Hallo dames, Aangezien ik nooit met het openbaar vervoer reis, vraag ik het aan jullie: Mijn dochter van 17 heeft 3 meeloopdagen op verschillende universiteiten. Nu zit ik eens zo te kijken, maar man man man, wat duur! Ik moet dus zo'n 150 euro op haar ov zetten (de 20 euro die op haar ov moet staan om met de trein te mogen reizen, niet meegerekend). Op die dagen heeft mijn man helaas de auto zelf nodig omdat hij moet werken, anders kon ik haar in ieder geval naar een station brengen. Vraag me af of dat niet goedkoper kan?
Dagkaartje bij bv Kruidvat of AH? Die hebben soms acties voor dagkaarten. Ik meen dat ze wel alleen voor NS gelden en niet in de spits... Vol tarief is gewoon heel duur idd... Mogelijk loont een kortinngskaart ook? Ik heb een voordeelurenkaart en na 2x een bezoek aan mijn ouders heb ik die kosten er al uit.
Je kan ook nog steeds losse treinkaartjes kopen, die zijn in verhouding wel weer iets duurder dan met de ov-chip, maar heeft geen starttarief van 20 euro.
Hema heeft ook treinkaartjes in de aanbieding. En daarnaast kun je eens op spoordeelwinkel.nl kijken. Daar staan vaak ook goedkopere kaartjes voor stedentrips, misschien staat daar ook een stad tussen waar je dochter heen moet. En anders hebben ze voor 19 euro een dagretour. Let er alleen ook op, dat op dat soort kaartjes ook een tijd geld vanaf wanneer ze geldig zijn (meestal na 9 uur).
Oh dank jullie! Met die kaartjes van de hema kun je ook voor voor 9 uur reizen, dat is wel fijn! Scheelt al een hoop in de kosten voor in ieder geval 2 meeloopdagen!
Bij treinkaartjes van hema, kruidvat, etos etc. goed op de tijden en data letten! Kan ze niet de dag ervoor bij bekenden alvast er heen met 40% korting? Eens in de zoveel tijd geeft ns gratis mee reis kaartjes voor mensen die een voordeelurenabonnement hebben. Nu niet helaas.
Heeft ze een persoonlijke ov chipkaart? Ze is nog onder de 18 reist ze dan niet goedkoper? Anders inderdaad op zoek naar kortingskaartjes.