Het (on)geduldig wachttopic mbt zwanger worden

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door 1548, 18 aug 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kiewie

    Kiewie Fanatiek lid

    10 okt 2011
    1.341
    5
    38
    Die wens is niet iets wat je zelf in de hand hebt.. dat is een gevoel en dat kun je niet uitzetten en dit is al helemaal niets om je voor te schamen! Het is juist mooi dat je die hebt :) en verder precies wat Gruff zegt <3

    Lizme wat ontzettend lief van hem!!!!!
     
  2. Gruffalo

    Gruffalo Niet meer actief

    O jaa Kiewie, dat is ook zo! Was even vergeten dat jij eentje van een tweeling was. Wat gaaf! Vind je vriend dat niet eng? Lijkt me heel spannend als die kans er in zit maar ook heeeeel leuk. Ik had het zo bedacht: heb al een jongetje en een meisje en dan nu nog een tweeling en dat heb ik alle 'soorten' gehad ;) Vrees wel dat ik dan moet stoppen met werken trouwens, want ik zou gene idee hebben hoe ik dat zou moeten combineren. Dus doe toch maar eentje dan ;p
    Humor is het beste medicijn hè, vooral wij hormoonbommetjes hebben dat soms nodig. :p
     
  3. Gruffalo

    Gruffalo Niet meer actief

    Spannend trouwens Kiewie! Het is nu echt serieus begonnen! Wanneer is je Nod? Dan kunnen wij meeduimen :)
     
  4. Gruffalo

    Gruffalo Niet meer actief

    O en Kiewie, je weet het hè? Sokken aan voor een meisje en sokken uit voor een jongetje ;p
     
  5. Roseline

    Roseline Niet meer actief

    Even een ego berichtje. Ik zit weer in de lappenmand (pff, wanneer houd het op). Onwijze last van een soort onderrug/bekkenpijn. Ik ben gisteren bij de dokter geweest en ik moest een crème smeren. Hij denkt aan mijn gewrichten, als het na het weekend niet beter gaat moet ik een foto laten maken. Ik kan nu weer niet werken, want in mijn werk doe ik alles met mijn rug. En zo blijven we maar door tobben. Ik word er schijtziek van...

    Sorry dat ik even niet op jullie reageer. Ik heb het wel gelezen, maar mijn hoofd staat er even niet naar om op iedereen te reageren.:(
     
  6. LizMe

    LizMe Fanatiek lid

    7 aug 2016
    3.892
    2.565
    113
    Daarom ben je hier ook he!! Snap dat het elke keer zo balen is :( Probeer dan maar eens vertrouwen op te bouwen in je lichaam :(
    Beterschap meid!
     
  7. Lill

    Lill VIP lid

    24 aug 2008
    10.243
    6.908
    113
    Vrouw
    Hallo lieve dames. Ik heb vandaag de crematie gehad. Dit weekend nog verhuizen en daarna ben ik weer aanwezig.
    Heb tot die tijd mn leesbrilletje op
     
  8. Roseline

    Roseline Niet meer actief

    Bedankt meid:)
     
  9. Aagj

    Aagj Actief lid

    1 mei 2015
    327
    108
    43
    Hoi meiden!

    Ik ga vanaf nu hier ook mee lezen en schrijven :) Ik ben mama van 2 kindjes en heb een grote wens voor een derde. Gelukkig wil mijn man dit ook. Ons plan is nu eigenlijk om rond de zomer 2017 ervoor te gaan.

    Maar wel een beetje ongeduldig op het wachtbankje en een beetje in de knoei met mijn verstand en gevoel. Kort uitgelegd, mijn verstand zegt wachten en mijn gevoel is er eigenlijk wel klaar voor.

    Omdat ik er daardoor toch wel veel mee bezig ben hoop ik hier een beetje van me af te kunnen schrijven.
     
  10. Gruffalo

    Gruffalo Niet meer actief

    Hey Aagj, welkom! Ik hoop dat mijn man er in de zomer ook voor wil gaan. Een voorjaars/zomerkindje lijkt me wel fijn. Mijn beide kids zijn in het najaar geboren en ik had het tijdens en na de bevalling steeds zo koud! Was ook steeds bang dat de baby het te koud zou hebben, dus obsessief aan het temperaturen, haha!
    Hoe gaat het met de rest? Rosaline, hoe voel jij je nu?
     
  11. Lill

    Lill VIP lid

    24 aug 2008
    10.243
    6.908
    113
    Vrouw
    Welkom Aagj :)

    Hoe gaat het met de rest allemaal?
     
  12. Emir

    Emir Actief lid

    7 jul 2014
    364
    0
    16
    NULL
    NULL
    Zooo, hallo iedereen!
    Ik ben inmiddels bijgelezen, wat een verhalen heb ik gemist.

    Hier even een rustig weekje gehad met betrekking tot een derde.
    Inmiddels is de jongste afgelopen week 1 jaar geworden dus groot feest gehad.

    Mijn man wilde deze week de box opruimen omdat we er toch geen gebruik meer van maken dus ik zei, dan kan ie mooi naar zolder! Zegt ie nee op marktplaats want we hebben het toch niet meer nodig. Ik natuurlijk heel verdrietig en ook gezegd dat ik dat niet wil omdat die wens voor een derde er gewoon is.
    Maar hij wil het gewoon niet.
    Nu de laatste dagen heb ik er niks meer over gezegd maar hij zegt er ook niks over.
    Ik wil niet pushen dat heeft natuurlijk ook geen zin. Maar die gevoelens kan ik ook niet zomaar wegstoppen.

    Oja en voor iedereen een dikke knuffel
     
  13. Mevrouw Pinguin

    Mevrouw Pinguin Fanatiek lid

    22 mrt 2015
    1.042
    8
    38
    Vrouw
    Wat een leuk topic!
    Ik heb een dochter van 3 en een zoon van 8 maand en sterke wens voor een derde. Ik vind het zo lastig bespreken! Ik wil nu zelf ook nog niet voor een derde gaan maar volgend jaar zomer bijv?
    Maar mijn man zegt steeds 'Ik vind het wel goed met 2' maar hij geeft ook andere signalen. We moeten een nieuwe auto en dan zegt hij 'hij moet nu wel groot genoeg zijn want als er een derde komt. ...' maar gisteren weer 'Ik wil een goede toekomst voor de kinderen, een derde is gewoon te duur'

    Ik vroeg hem dan ook op de man af 'wil jij helemaal geen derde meer dan? ' 'nee nu niet zei hij' Ik zei 'dan maak maar afspraak voor serelisatie' 'neeeeeee, over een tijdje wil ik misschien wel een derde'

    Ik word er gek van. De ene keer wil hij het niet, dan weer wel. Ik denk dat hij eet nu nog niet aan toe is maar dat het wel komt.

    Maar ik denk dat het nog wel een jaar duurt.

    Stiekem wil ik ook een vierde maar durf daar nu echt niet over te beginnen hoor. Eerst die derde maar eens:)
     
  14. Mevrouw Pinguin

    Mevrouw Pinguin Fanatiek lid

    22 mrt 2015
    1.042
    8
    38
    Vrouw
    HeeeL herkenbaar. Ik denk wij ook op zin vroegst zomer 2017 maar kan ook nog wel najaar worden of zelfs winter 2018
     
  15. Gruffalo

    Gruffalo Niet meer actief

    Hahaha, nee dat lijkt me verstandig (nog maar even niet over die vierde beginnen). Ik denk er ook stiekem wel eens aan, omdat ik zie hoe leuk mijn kinderen met zijn tweeën spelen. Een viertal is toch mooi even verdeeld he ;) De beste oplossing is een tweeling, dus daar ga ik maar voor tzt ;p
    Jouw man weet het dus ook nog niet. Hij twijfelt net als de mijne. Volgens mij willen ze dan heel duidelijk zijn naar ons toe, maar zijn ze er nog niet zeker van dat ze nooit een derde zouden willen en daardoor gegeven ze gemengde signalen af. Heb je de tijd om te wachten (ivm je leeftijd)? Ik twijfel daar wel eens over namelijk, of ik niet te oud ga worden als ik langer wacht. Die grens is voor iedereen anders natuurlijk en ik weet dat ik nog van gedachten kan veranderen, maar ik denk nu dat 35/36 jaar wel het maximum is, dus nog een jaar of twee/drie. Ach ja, dat is mijn idee nu, als het zover is zal ik dat idee misschien nog bijstellen. Ik merk wel dat ik, nu er wat tijd voorbij gaat , me wat meer neer kan leggen bij het hebben van twee kindjes. Zal je zien, wil ik niet meer, wil mijn man weer wel. Rare wezens, mannen ;)
     
  16. Aagj

    Aagj Actief lid

    1 mei 2015
    327
    108
    43
    Ik heb er van beiden 1. De oudste van het voorjaar en de jongste is een winterkindje. Ik vond het allebei wel wat hebben. Met de oudste lekker avonden gewandeld in het avondzonnetje en veel in de tuin gezeten met een slapende baby in de kinderwagen. Met de jongste me lekker onder een dekentje op de bank genesteld of heerlijk warm in de draagdoek tegen me aan voor een wandeling.
    Het heeft allebei voor en nadelen maar ik snap dat het je ook leuk lijkt om een kindje in het voorjaar mee te maken!

    Meiden, lastig die mannen met gemengde signalen. Ik denk ook dat het komt door eerder genoemde. Die mannen zijn er qua gevoel gewoon minder mee bezig. Die bekijken alles praktisch. Terwijl wij vrouwen een lichaam hebben dat "schreeuwt" om een volgend kindje. Hopelijk weten jullie mannen in de loop van de tijd beter wat ze echt willen.
     
  17. Lill

    Lill VIP lid

    24 aug 2008
    10.243
    6.908
    113
    Vrouw
    Als ik dit allemaal zo lees vraag ik me ook af of er stellen zijn waarbij het heel sterk andersom is. Waarbij de man er eerder klaar voor is, of waarbij de man meer wil dan de vrouw..

    Weet dat bij vrienden van ons de man er eerder klaar voor was, maar zij schelen ook 5 of 6 kaar.
    Maar zij zijn de enigen.
     
  18. Gruffalo

    Gruffalo Niet meer actief

    Ik ken denk ik ook een jongen die eventueel wel eerder aan kinderen had willen beginnen dan zijn vriendin, maar dat is mijn inschatting. Verder ken ik persoonlijk geen andere situatie waarin de man evt eerder een kind wilde dan de vrouw.
     
  19. Roseline

    Roseline Niet meer actief

    Hier gaat het nog niet heel lekker. Ik zit nu weer op een telefoontje van de dokter te wachten. Ik heb zelf wel een beetje het idee dat ik weet waar de problemen vandaan komen, maar de huisarts wil eerst alles uitsluiten en dan vervolgens naar de rest kijken. Ik denk alleen dat alle problemen uit hetzelfde ontstaan, maar daar wil hij volgens mij nog niet aan... Zo vermoeiend dat je zo afhankelijk ben van anderen. En dan nog hopen dat er een oplossing voor dit probleem is!!

    Hoe is het met jou??

    Ik heb van het weekend mijn vriend nog eens gevraagd naar eventueel nu een baby, maar helaas. Zijn woorden waren: jij moet eerst opknappen, anders overleef jij zo'n zwangerschap niet. ;) Waarschijnlijk heeft hij wel gelijk. Ik zoek alleen gewoon een oplossing en afleiding zodat ik niet de hele dag bezig ben met dat niet gezonde lijf van mij... :(
     
  20. Mevrouw Pinguin

    Mevrouw Pinguin Fanatiek lid

    22 mrt 2015
    1.042
    8
    38
    Vrouw
    Ja hoor ik heb nog tijd genoeg. 29 ben ik nu. Maar wil zelf inderdaad ook voor 35 wel klaar zijn:)

    Mannen ook. .... en die zijn 80% vd opvoeding toch afwezig. Die van mij tenminste.
     

Deel Deze Pagina