Zwangerschapssurprise??

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door mama0103, 24 nov 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mama0103

    mama0103 Bekend lid

    15 mrt 2016
    507
    39
    28
    Vrouw
    Hi meiden,

    Met 5 dec maken wij surprises en gedichten. Nu heb ik mijn vriend getrokken en lijkt dat me een leuk moment om aan de familie te vertellen dat we zwanger zijn.

    Nu wil ik graag een surprise maken voor mijn vriend waarbij de zwangerschap onthuld wordt.

    Iemand ideeën/ tips?
     
  2. Meca

    Meca Fanatiek lid

    23 jul 2014
    1.642
    276
    83
    Luizen plukker
    Speen, fles of oordopjes?
     
  3. Meiske2015

    Meiske2015 VIP lid

    4 sep 2016
    7.734
    3.516
    113
    Een grote doos met een roze en een blauwe ballon.
    Ooievaar van papier-maché.
    Pop in een bedje
    Van een doos een beeldscherm maken en daar een uitgeprinte echofoto op plakken.

    Snap al de gedachte er achter niet helemaal, is toch geen verrassing voor je vriend 😅
    Vind hij dit ook een leuk idee?
     
  4. rocketscience

    rocketscience Fanatiek lid

    16 feb 2015
    4.273
    3.239
    113
    Vrouw
    Een soort survival kit voor de aanstaande vader? Dat is voor hem dan ook nog een beetje een verrassing. Of een eerste hulp bij luiers verschonen ofzo.
     
  5. Athina

    Athina VIP lid

    31 okt 2007
    23.809
    3.339
    113
    zwemjuf
    zuid-holland
    Als je heel handig bent: Gereedschap - om de babykamer te 'maken' - dan valt het niet zo op gelijk- maar als je dan subtiel een 'handleiding' van een wiegje ofzo erbij doet, dan valt het muntje, zonder dat ze gelijk al weten hoe laat het is, voordat je vriend zijn suprises openmaakt.

    Of heel simpel, een boek... een babynamen boek of een boek voor toekomstige vaders. Print een kaft uit op wat groter formaat papier. Er zijn genoeg leuke humoristische vaderboeken te vinden.

    https://www.bol.com/nl/p/babymanagement-voor-mannen/1001004002732053/

    dit is trouwens ook gewoon een leuk (en toch ook wel interessant) boek, waarbij de baby etc uitgelegd wordt in mannentaal :p , als "het product" .
     
  6. harlene2014

    harlene2014 Fanatiek lid

    23 mei 2014
    3.426
    920
    113
    Haaglanden
    Zou voor je vriend gewoon een surprise maken maar jullie kunnen voor de familie wel een surprise maken! Of voor opa en/ oma.
    En dan misschien iets met chocolade letters. Om in de trend te blijven 😅
     
  7. Dizzy

    Dizzy Fanatiek lid

    23 apr 2008
    2.758
    1
    36
    Een ballon inpakken met papier mache en er dan een buik van maken ofzo een tut is zo ook heel makkelijk te doen.
     
  8. Lovelive3

    Lovelive3 Bekend lid

    1 sep 2016
    878
    65
    28
    veel plezier alvast in elk geval :)
    Ik zou gewoon wat extra kadootjes in de zak doen, waaronder een boek voor Opa en Oma.
     
  9. Valerie

    Valerie Fanatiek lid

    22 jun 2007
    4.206
    1.041
    113
    Vrouw
    Gefeliciteerd met jouw zwangerschap! Persoonlijk zou ik er niet voor kiezen om voor mijn man een surprise te maken om zo de zwangerschap aan de rest van de familie bekend te maken. In meerdere opzichten vind ik dat wat vreemd, maar vooral omdat het niet in overleg met jouw vriend gaat. Hij wordt op dat moment overvallen met het feit dat jij dus op jouw manier aan de familie wil laten weten dat jullie een kindje gaan krijgen. Probeer het eens om te draaien: zou jij het waarderen als jouw vriend dat zou doen, dus zonder dat jij ervan op de hoogte bent dat jullie het die avond aan de aanstaande opa's en oma's gaan vertellen?

    Het is zo'n bijzonder moment om het aan jouw (schoon)ouders te vertellen. Ik zou daar dus echt SAMEN iets van maken en niet zonder zijn medeweten zelf iets regelen. Jullie zouden bijvoorbeeld een (extra) surprise kunnen maken voor de aanstaande opa en oma. Je zou dan iets voor jouw (schoon)ouders kunnen kopen dat te maken heeft met opa/oma zijn.

    Succes!
     
  10. mama0103

    mama0103 Bekend lid

    15 mrt 2016
    507
    39
    28
    Vrouw
    Dank je wel:) Mijn vriend weet ervan en vind het ook een goed idee. We zijn blijkbaar gewoon een beetje vreemd ;)
     
  11. mama0103

    mama0103 Bekend lid

    15 mrt 2016
    507
    39
    28
    Vrouw
    Bedankt voor de leuke ideeën!! Ik ga maar eens aan de knutsel :)
     
  12. Lief of Stoer

    Lief of Stoer VIP lid

    25 apr 2011
    6.032
    2.895
    113
    't Gezellige Brabant
    Stop 4 chocoladeletters B A B Y zonder naam op het pakje in de zak. Dan kan de familie zelf puzzelen :)
     
  13. Valerie

    Valerie Fanatiek lid

    22 jun 2007
    4.206
    1.041
    113
    Vrouw
    Huh, maar dan weet jouw vriend dus al dat je hem hebt getrokken EN je hebt het idee van de surprise al aan hem verraden?! :cool:
     
  14. waxinelichtje

    waxinelichtje Niet meer actief

    Wat een geweldig leuk idee!!!
    Ik zou een kijkdoos maken met een babykamer erin.
    Of een ooievaar met een zak in zijn snavel waar een baby uitsteekt.
    of een bloemkool. Zoiets
     
  15. nanette77

    nanette77 VIP lid

    11 jan 2009
    10.817
    545
    113
    Vrouw
    Je kunt van plastic kopjes een bolle buik maken. Er zijn tig tutorials hoe je er een sneeuwpop van kan maken. Alleen pas je het dan aan naar een halve bol. Stuk papier er achter en iets er in
     
  16. nanette77

    nanette77 VIP lid

    11 jan 2009
    10.817
    545
    113
    Vrouw
    Ik moet heel eerlijk zeggen dat ik de choco letters een leuker plan vind dan mijn eigen idee😂
     
  17. Evia

    Evia Bekend lid

    11 mrt 2015
    595
    0
    16
    Ik vind het een heel leuk idee, niets vreemds aan. Ieder zo zijn manier toch? Ik zag al veel leuks voorbij komen, ik dacht na het lezen van je vraag aan:

    - Een redelijk 'gewone' surprise maken maar dan met de kado's verwijzen naar de zwangerschap. Wat voor kado's? Bijvoorbeeld een lijstje met de echo er in, spulletjes met I love dad, een boek voor aanstaande vaders (ik heb die van Beau van Erven Dorens bij de kringloop vandaan gehaald), of simpelweg een (klein) canvasdoek waarop je schildert of schrijft: wij zijn in verwachting. Dan kan hij het eerst zelf uitpakken en dan als shockeffect vervolgens omdraaien naar de familie.

    - Een wat grotere aanpak is een kado voor de ouders zelf maken en die aan hun laten geven door een piet. Kennen jullie iemand die die avond toevallig piet speelt, vraag diegene dan of hij/zij 1 tel bij jullie langs wilt komen om binnen te vallen en het kado aan ouders te geven en dan weer te gaan. Kado kan dan wederom weer een lijstje met echo, een doek, of een opa en oma boek zijn..

    Succes met een leuk plannetje bedenken en gefeliciteerd met je zwangerschap!
     
  18. waxinelichtje

    waxinelichtje Niet meer actief

    Laat je nog even weten hoe de reactie was? Ik ben erg benieuwd!!!
     
  19. soovi

    soovi Fanatiek lid

    1 nov 2007
    2.465
    582
    113
    Wij hebben het twee jaar geleden ook met Sinterklaas laten weten. Alleen heb ik dan een surprise gemaakt voor mijn ouders. Mijn vader wilde graag een familiefoto en die heb ik mijn oudste laten tekenen maar dan met een extra baby erop. En dan met een gedicht erbij dat er familieuitbreiding onderweg was.
    Iedereen vond het erg leuk.
     
  20. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    22 jul 2008
    18.631
    31
    48
    Dacht ik ook.
     

Deel Deze Pagina