@anne87: Lijkt me heel leuk om het te vertellen! Wij zijn nog aan het twijfelen; rond sinterklaas is niet altijd de hele familie aanwezig, dus wij zouden eerder met Kerst een cadeautje afgeven met een slabbetje ofzo Moeten we het nog wel geregeld krijgen dat we beide kanten van de familie tezamen op de hoogte kunnen brengen, zodat we het later ook aan het grote publiek kunnen laten weten via Facebook. Er zitten een aantal mensen tussen die hun mond echt niet zullen kunnen houden, omdat dit het eerste achterkleinkind zal zijn voor mijn grootouders @Marjolein: Gefeliciteerd! @MamaL: Een nicht van me had dat gedaan met een familiefeestje en het heeft ontzettend lang geduurd vooraleer iemand het gezien had toen Was best grappig haha! @Hippie: Gefeliciteerd! Hier ondertussen toch wel een beetje zenuwachtig aan het worden Na de echo gaan we gelijk kledij shoppen, want ik pas al bijna niet meer in mijn tshirts en bh's... Hopelijk kan ik ook al ergens een zwangerschapsbroek op de kop tikken, want alles lijkt al een beetje te gaan spannen. Hebben jullie dat ook? Of zien jullie al dat jullie een buikje krijgen?
Mijn man zei gisteren dat ik al een klein bolletje begin te krijgen ja Mijn broeken etc zitten overigens nog prima
HELP Heb vandaag al 2 keerbij mijn toiletbezoekje een kleine spoor van bruinverlies gehad..... Ik schrik er een beetje van maar is dit normaal?
Ik heb het zelf nooit gehad. Maar bruinverlies is oud bloed. Dus zou me niet al te veel zorgen maken. Maar je kunt altijd je vk even bellen
Goey, ik hoop dat het niks is meid. Nog meer bruinverlies gehad in de middag? Ik ben strontverkouden dus kruip lekker onder een dekentje op de bank. Heb wel het idee dat mijn weerstand niet zo goed is, dus extra mama-vitaminen ingeslagen..
Hier vandaag een kloppend hartje gezien... Beetje gerust gesteld en toch een traantje moeten laten, al is het nog maar een rijstkorreltje groot Volgens de assistente zou ik vandaag exact 7 weken zijn en dus uitgerekend voor 21 juni, maar ik laat voorlopig alles maar staan, scheelt toch niet veel en kan nog veranderen!
Wat betreft buikje: Vriendlief zei net dat ie ook al een bolling ziet bij m'n buik. Lijkt mij vroeg ofniet? Geen idee.. of nog van het avondeten 😂
Bij mijn 1e zag je tot ruim 20 weken niks. Vond er niks aan. Ik wilde pronken Vanaf 25 weken zeiden mensen, nu begin je het een beetje te zien
Bij mij zag je rond 5 weken ook vooral bolling aan de onderkant. Ondertussen heb ik wel echt een buikje. Maargoed bij mij zitten er dan ook 2 in😂😂😂
Oh echt @MaMa? Dus mensen hebben het dan ook al door? @sophia89 ja dat groeit vast lekker snel bij jou
Heb je geen foto Sophia? Ben wel benieuwd Ik laat mijn vriend minstens 2 keer per week een 'buikfoto' maken als herinnering voor later en daarop zie je wel een klein verschil. (denk ik toch, of ik wil het gewoon te graag zien )
Verschil van 2 weken bij mij. Vandaag vroeg iemand voor t eerst of ik zwanger was... moeilijk nog te verbergen 😂😂
Mooi Sophia. Je ziet het al een beetje ja. Hier gaan de broeken iets minder goed dicht in het begin Maar vind dat je het nog niet echt ziet gelukkig want we willen het over precies 2 weken pas vertellen aan mijn ouders en broertje + schoonzus
Goedemorgen, Lag de afgelopen dagen ziek op bed/de bank. Had nl een flinke blaasontsteking en de AB die ik kreeg werkte niet. Heel gedoe bij de huisarts om andere medicatie te krijgen maar sinds gister begonnen met de nieuwe AB en ik voel me gelukkig al iets beter. Ik las dat een aantal een kloppend hartje hadden gezien, fantastisch nieuws! En wat een mooie buik foto's Hier nog niets te zien, heb wel nieuwe bh's moeten kopen, de onderkant zat echt irritant strak. Ik had 70C en heb nu 75B gekocht, onderwijdte is wel oke, maar de cup niet zo, de zijkant v/d beugel zit te ver naar voren zeg maar. Iemand tips? Zou 75c beter zitten? Verder mag ik maandag naar de gyn voor de tweede echo, spannend en ook wel zin in!