18 weken en -4 kg. Vorige zwangerschap echt zo'n 30 kilo erbij (complete bedrust etc) dus ik ben heel benieuwd hoe het dit keer zal gaan!
Nu +5,5kg dus valt reuze mee 1e zwangerschap was ik in totaal 12 kg aangekomen, met 41+6 dgn bevallen
Als ik al de reacties lees ben ik bizar veel aangekomen. Voor de zomervakantie schommelde mijn gewicht rond de 56kg... Ik ben nu bijna 10 weken zwanger en zit tegen de 70 aan 😒 Ik moet wel zeggen dat ik de laatste twee weken niet meer ben aangekomen en ik houd veel vocht vast... Toch vind ik het bizar. Oh vergeten te vermelden.. Derde zwangerschap. Bij de eerste 25 kilo aan het einde van de rit, tweede 20.
Hier voor de zwangerschap 58 kilo Begin zwangerschap 53 kilo (dus -5) En zit nu met 24 weken op 60 kilo...
Voor een ieder die zich slecht voelt. 24 wkn en 10 erbij. Ik sportte voorheen veel maar moest hiermee stoppen ivm bloedingen tot 16-17 wkn. Nu pijnlijke ribben en al moeite met de "gewone" dag. Is denk ik ook de combi van minder sporten, meer eten, en zwanger. Weet je lekker belangrijk... Als t kindje maar gezond is! Zijn jaren bezig geweest via ivf en overstimulatie (toen ook al van 53 naar 58) toch gelukt. Die 68. T zullen er wel 76 worden en daarna komt dat best wel weer goed!
14 kilo in 10 weken? Als je zo veel vocht vast houdt zou ik dat echt met je vk/gyn overleggen. Want dit lijkt me niet heel goed.
Ruim 10 kilo in 10 weken... Als het zo doorgaat weeg ik over zeven maanden meer dan 100 kilo 😓 Ga het maandag overleggen.
Voor de zwangerschap 54kg en zit nu op bijna 62kg. Zo'n 8 kilo erbij dus.. hoop dat het nu niet meer zo snel gaat met de kilo's en dat ik onder de +12 blijf 🙈
Hier nog steeds niets aangekomen en val nu zelfs weer een 2-3 ons in de week af.. Erg apart. Nu heb ik wel wat reserves, maar als ik het vergelijk met mijn eerste zwangerschap.. haha
Ik schrok me lam toen ik vandaag op de weegschaal ging staan: 13 kilo erbij! Van 67 naar 80. Ik ben nu 29 weken, weten jullie hoe het zit met gewichtstoename tijdens het derde trimester?
Ik was bij mijn eerste amper gegroeid in het derde trimester, alleen de laatste weken wat vocht. Dus er is wel hoop
Fingers crossed! bij de eerste was ik maar 10 kilo aangekomen in het geheel en was ik vrij snel weer fit, maar ik heb zo'n donkerbruin vermoeden dat het deze keer wat langer gaat duren
Ik heb gebeld. Ze vind de gewichtstoename niet zorgelijk aangezien ik nog niet zo lang geleden ben gestopt met roken en daarnaast ook niet zo veel beweging meer krijg dan voorheen. Maar ze houden het sowieso in de gaten 😄
Fijn dat ze het in de gaten houden!! Voor het vocht zou je wat minder zout kunnen eten en veel water drinken. Hopelijk stagneert het aankomen nu een beetje meid, anders lijkt het me heel zwaar worden voor je
1e kindje, startgewicht 61kg (1.63m), nu 35.1 weken en op 70.8kg dus bijna 10 kilo bijgekomen tot dusver. Heb wel de zegening dat alles in mn buik en borsten terecht is gekomen