Benieuwd wie er op 1 7 17 gaan bevallen. Is toch wel een mooie datum! Heb me aangemeld bij mvm volgende week komen ze langs. Vandaag geen misselijkheid gisteren wel de hele dag weeïg. Wisselt hier!
Hier ook aangemeld voor moeders voor moeders maar ze komen pas begin december omdat.de buurt controle hier wel heel erg is..... weet meteen het hele dorp dat ik zwanger ben.
Balen dat jullie zo'n last hebben van misselijkheid. Hier nog helemaal niks geen kwaaltjes *klopt af* want vorige zwangerschap heel veel en lang misselijk geweest. Gebruiken jullie ook iets van medicijnen daar voor of niet? Daar hoor ik wel eens iets over. Wij gaan over een tijdje (als we een goede echo hebben gehad) een fotoshoot doen met onze dochter waarin we het nieuws brengen. Deze foto's doen we in een fotolijst en geven we als kerstcadeau. Voor fb posten we gewoon 1 van deze foto's en ik laat dan ook meteen blauwe/roze foto's maken voor het geslacht. Ook leuk voor m'n dochter d'r foto album
Dank je wel. Gisteren verder afwezig omdat wel het mijn ouders verteld hebben. Ons 1e kindje -zoontje van 5 is met IUI op de wereld gekomen. Heb een helse zwangerschap gehad met hem. En de bevalling was helemaal een drama. Heb ook gezegd geen 2e meer niet omdat ik niet wil maar het niet meer durf. Ik heb 2 jaar terug een maagverkleining gehad ben 76 kilo afgevallen. Hoop zo dat deze zwangerschap heeeeeel anders wordt. 28 november 1e echo maar wil zooooooo graag weten hoe ver ik ben.
RoSaKa wauw 76 kilo! wat knap zeg!! Vreselijk dat je zo'n helse bevalling hebt gehad. Bubbels 1-7-17 is zeker een mooie datum! ik hoop dat ik op 7-7-17 beval of 17-7-17 Die laatste is realistischer want ik ben denk ik de 13e uitgerekend en bij de vorige 2 ook overtijd gegaan. Nunas ik had vorige week wel puistjes. Nu geen last meer van *klopt af* Verder bijna geen kwaaltjes. Op moeheid en af en toe wat pijn in m'n buik na. Gelukkig niet veel last van hoofdpijn meer.
Hier een zoontje van 07-07-15, dus ik hoop dat ik toch iets eerder beval, maar niet zoals bij hem een dikke maand eerder
Ik vind 1 7 17 wel leuk haha 10 dagen te vroeg dat staar me wel aan. En anders 7 7 17 ook nog leuk. 17 7 17 duurt me te lang Eerst maar eens zien wat d definitieve d Day wordt na termijn echo. Nog 4.5 week haha ik vond t wachtbankje lang duren maar dit is minstens zo ellendig lang!
Ik vind 1 7 17 wel leuk haha 10 dagen te vroeg dat staar me wel aan. En anders 7 7 17 ook nog leuk. 17 7 17 duurt me te lang Eerst maar eens zien wat d definitieve d Day wordt na termijn echo. Nog 4.5 week haha ik vond t wachtbankje lang duren maar dit is minstens zo ellendig lang! 76 kilo zo hè! Je bent gewoon meer dan een persoon afgevallen
Ik misschien, al hoop ik van niet Keizersnede zou rond 39w gepland worden, en uitgerekende datum is opgeschoven naar 6 juli 2017 (eigen berekening was 3 juli) Ach, maakt ook zoveel niet uit. Voor 't zelfde geld breekt m'n water op 37.1 ofzo. Moeten we overschakelen op plan B. Of plan C.
Yes.. kei leuk.. 🤔 Inderdaad zeg, wat kruipen die dagen voorbij. Ik was zó blij met mn positieve test maar dat sloeg zo snel om naar paniek. Wat als het niet goed gaat? 😱 Inmiddels wel minder paniek maar echt gerust ben ik niet hoor..
Bah vandaag een echte misselijkheidsdag. En met 2 kids rondlopen niet het moment om even te gaan rusten... momenteel wat aan de cola. Vorige zwangerschappen had ik veel last van zuur. Hopelijk nu eens niet.
Ik heb sinds het stoppen met de pil ineens puistjes, en nu juist niet meer! Helemaal super haha. Gisteravond had ik ineens erg veel last van mn onderrug. Geen krampen maar gewoon continue pijn. En sinds gisteravond meer plasdrang. Herkent 1 van jullie dit? Nu is het weer weg. Misschien verkeerd getild op mn werk hoor...
Ik pies me een ongeluk. En last van onderrug (maat ook buik) met een constante druk herken ik ook. Ik wijt het aan de groeiende bm die aan het huishouden is om meer plek op te eisen
Hey dames! Ik plas ook meer maar ik probeer (lukt niet altijd) ook wel wat meer te drinken. Puistjes had ik al jaren bijna nooit meer, soms 1. Nu had ik voor NOD opeens een paar (nog niet veel) puistjes maar die zijn ook weer weggetrokken ik heb af en toe ook wat steken/krampen maar ik denk dat dat wel normaal is. Verder had ik al last van mijn darmen en dat is nu soms wel wat erger. Gisteren tijdens avondeten moest ik zelfs mijn knoop open doen... haha!
Ik kan precies ook al geen drukkende broeksknopen meer verdragen. Hoewel nog geen beginnend buikje en zelfs al 2kg afgevallen door de misselijkheid. Neem er soms wel Primperan of antimetil voor LoveFennie! Vandaag nog voor opstaan beschuitje gegeten en vandaag merkbaar minder misselijk maar of het aan die beschuit lag weet ik niet. Ik ga voor 1 7 17! Het is mijn due date en zal blij zijn als ik dan ook beval want met mijn zoontje was ik 6d overtijd en dan duren de dagen zo lang! Het is ook begin van de zomervakantie en in juni zijn het nog toetsen en examens... niet leuk voor die kleine later! Ben wel weer supermoe en ga nu mijn zoontje in bed ligt ook een dutje doen. Slaapwel!
Hallo meiden, Ik kan van de lijst af. Ik heb er voor gekozen om verder te kletsen met een hoop mensen uit mijn NOD topic. Dat voelt zo goed en vertrouwd. Ik red het qua tijd niet om in beide topics goed mee te kunnen lezen en antwoorden. En het voelt niet goed om hier minder actief te zijn. Hele fijne zwangerschap allemaal! Op Nasr hoop mooie babies in juli 2017 😍🌟✨💗💙
Ja ik heb ook puistjes :x Niet echt leuk... Maar goed als dat een symptoom is heb ik tenminste iets Hier nog steeds bruinverlies. Het is niet veel maar t stopt ook niet. Zenuwen beginnen met toe te nemen voor de echo maandag. Begreep dat er veel miskramen tussen 6 en 7 weken plaats vinden en rond de 9e week. Geen idee of het echt waar is maar mijn missed abortions waren wel precies rond die periodes. Dus ben blij als ik 7 weken haal dan ben ik iig de termijn van de ene MA voorbij. Ik ben wel ontzettend moe. Zat vandaag op mn werk de klok gewoon vooruit te kijken. En ik heb het vreselijk koud, zijn er meer die dat hebben? Verder heb ik eerder honger dan dat ik misselijk ben.