Ieder jaar krijgen onze meiden een gezamenlijk cadeau op 5 december. Een wat groter/duurder cadeau waar ze allebei mee kunnen spelen. (dit om het niet in tweevoud te hoeven kopen ) Maar het hoeft niet heel duur te zijn. Een spelletje krijgen we als gezin. Dit jaar zijn we inspiratieloos. We willen geen spelcomputer kopen, omdat ze nog genoeg vooruit kunnen op de tablet en de storio. Hebben jullie leuke ideeën? Misschien een origineel idee? Bedrag is redelijk ruim, maar meer dan 100 euro ga ik er niet aan uitgeven.
ik weet niet of Kapla nog een idee is? Of 'nep' kapla.. met boekjes erbij. Hier vinden ze het beiden nog érg leuk. Ik heb het hier vlak voor de zomer gehaald volgens mij. 400 plankjes. (neppe, dat wel, iets kleiner dan officiele kapla).
ik weet natuurlijk niet wat ze al hebben en waar hun interesses liggen, maar wat mij zo te binnen schiet: - barbie huis - grote doos van lego Friends - idem maar dan van playmobile Hmm, best lastig nog ja! Ik geloof dat als ik er 100 voor te besteden had ik voor elk toch maar een apart cadeau zou doen.
Jongste is pas jarig geweest, die heeft een kasteel van playmobil gekregen en een doos lego friends van oma en opa. Dat hebben ze dus beide al. 100 euro hebben we toen voor de storio betaald, die ga ik natuurlijk geen twee kopen, dus als er een leuk cadeau voor beide is dat 40 of 50 euro kost, dan is dat natuurlijk ook meer dan voldoende. Hangt er vanaf wat het voor iets is. @Athina :Kapla vinden ze ook leuk inderdaad
Op Kapla na hebben ze het allemaal. ('t zijn best verwende nesten ) Nu is dat met twee kinderen van hetzelfde geslacht nogal gauw, want je wilt ze toch elke keer wat anders geven en wat de oudste niet meer wil, krijgt de jongste.
Volgens mij bij trendyspeelgoed, maar ik weet het niet meer zeker, we hebben het al een jaar of 4. Maar er wordt nog steeds veel mee gespeeld, dus wmb een echte aanrader.