Ik heb 3 mk gehad. Bij alle 3 gebeurde hetzelfde. Testen liepen traag op. En tussen de 5 en 6 weken ging het fout. Nu heb ik weer positief getest afgelopen zaterdag. Die was echt superlicht. Net weer een test gedaan en ik vind hem nog steeds licht. Ik had echt verwacht dat de streep veel duidelijker zou zijn. Dus nu wil ik graag vergelijken. Ik weet dat bij iedereen het anders gaat en dat deze test niet perse iets hoeft te zeggen. Maar ik merk dat ik alweer in de baalmodus ben. Nja ik ben benieuwd! Dit is mijn test;
Wat naar dat je al 3 miskramen hebt gehad! Ik heb er eentje gehad en dat maakte me al super onzeker. Ik kon echt pas een beetje van m'n zwangerschap genieten toen ik al 20 weken was. Kwam ook wel een beetje omdat ik nu weer met 6,5 weken bloedverlies had, helderrood. Het bleek om een hematoom in m'n baarmoeder te gaan, maar daardoor en door de miskraam ervoor vond ik het zo spannend. Ik heb m'n testje van 12 dpo bijgevoegd, maar zoals je zelf al aangeeft zegt dit natuurlijk niets. Testjes kunnen door allerlei redenen lichter zijn, meer gedronken en dus minder geconcentreerde urine, bij de ene verdubbelt hcg met 2 dagen, bij de ander met 3. Je bent natuurlijk nog erg vroeg met testen. Hopelijk gaan je testen de komende dagen mooi oplopen! Ik duim voor je!
Ja kben er ook echt super onzeker over. Blehh Maar jou test lijkt op mijn test. Dus stom.genoeg geeft me dat weer hoop. Haha dankjewel
Hi mixed, wat naar daf jij sit ( ook) hebt moeten meemaken, mijn onderschrift lijkt wel op de jouwe. Bij mij waren de testen die licht waren en bleven vaak geen goed teken, de twee keer dat ze Echt donker waren was t goed... Mr dit is al n paar jaar geleden en volg mij zijn de Kruidvat testen niet meer wat ze zijn geweest. Ik zit helaas dit jaar ook al op 3 miskramen ( tussen mijn kinderen 1 bbz plus nog n mk) telkens tussen de 5-6 weken.. Ik duim dat deze oploopt!!!
Ik had een hele duidelijke test op 12 dpo , tegen knal aan maar de.duidelijkheid zegt niet zoveel want het ging alsnog mis bij 5 weken.
hoe licht hij is, hangt per zwangerschap af (datum van innesteling kan verschillen, de hoeveelheid hcg kan variëren.) voor 12dpo is dit een prachtige test!
I know! Tis mss mn onzekerheid die een bepaalde soort bevestiging wil hebben dat er nog geen reden is tot paniek. 🙈🙈 Maar dankjewel voor je lieve woorden
kan het begrijpen, maar op dit moment is het echt afwachten. het is al vreselijk als je alleen maar goede ervaringen hebt, maar in jouw situatie is het nog moeilijker natuurlijk. helaas kan ik niet zeggen of alles goed gaat, wel enorm voor je hopen. mag je wel voor een vroege echo?
Klopt wat je zegt! Het is idd gewoon afwachten. Maar om goede hoop te hebben is gewoon fijn. Maar twil idd niets zeggen. Tblijft nog even spannend! Ja ik mag altijd wel voor een vroege echo gelukkig! Nu maar hopen dat de tijd snel gaat.