Juni 2017 mama's

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door lia89, 13 sep 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ACP0309

    ACP0309 Actief lid

    28 jul 2016
    176
    0
    16
    Dat duimen was ons eigenlijk niet zo opgevallen. Wel hebben we een soort van zwaaien gezien en gooide baby zijn/haar beentjes nog even de lucht in terwijl wij toekeken :D!
     
  2. ACP0309

    ACP0309 Actief lid

    28 jul 2016
    176
    0
    16
    Haha... wat leuk! Ga jij ook aan Centering Pregnancy doen of houd je het gewoon bij individuele afspraken? (kan me voorstellen dat je voor het laatste kiest als het niet je eerste kindje is).
    Ik ga zometeen bellen dat ik me toch wil opgeven voor Centering Pregnancy, lijkt me wel leuk om uit te proberen... Als het me niet bevalt, ga ik gewoon terug naar individuele controles.
     
  3. mamaL86

    mamaL86 Actief lid

    9 okt 2016
    347
    0
    0
    werk in de kinderopvang
    Limburg
    Ik heb 5 dec de termijnecho. Ben dan 12 weken.
    Doen jullie allemaal de combinatietest? Wij doen hem niet. Hebben we bij mijn zoontje toen ook niet gedaan. Hebben geen verhoogde kans. Dus ik vind het wel prima
     
  4. Kash

    Kash Bekend lid

    5 aug 2016
    567
    38
    28
    Vrouw
    Rotterdam
    Wij hebben aanstaande maandag de termijn echo, als het goed is zijn we dan 10+4... Wij gaan de combinatietest wel doen, ik weet niet of we een verhoogd risico hebben en wil het zekere voor het onzekere. Ik zie op tegen het bloedprikken, maar de extra echo is wel welkom 😁
     
  5. anne87

    anne87 Actief lid

    6 apr 2011
    126
    0
    16

    Ik heb idd getwijfeld maar mijn gevoel zijn toch de individuele . Vind dat zelf een wat prettiger idee persoonlijker ofzo . Bij de vorige twee (andere vk praktijk) ook individueel gehad . Ik ga wel mee doen met een zwangerschapscursus/Joga en vind het leuk om op die manier andere mensen te ontmoeten . Ook is het voor mij makkelijker gezien ik idd nog twee kids heb hahah . Nu kan ik zelf op de dag dat mijn uitkomt een afspraak inplannen . Wij mogen ook bijna weer terug hopelijk zien wij dan ook een spartelend kindje . Ik zit in team blauw trouwens 😊

    Ik vind het wel spannend er was een bloeding te zien op de echo best wel grote denk net zo groot als het zwarte rondje waar t kindje in zat . Maar omdat het hoog lag kon het er niet uit . Het kan zijn dat mijn lichaam de bloeding zelf opneemt of dat ik nog wat bruinverlies krijg. Dit was een week geleden en tot op heden nog niks . Maar vind ook vooral dat spannend om te zien of mijn lichaam het zelf heeft opgelost . Ik mevrouw Google had k beter niet kunnen doen las dat er tegen sommige vrouwen is gezegd dat t vruchtje mee zou kunnen gaan . Dit heeft mijn vk echter niet gezegd . We blijven nog even een weekje in spanning . Momenteel heerlijk een midweek in Disney aan t genieten .
     
  6. miessemuis

    miessemuis Actief lid

    16 aug 2011
    205
    12
    18
    Noordholland
    Hoi dames!!!

    Even kort een berichtje van mij!!
    Hevige griep gehad allemaal hier en dat in combinatie met zwangerschaps kwaaltjes is echt verschrikkelijk!

    Nu voel ik mij weer top!! Inmiddels 3 echo's gehad in de tussentijd!! En ben volgens de meting van vandaag 9 weken. Vorige keer was het kindje bij 8+4 overleden dus voelt zo fijn dat we daar voorbij zijn!
    Kortom alles gaat goed over 2 weken weer een echo!!
     
  7. Dora26

    Dora26 Fanatiek lid

    8 dec 2014
    4.816
    108
    63
    Maatschappelijk werker
    België
    Hier ook een serieuse griep/verkoudheid aan het krijgen, kijk er niet naar uit bovenop de 'vaste' misselijkheid en vermoeidheid. Ik doe amper een oog dicht 's nachts en loop overdag als een zombie rond... Niet leuk! En nu komen er net drukke dagen aan op het werk, ik kan eigenlijk niet thuis blijven...

    Voor de rest denk ik dat we hier gewoon de nekplooimeting en de nipt gaan doen. Dan hebben we uitsluitsel en weten we het geslacht ook al wat vroeger :) Ben wel super benieuwd! Volgende week woensdag 10-weken echo en dan al eens vragen of de nipt alreeds kan gedaan worden! Zou fijn zijn want is toch altijd 2-tal weken wachten op de uitslag!
     
  8. Juffie3

    Juffie3 Lid

    10 okt 2014
    53
    2
    8
    Hoi dames,
    Leuk om te lezen dat er zoveel dames een goede echo gehad hebben! Ik heb inmiddels ook weer een echo gehad, een prachtig spartelend kindje was er te zien. Ik ben vooruit gezet, 9 juni is nu mijn uitgerekemde datum! Nu lekker genieten!
     
  9. Sunflower87

    Sunflower87 Bekend lid

    8 aug 2016
    611
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik lees mee, maar heb zulke drukke dagen dat ik even niet heb meegekletst.
    Merk wel dat ik buik of rugpijn krijg op intensieve dagen. Dus probeer mijn rust te pakken.

    Wij gaan denk ook wel een combinatie test doen. Volgende week eindelijk mijn vitaliteitsecho. Kan niet wachten!
     
  10. mamaL86

    mamaL86 Actief lid

    9 okt 2016
    347
    0
    0
    werk in de kinderopvang
    Limburg
    Volgens mij ben ik nog de enige die de combinatietest niet gaat doen?

    Hier ook snotverkouden en keelpijn, bleh!!
     
  11. Kybi85

    Kybi85 Lid

    12 okt 2016
    43
    1
    6
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Hoi dames,

    Hier enorm hectisch dus niet alles gelezen... combi test ga ik ook niet doen mamaL dus dan zijn we met zijn 2en.

    Kwaaltjes??? ik heb echt nergens last van behalve mijn borsten, deze zwangerschap is totaal anders dan mijn eerste. Volgende week vrijdag mijn termijnecho ben echt heel benieuwd of alles goed is. Mijn dierbaarste vriend ( hond ) is gisteren heel plots overleden op 10 jarige leeftijd en ben er kapot van, in deze zwangerschap heb ik nu wel even genoeg op mijn bord gehad en hoop echt dat al het verdriet en stress nu toch langzaamaan minder gaat worden. Heb sinds vanmorgen ook erge buikpijn maar ja wat wil je met 2 uur slaap en al dat huilen.... Komt allemaal wel goed.

    xxx
     
  12. Eva3006

    Eva3006 Niet meer actief

    MamaL wij gaan waarschijnlijk de combinatie test ook niet doen. Hebben het bij dochter gedaan, bij zoontje niet. En we zijn nu 26 en 28 en het is en blijft een kansberekening.

    Vanmorgen overgegeven. Ineens is de misselijkheid nog erger dan voorheen! En ik ben morgen 10 weken.. pfff hoop dat het snel weg gaat.
     
  13. mamaL86

    mamaL86 Actief lid

    9 okt 2016
    347
    0
    0
    werk in de kinderopvang
    Limburg
    Och Kybi, niet leuk :( sterkte.
    Onze hond is ook 10 en moet er niet aan denken dat ze er ineens niet meer is.
    Afgelopen Juli is mijn kat ook plotseling gestorven op 14 jarige leeftijd :(
    Dikke knuffel en even lekker huilen. Lucht op
     
  14. Eva3006

    Eva3006 Niet meer actief

    Kybi ah nee wat klote!!
    Heel veel sterkte :(
     
  15. mamaL86

    mamaL86 Actief lid

    9 okt 2016
    347
    0
    0
    werk in de kinderopvang
    Limburg
    Eva wij zijn 29 en 30 en vk zei dat we evengoed geen verhoogd risico hebben. En het is inderdaad een kansberekening en heb zo vaak gezien en gelezen dat mensen een verhoogde kans hebben, helemaal in de stress natuurlijk en dan blijkt achteraf toch alles goed te zijn. En de kans op een gezond kindje blijft gelukkig altijd het grootst :)
     
  16. mieckeymouse

    17 jul 2014
    35
    0
    6
    NULL
    NULL
    Iedereen met een goede echo gefeliciteerd!

    MamaL wij laten ook geen combinatietest doen. Bij de andere 2 kinderen ook niet gedaan. Kansberekening vind ik niet fijn. En we zullen een zwangerschap ook nsoet afbreken als er wat uit zou komen.

    Ik had een ziekenboeg hier afgelopen weekend. Allemaal buikgriep, bah! En nu heeft mn dochter ook wat waterpokken, ik denk dat het nog wel verder gaat uitbreiden, maar hoop het niet. Ook zoon is heel hangerig, dus zou zomaar kunnen dat hij het ook krijgt. 2 weken terug kreeg een oppaskind hier de waterpokken, met uitbreken is het meest besmettelijk geloof ik. Maarja dan hebben we het maar gehad..
     
  17. Sunflower87

    Sunflower87 Bekend lid

    8 aug 2016
    611
    0
    16
    NULL
    NULL
    Wij denken wel aan de test omdat ik in de familie iemand met down heb. Dan kunnen weons er evt op voorbereiden.
    Snap het verder zonder aanleiding ook dat jullie niet gaat testen dames!

    Wij zijn 29 en 32 dus zal aan onze leeftijd ook niet liggen denk ik.

    Ik ben qua kwaaltjes superblij dat ik nog niet heb hoeven overgeven. Ben altijd al sochtends beetje misselijk ivm moeilijk kunnen ontbijten dus had me voorbereid op het ergste.
     
  18. Sunflower87

    Sunflower87 Bekend lid

    8 aug 2016
    611
    0
    16
    NULL
    NULL
    :(
    Heel veel sterkte!
     
  19. sophia89

    sophia89 Fanatiek lid

    27 jul 2012
    1.574
    291
    83
    Vrouw
    Ahhh kybi wat ontzettend verdrietig. Een huisdier verliezen is niet leuk dus logisch dat je overstuur bent....

    Over de combitest. Wij willen het wel doen maar meer om voorbereid te zijn mocht t niet goed zijn. Wij zijn 27 en 32 dus zal wel meevallen maar toch...

    @hier: ook weer op en af misselijk maar nog niet hoeven overgeven (heb ook emetofobie dus elke keer totale paniek als ik misselijk raak). Woensdag de termijn echo en intake bij verloskunde in zh want met tweeling heb je medische indicatie. Ben heel benieuwd om de beebjes weer te zien woensdag😊
     
  20. kar lijn

    kar lijn Actief lid

    5 nov 2012
    231
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hoi dames,

    Wij doen ook geen combi test, bij beide kids niet gedaan.

    Heel spannend, morgen de eerste echo. Hopelijk zit het helemaal goed en zien we een mooi kloppend hartje..

    word vervolgd....
     

Deel Deze Pagina