoeiend!
     
  12. WishfulDreaming

    WishfulDreaming Fanatiek lid

    Jun 24, 2007
    1,643
    51
    48
    Female
    België
    Het is uiteindelijk nog goed gekomen.
    Ik ben om 4u naar beneden gekomen en ben beginnen cola zonder bruis drinken. Alles is gezakt, enkel kan ik niet goed tegen cafeïne :)
    Resultaat: ogen zoals een uil en elk half uur plassen :D

    Anyway, m'n maag heeft nog redelijk stand gehouden. Vanmiddag om 13u twee broodjes met mager beleg, en alles is weer oké.
    Wel heb ik suuuuperveel last van dorst, maar dat kan natuurlijk ook aan het vele plassen van die cola liggen.

    Vroeger dronk ik vaak koffie, maar ik merkte de laatste maanden dat ik er slecht op reageerde. Veel plassen, opgejaagd gevoel, snellere hartslag, zenuwachtig... Dus ik vermijd die dingen echt zoveel mogelijk :p
     
  13. WishfulDreaming

    WishfulDreaming Fanatiek lid

    Jun 24, 2007
    1,643
    51
    48
    Female
    België
    Mijn ogen dwalen ook al af, maar ik ga proberen mezelf in te houden om niks te kopen tot we het geslacht weten.

    Vanmorgen ben ik al wel aan het brainstormen geweest over de inrichting van de kinderkamer *betrapt* *bloos* :cool:
     
  14. WishfulDreaming

    WishfulDreaming Fanatiek lid

    Jun 24, 2007
    1,643
    51
    48
    Female
    België
    ♡ZWANGER♡

    j juli
    Babyluvv - 25 jaar - 1e kindje
    Nunas - 33 jaar - 2e kindje
    WishfulDreaming - 31 jaar - 2e kindje

    2 juli
    Eerstekindje12 - 30 jaar - 3e kindje

    3 juli
    Romantic - 28 jaar - 2e kindje
    Smitje - 35 jaar - 2e kindje

    4 juli
    IlonavanH90 - 26 jaar - 2e kindje

    5 juli

    6 juli

    7 juli
    Mysa - 33 jaar - 2e kindje

    8 juli
    1548 - 27 jaar - 3e kindje
    Toutepetite - 34 jaar - 1e kindje

    9 juli

    10 juli

    11 juli

    12 juli

    13 juli

    14 juli

    15 juli

    Totaal: 7

    ♡ Afspraken ♡

    Oktober


    November
    02 november - Nunas - gyn/ 1e echo
    08 november - Wishfuldreaming - 2e echo
    14 november - 1548 - intake vk/ 1e echo
    18 november - Babyluvv - 1e echo
    18 november - IlonavanH90- intake vk/ 1e echo
    24 november - Romantic - intake vk/ 1e echo
    24 november - Smitje- intake vk
     
  15. Babyluvv

    Babyluvv Fanatiek lid

    Aug 28, 2016
    1,269
    133
    63
    Female
    Haha, drama he.. al die geweldige kleertjes En dergelijk. Ik wil ook perse het geslacht weten, speciaal voor kleertjes. Echte jongens kleertjes of echte meisjes kleertjes vind ik toch leuker dan dat neutrale. En aangezien we tegen de zomer aan gaan bevallen zou het voor een meisje wel heerlijk zijn (als het een meisje wordt natuurlijk, maar een jongetje is ook meer dan welkom!) Maar voor een meisje zou het heerlijk zijn een jurkje aan te kunnen denk ik met malliot eronder..

    Ik zit steeds al te kijken naar een babykamer, een wandelwagen, box en dergelijk.. 😍😍😍😍😍😍
     
  16. Babyluvv

    Babyluvv Fanatiek lid

    Aug 28, 2016
    1,269
    133
    63
    Female
    Vanmiddag de vrouw van de planning van mijn werk al gesproken en het goede nieuws vertelt! Ivm dat ze vervanging voor mij moeten zoeken mei/juni ik probeer zolang mogelijk tot 4weken van te voren te blijven werken als het mogelijk is, zodat ik daarna langer verlof heb met mijn kleintje! ❤
    De vrouw van de planning was helemaal door het dolle heen, toen ze het goede nieuws hoorde
     
  17. Babyluvv

    Babyluvv Fanatiek lid

    Aug 28, 2016
    1,269
    133
    63
    Female
    Inmiddels mag gevoelige en pijnlijke borsten en tepels ook op mijn lijstje
     
  18. Mysa

    Mysa Lid

    May 18, 2014
    49
    0
    6
    NULL
    NULL
    Wauw Babyluv, je zet er nog al een vaart achter! ;)
    Of is het zo lastig om aan vervanging te komen op je werk?

    Ik weet niet of het komt omdat het mijn tweede is maar ik heb nog totaal geen drang om al vanalles te regelen of te bedenken. Eerst maar even een echo afwachten, er kan nog zoveel gebeuren...

    Wil jullie niet gelijk van je roze wolk duwen hoor ;)
     
  19. Babyluvv

    Babyluvv Fanatiek lid

    Aug 28, 2016
    1,269
    133
    63
    Female

    Ik ben op mijn werk zelf heel vaak al vervanging voor mensen die met vakantie zijn of langdurig ziek zijn of een dagje dat ze moeten werken niet kunnen. Word ik bijna altijd ingezet. Wij hebben ongeveer 60 man, maar, binnen mijn taak hebben wij maar zo'n 10 man. Omdat ik altijd naast mijn eigen dagen ook nog eens de vervangende dagen moet doen, heb ik het op tijd gemeld. En juni / juli zijn bij ons de meest gewilde maanden om met vakantie te gaan, waardoor er lege plekken in het rooster komen en ik deze kan opvullen, wat in dit geval dus echt niet kan. Om ze ruim de tijd te geven heb ik het inderdaad nu al vermeld.

    En het kijken naar kleertjes, wandelwagentje, box en babykamertje, dat komt eigenlijk niet omdat ik dat nu al wil regelen, maar dat komt meer uit verliefdheid.
     
  20. eerstekindje12

    eerstekindje12 Actief lid

    Dec 2, 2014
    415
    32
    28
    Hoe meer zwangerschapen hoe minder stress. Dat vind ik toch. Nog tijd voor alles! Beginnen bij het begin. Bloedtest en eerste echo op 17 nov!
     

Share This Page