Wat zijn jullie sinterklaas uitgaven per kind?

Discussie in 'De lounge' gestart door scheetjuh, 15 nov 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ligero

    Ligero VIP lid

    1 aug 2011
    6.823
    1.533
    113
    Wie weet :p.
    Maar het blijft een persoonlijke keus en als jij niet teveel tegelijk wilt geven dan moet je dat ook niet doen maar verspreiden over het jaar. Ik wil dan weer niet zomaar grotere cadeaus geven gedurende het jaar en pak liever 1x groots uit. Ieder zn ding toch.
     
  2. Anna009

    Anna009 VIP lid

    30 mei 2008
    9.857
    5.118
    113
    Home



    ik vind bij sinterklaas horen veel cadeaus "ïemand" die op de deur bonkt en dan een zak met veeel cadeaus brengt
    ben dit zo gewend vanuit huis en vond het zelf als kind geweldig

    het hele jaar door wat nieuws krijgen ze wel maar geen dure cadeaus van rond de 50 euro dit krijgen ze alleen met verjaardag en sinterklaas

    het is ook maar net wat je verstaat onder veel hier krijgen ze elk 6 cadeaus en vind ik meer dan genoeg houden ze hun aandacht er ook nog wat bij

    maar 1 cadeau nee dat vind ik geen pakjesavond maar ja iedereen viert het weer anders
     
  3. Kletskoek

    Kletskoek VIP lid

    7 jan 2013
    5.719
    477
    83
    Toevallig vandaag alles gekocht voor mijn 3 kinderen. Was alles bij elkaar €240 kwijt. Volgens mij best netjes toch.
     
  4. Rabarber

    Rabarber Niet meer actief

    Mee eens en ik kan hier ook oprecht van genieten. Ik heb al wekenlang voorpret. Hier ook een paar duurdere cadeaus, waarvan ik weet dat ze er lang van zullen genieten. Voor ons is het sinterklaasfeest belangrijk. Een hoogtepunt in het jaar en ik vind het nogal wat dat een ander aangeeft dat 'onze' manier vreselijk is. Dat jij het anders zou doen prima, maar respecteer ook dat anderen het weer anders doen en dat dit ook goed is.
     
  5. Rabarber

    Rabarber Niet meer actief

    En ontopic. Ik zit nu op 200 euro per kind. Meer dan andere jaren, maar financieel was het een goed jaar en daar mogen de kinderen ook van genieten ;).
     
  6. Rataplan

    Rataplan Fanatiek lid

    25 apr 2015
    1.534
    107
    63
    Ik hou me niet aan een bepaald budget. De jongste is 6 maanden en die heeft het allemaal nog niet door. Zij krijgt dus wel wat speelgoed, maar ook vooral ccadeaus die we voor haar nodig hebben (tuitbeker, kleertjes, pyjamaatje etc). Voor de oudste koop ik gewoon wat voor haar leuk is en ook wat dingen die ze nodig heeft (leesboeken, nerf, pyjama, nieuwe hoge sokken en haarbandje voor de volleybal, gezelschapsspellen, knutselspullen, barbies etc.).
    Ik ben gewend van huis uit dat er gigantische zakken met cadeaus stonden en dat vond ik echt geweldig. We hebben het wel eens overdreven hoor. Dan stonden er 3 zakken cadeaus voor de deur voor 1 kind. Maarja, wij genieten er zelf ook van.

    Ik moet nog bijna alles kopen, heb nog niet veel gekocht. Ik gok dat ik zo'n 200,- ga uitgeven. Maar dat kan ook 150,- of 300,- zijn. Dat zie ik achteraf pas.
     
  7. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.158
    35.815
    113
    Vreselijk? Waar slaat dat nu op?
     
  8. Victoria30

    Victoria30 Fanatiek lid

    1 nov 2016
    2.082
    320
    83
    Vrouw
    Tussen haakjes, ik vind een grote stapel niet vreselijk. Ik vind het heel leuk als ze bij het naar bed gaan totaal onverwacht een cadeau zien liggen. Of als er in de zomer ineens iets in de schoen zit. Het onverwachte ervan.
     
  9. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    * Playmobil politiebureau, politieauto, politiemotor. 40 euro
    * playmobil tankstation met een autootje. 8 euro
    * Playmobil dino's met voertuig en vulkaan. 15 euro
    * Een doos LEGO Classic met onderplaat. 50 euro
    * Helikopter van dickie toys. 20 euro
    * Mijn magische bureau 3 in 1. Gratis
    * Brandweerman sam reddingset. 20 euro
    * Brandweerman sam boot neptunes. 20 euro
    * Brandweerman sam jeep venus. 20 euro
    * Bunchems. 25 euro
    218 euro maar veel met maaltijdcheques gehaald


    schoencadeau :
    * Playmobil, de stoomboot met sinterklaas en zwarte piet. 20 euro met maaltijdcheques
    * LEGO city pick up sleepwagen. 15 euro met maaltijdcheques
    * totum constructions bouwset. 15 euro met maaltijdcheques
    * magic tracks. 25 euro. Papa vandaag gekocht en kon niet wachten met het te geven.:)
    75 euro

    300 euro. Tja grote brandweerman sam fan en met het brandweerman sam speelgoed van vorig jaar speelt hij nog dagelijks.
    Playmobil gaat misschien 10 jaar mee dus als je het zo bekijkt is het gewoon een hele goede investering, idem met lego.

    En waarom niet. In september een vast contract gekregen en in december krijg ik een hele goede bonus op het werk. Daar mogen we allemaal iets extra's van kopen.

    Met kerst tiptoi, 1 of 2 gezelschapspellen, een boek en misschien uitbreiding houten trein. 100/150 euro?
    Verjaardag, Playmobil brandweer en hot wheels garage. Ook rond de 100 of 150?
    dit is nog niet aangeschaft en kan nog veranderen.
    In de lente een fiets, step,... rest van het jaar bijna niks.

    Thema sinterklaas volgend jaar wordt waarschijnlijk hot wheels
     
  10. Fruitmoes

    Fruitmoes Bekend lid

    22 jun 2009
    847
    1
    18
    100 euro, ze krijgt iets wat ze nodig heeft, ondergoed. Iets om te dragen: een warme jurk met longsleeve, iets om te lezen, een boek dus en iets wat ze wil, een tweedehands fiets (maar stiekem ook nodig heeft).
     
  11. Rabarber

    Rabarber Niet meer actief

    Wij geven alleen cadeautjes met verjaardagen, sinterklaas of een bijzondere gelegenheid zoals behalen zwemdiploma. Verder tussendoor juist helemaal niet. Iedereen doet het daarin weer anders. Jouw manier past bij jullie en de onze bij ons. Mooi toch? Wat ik wel irritant vind, is als je wordt veroordeeld op hoe weinig of juist hoeveel je koopt. Wat maakt dat nu uit? Niet specifiek op jou bedoelt overigens :).
     
  12. meiklokje

    meiklokje Actief lid

    19 sep 2016
    496
    72
    28

    Helemaal mee eens, ik geniet er zelf ook zo ontzettend van; de spanning, het klotteren :D, de voorpret, heeeerlijk!
    Ik ben hier nu 650 - 700 euro kwijt, voor 4 kinderen en de vriend van mijn dochter.
    Alleen de jongste gelooft nog, en dit jaar word hij schandalig verwend, dat is andere jaren wel eens anders geweest en dit jaar mocht ik weer helemaal "los"..:D
    Ik heb voor hem oa;bunchems, playmobil, hamsters in a house, veel strijkkralen, voetbalpak Real Madrid en nog wat andere dingen.
    En van oma nog een nieuwe tablet.

    De oudere kinderen heb ik ieder 50 euro gegeven waar de dochters vooral make up voor hebben gekocht, mijn zoon een game, voor alle drie nog een bon van bol.com, de vriend van mn dochter een nieuwe rugzak en voor die vier groten nog zo'n kraslot van de staatsloterij.

    Oow en dan heb ik de nieuwe tas voor dochter 1, nieuwe schoenen voor dochter 2 nog niet meegerekend, en voor mn zoon vuurwerk haha.
    Heb ff de schade ingehaald.
    Maar met de kerst doen we niet echt iets, een kleinigheidje.
     
  13. Victoria30

    Victoria30 Fanatiek lid

    1 nov 2016
    2.082
    320
    83
    Vrouw
    Ik hou ook niet van dat veroordelen hoor (was ik trouwens niet). Tenzij iemand echt rare dingen doet waar een ander schade aan ondervindt. Live and let live.
     
  14. LiveLifeLovely

    LiveLifeLovely Niet meer actief

    Ik merk dat het woord 'vreselijk' wat vreselijker overkomt dan dat ik hem bedoelde ;) excuus daarvoor
     
  15. Kukido

    Kukido Fanatiek lid

    16 jun 2016
    2.365
    2.962
    113
    wij zitten op zo'n 60 euro per kind
     
  16. Vita Rose

    Vita Rose Fanatiek lid

    6 aug 2015
    1.047
    34
    48
    Vrouw
    100 euro per kind
     
  17. Rabarber

    Rabarber Niet meer actief

    Ik vatte je bericht ook verkeerd op en dat blijkt nu onterecht :). Het blijft internet en daardoor lees je sommige dingen ook met je eigen intonatie, waardoor het anders klinkt dan dat het door de schrijver bedoeld is. Ik vind het top dat je dit berichtje plaatst. Kunnen heel wat mensen een voorbeeld aan nemen.
     
  18. Nikki88

    Nikki88 VIP lid

    29 jul 2008
    11.656
    230
    63
    Maakt niet uit, ik begrijp wat je bedoelt hoor. 😊 Wij houden het ook bij
    5-7 cadeau's omdat ze anders gewoon veel te overprikkeld raken en er niet gezelliger op worden. 😅
     
  19. Anoniempje2011

    Anoniempje2011 Fanatiek lid

    1 jan 2011
    2.126
    0
    36
    NULL
    Drenthe :)
    Ik zit op 70 euro aan cadeautjes per kind. Moet me inhouden om niet nog wat dingen te bestellen haha. Dus misschien komt er nog wat bij
     
  20. Ligero

    Ligero VIP lid

    1 aug 2011
    6.823
    1.533
    113
    Net berekend dat k voor dochter €118 heb uitgegeven en voor zoon €62. Dochter heeft ook 12 cadeaus en zoon 8 dus die mag er nog wel iets bij. Zal wel iets van toettoet zijn.
     

Deel Deze Pagina