5 december topic !

Discussie in 'De lounge' gestart door laura123, 6 nov 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. pearls

    pearls Bekend lid

    29 nov 2012
    656
    0
    16
    Hier ook alleen speelgoed kadoos. Ze hebben wel weer wat nieuwe dingen nodig om de winter door te komen. Ze vinden buiten spelen nu niet meer zo leuk, te koud. De dagen binnen zijn dan weer lang. Zeker voor de middelste die nog twee maanden moet wachten voor ze naar school mag.

    Voor de oudste twee hebben we €120 per kind. Dit komt wel omdat we het aan twee kanten vieren, twee keer pakjes avond. En de kadootjes stemmen we af met de hele familie zodat alle kids evenveel krijgen en van ong. dezelfde bedragen. We kopen het wel zelf als ouders voor de kids, zelf weet je t beste waar ze behoefte aan hebben.

    Onze jongste is nog zo klein, die krijgt kwa aantal wel evenveel kadootjes.. maar meer kleinere dingen. De oudste 2 krijgen ook 1 groot kado allebei en de jongste niet. Zelf heeft ze het toch niet in de gate en haar verjaardag is ook nog een week na Sinterklaas. Weet anders echt niet wat we nog voor haar verjaardag moeten geven.
     
  2. Ganesh

    Ganesh Bekend lid

    21 jan 2014
    500
    2
    18
    Werk, gezin, boeken
    Zuiden
    Geen vast budget hier. Dochter is ook nog jarig in december. Ze knipt alles wat ze leuk vindt uit de boekjes en mijn man en ik kijken dan wat we allemaal kopen (ook voor sint, verjaardag en kerst).
    Ouders en schoonouders kiezen ook nog wat uit van de uitknipsels.

    Meestal ben ik +- 600 euro kwijt aan de maand december. Zonder verjaardagsfeestje en taart en kado voor man.
     
  3. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.132
    8.867
    113
    Hier werden en worden de cadeautjes niet gekoppeld aan 'lief geweest of niet', dat scheelt al veel.

    Ik vroeg gister aan de jongste wat ze voor Sinterklaas wilde hebben
    (voor ipv van, ja, ze krijgt het immers van ons, alleen weet ze dat zelf nog niet ;)) en haar antwoord was 'speelgoed'. Wat voor speelgoed dan? Dat wist ze niet, gewoon speelgoed. :D Kan weinig fout gaan dan toch? :D
     
  4. Ligero

    Ligero VIP lid

    1 aug 2011
    6.823
    1.533
    113
    Das makkelijk!
    Mijn dochter vroeg vorig jaar alleen maar om kruidnootjes...Dus die hebben We een kilozak kruidnoten gegeven haha (en toch nog maar wat speelgoed erbij)
     
  5. babbel1983

    babbel1983 Fanatiek lid

    3 jul 2013
    1.338
    302
    83
    Wij vieren Sinterklaas met 8 volwassenen en 3 kinderen.
    Voor de volwassenen doen we lootjes met een bedrag van 15 euro.
    Voor mijn (achter)neefje en -nichtje kopen wij onderling een kado van € 30.- totaal per kind (10,- per kind per gezin). Mijn dochter krijgt dan ook een gezamenlijk cadeau van € 30.- van mijn nichten.
    Qua kind bepaald iedereen zelf wat hij geeft, ik weet van mijn nicht dat zij dus echt voor iets van 150,- per kind koopt. Mijn dochter krijgt van mij nu rond de 30,- voor Sinterklaas en voor Kerst is dit ook rond dat bedrag, totaal dus iets van € 60.-. Daarnaast krijgt mijn dochter ook nog cadeaus van mijn ouders en zus, wat voor Sinterklaas op € 50.- zal komen (cadeaus zijn al gekocht) en voor kerst hoger, omdat ze dan een duurder cadeau krijgt. Schoen zetten doen we nog niet aan, dus daar geven we dit jaar niets aan uit.

    Dus qua bedrag wat ik uitgeef aan Sinterklaas (en Kerst) van mijn dochter vind ik het meevallen, maar als ik alles bij elkaar reken wat ze van iedereen krijgt komen we toch op rond de 100,- aan cadeaus wat ze voor Sint krijgt dit jaar.
     
  6. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    Hier geven de opa's en oma's zo'n 2 cadeaus per kind en wij geven ze ook 2 cadeautjes. Zo'n 8 cadeautjes per kind dus.

    Ook nuttige dingen staan er op hun lijstje trouwens. Maar daar kiezen ze zelf ook voor :)

    Emma krijgt van ons een Friends lego setje en een setje van gel a peel en een boek erbij
    Julia krijgt van ons een schleigh setje en een friends lego setje en een boek erbij.

    Met kerst krijgen ze van ons ook een paar cadeautjes.
     
  7. Daantje57

    Daantje57 Fanatiek lid

    18 aug 2011
    2.382
    24
    38
    lerares
    Utrecht
    Mooi gezegd! :)
     
  8. Insomniac

    Insomniac Fanatiek lid

    24 jan 2015
    1.841
    780
    113
    Virtueel assistent
    Gelderland
    Nou dat zei mijn moeder natuurlijk ook niet, maar als je weken hoort "als je lief bent, krijg je cadeautjes" van sinterklaas en op school enz en vervolgens zitten er ondergoed en sokken in de zak, nou dan weet je het wel hoor ;)
     
  9. Daantje57

    Daantje57 Fanatiek lid

    18 aug 2011
    2.382
    24
    38
    lerares
    Utrecht
    dat zeg ik dus ook niet, als je lief bent krijg je cadeautjes, alle kindjes krijgen cadeautjes, Sinterklaas vind alle kinderen lief. Zo zei mijn zoon laatst iets over een ander kindje dat wat stouts had gedaan en dat die nu niks kreeg.... Toen heb ik dit meteen gezegd. Liefde van Sint is onvoorwaardelijk .. net als van papa en mama.
     
  10. Monique1985

    Monique1985 Fanatiek lid

    7 okt 2013
    1.472
    113
    63
    Almere
    Ik geef te veel uit per kind 🙈
    Vanavond krijgen 2 kids LEGO ninja
    1 kind een trein mascha de beer en 1 kind vuilnis wagen .. Met nu 4 schoenkadootjes was het al €100,-
    Ik ben niet zo van de frutsels of action troep ..

    Ik heb boven al 8 dozen playmobile liggen van 1 serie daar komen er nog 2 bij .. De boom van mascha de beer ook soort duplo
    LEGO komt daar nog bij..
    Pakjes avond krijgen ze van mij 3 pp en dan 1 van mijn ouders en nog 1 van schoonouders dus 5 pp
    1 keer per werk schoen zetten ( omdat ik dure kados koop vind ik dat meer dan zat en daarbij heb ik door de weeks echt geen zin in drukke gedoe )
    Wat ik ove hou gaat onder de boom ..
    2 oudste kids zijn nog jarig (20 nov en 9 dec ) vieren we dit jaar voor het eerst samen .. 1 zoon krijgt hogesnelheidstrein van LEGO andere zoon krijgt LEGO ninja het ninja huis .. Dus al met al gaat er er. Hoop geld doorheen
    Maar daar in tegen over krijgen ze derest van het jaar erg weinig extra tussen door ., kwa speelgoed dan .. Ze kunnen het hele jaar flink weer door .. Hier zijn ze gek op duplo LEGO en playmobile dus ja haha dat kost wat .. Klein doosje is al gauw 20 euro .,
    Ik heb alles wel met korting gekocht dus de 8 dozen playmobile was nog geen 100,- terwijl het nog grote dozen ook zijn 😊
     
  11. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    25 jun 2007
    15.230
    6.091
    113
    WoW!

    Ik was 1,60 kwijt voor de schoenkadootjes voor vanavond. Chocomunten voor de oudste 2 en een mandarijntje voor de jongste :)
     
  12. Insomniac

    Insomniac Fanatiek lid

    24 jan 2015
    1.841
    780
    113
    Virtueel assistent
    Gelderland
    Psies! Ik merk wel verschil hoor met vroeger. Als ik vroeger druk was in de klas zei de juf "als de piet je ziet krijg je geen cadeautjes" bv. Dat is er bijna helemaal uit gelukkig, ik vind dat echt belachelijk. Überhaupt leer ik dochter dat zij altijd lief is, alleen haar gedrag is niet altijd lief.
     
  13. MaRita

    MaRita Actief lid

    18 okt 2008
    465
    10
    18
    Ik heb pas cadeaus gekocht voor de schoen (mogen ze vanavond zetten).
    Ik was 30 € kwijt.
    Zoon krijgt een setje van Playmobil en kleine gezelschapsspel.
    Dochter krijgt Beanie knuffel, stickerboek van Top Model en een leuke pen.

    Op hun lijstjes staan er tot nu toe: Playmobile Pyramide, Lego Creator Huis, Trolls Mandala, Lego Friends Mia's Huis.
    Deze dingen gaan ze ook krijgen plus wat extras :)
    Ik heb geen vast budget. Iig ga ik altijd voor duurzame dingen, geen Action spul hier.

    Daarna gaan we ook Sint vieren met schoonfamilie en dan hebben we budget van 15 € per kind.
     
  14. Juffie26

    Juffie26 VIP lid

    24 okt 2011
    10.011
    1.860
    113
    Even jullie mening....
    De schoen staat hier uiteraard ook in de gang met een wortel, verlanglijstje en een bakje water voor dat arme paardje.
    Het volgende welk cadeautje in ds schoen te doen....
    We hebben vanalles liggen o.a. een kleine roze radio/cd speler. Ze is totaal over the moon van k3. Dat wilt ze dus liefste de HELE dag horen maar ze mag zelf niet aan onze cd speler/dvd komen dat doen wij.
    Ik wordt er af en toe gek van hoevaak er weer een andere cd in moet ect ect.
    Ik dacht we doen die cd speler (kleine compacte) in de schoen....of is dat te overdreven...??
     
  15. meintje

    meintje Fanatiek lid

    9 jul 2008
    2.610
    928
    113
    Flink cadeau voor in de schoen, dat zou ik eerder op pakjesavond geven. Anders worden er telkens van zo'n cadeau's verwacht ipv iets simpels/kleins/lekkers.
     
  16. anoniempje101

    anoniempje101 Bekend lid

    20 jun 2015
    735
    2
    0
    NULL
    NULL
    Ligt er aan, vier je ook uitgebreid pakjesavond? Hier een jarige begin december dus pakjesavond houden we vrij klein. Dan is er niks mis met eens een groot cadeau in de schoen toch? Zou het alleen niet iedere keer doen met schoen zetten, gewoon beetje afwisselen?
     
  17. birds86

    birds86 VIP lid

    13 mei 2013
    5.305
    2.002
    113
    Vrouw
    In de schoen gaan cadeautjes tot 5 euro en alles daarboven op 4 dec. Heb 2 kleine cadeautjes voor schoen zetten. Mag die 2x dus elke keer 1 cadeau en met 4 dec doen wij 3 cadeautjes (zal vast nog wat bij komen met al die kortingen wat nog gaan komen🙈) en van opa oma oom tante schoonzus nog een klein cadeautje dus hij krijgt in totaal 10 cadeautjes...dat is toch wel netjes voor wen 2.5 jarige.
    Voor de volwassenen lootjes getrokken en max 15 euro pp.
     
  18. Juffie26

    Juffie26 VIP lid

    24 okt 2011
    10.011
    1.860
    113
    Onze dochter is 21 december ook nog jarig....
    Of we pakjesavond uitgebreid vieren....uhmmm ja gewoon normaal denk zoals iedereen wordt hier niet overladen met cadeaus daar hou ik niet van..
    Ik wil ook niet zo'n moeder zijn waarvan ze denken nou nou wat ze daar in de schoen krijgen...ik hen het ook nooit eerder gedaan zo'n groot cadeau en dat is ook absoluut niet elke keer zo....
    Ik zal er eens eventjes overnadenken bedankt voor je mening
     
  19. Juffie26

    Juffie26 VIP lid

    24 okt 2011
    10.011
    1.860
    113
    Dat is ook flink cadautje.
    Al is die maar echt klein en helemaal niet duur maar het idee misschien.
    Onze dochter is met een puntenslijper net zo blij als met cd speler dus kwa verwachting hoef ik niet bang te zijn
     
  20. lisanne123

    lisanne123 Fanatiek lid

    28 feb 2012
    2.862
    0
    36
    Juffie26 ,

    Ik zou het gewoon doen . Kan ze er lekker en gelijk mee spelen , hoef jij ook niet meer steeds de cd te verwisselen van jou cd speler . En kan je er misschien een leuke cd voor geven met pakjes avond . Eerst een cd in d'r schoen terwijl ze dan die speler nog niet gehad heeft is ook niet leuk .
     

Deel Deze Pagina