@ moonlight, gefeliciteerd, echt duidelijk je testen @ liefwolkje wat vervelend wederom bloed, heeft het nog doorgezet? Hier vandaag eindelijk een lichtere test. Maar alleen dag van de eerste positieve test kunnen klussen. Nu afwachten.
Hoi dames, was even wat meer afwezig maar heb wel alles meegelezen, nu alleen wat veel om overal op te reageren Ben nu weer fris en fruitig terug @Moonlight, gefeliciteerd! Mooie testen hoor! Hoe gaat het met de meiden met tuurtestjes? Daar las ik ook wat over haha! Hier vanmorgen laatste echo in het zkh. En eitje was weg! baarmoeder slijmvlies was mooi dik, zo'n 10 à 11 mm. Vrijdag prikken op progesteron. Ik heb dus dinsdag positieve ovulatie testen gehad, woensdag ook en pas vrijdag of zaterdag eisprong. Heb ook gevoelige borsten. Maar ik mag dus op het wachtbankje
@Proudmama, fijn dat je ei gesprongen is en de echo er zo goed uit zag! Vraagje, ik ben sinds deze ronde wat dingen aan het proberen. Een glas POM granaatappelsap per dag, geen probleem. Voeten warm houden, groot probleem... Het lijkt wel hoe meer ik mijn best doe hoe kouder ze worden... Pantoffels, extra sokken, dekentje, het werkt allemaal niet, het enige dat wel werkt is mijn elektrische dekentje die m'n bed voorverwarmd! Jullie tips?
Een kruik? Gewoon zo'n zachte waterzak van de Action. Hier getest met kv... niks 0 nadaa. Voor zover ik weet is KV gevoeliger als Action. Zal morgenochtend nog eens testen als het lukt. Met 3 kleintjes die naar school moeten is dat best een uitdaging haha
Moonlight van harte gefeliciteerd! Mooie streepjes! Morgen reageer ik op de rest eerst slapen, was een lange dag.
Even je voeten afspoelen onder koud water en dan sokken aan. Dan zijn ze snel warm. Heb ik me laten vertellen of het echt werkt heb ik nog niet uitgeprobeerd. En anders zou ik gewoon een warm voetenbadje nemen
Goeemorgen dames, Nog testers vandaag? @ellada; ik heb de action pittenzak, deze verwarm ik in de magnetron en leg ik 5 min voor ik mijn bed in ga lekker in bed, en laat het eigenlijk de hele nacht ook erin haha
Liefwolkje wat balen laat het dan maar doorzetten he! Hopelijk volgende ronde wel raak! Ik blijf die bloedingen wel gek vinden hoor.. Florina hoe is het met jou? Temp al gestegen? Wish4four aah jammer dat de test njet positief was hopelijk is er morgen wat te zien! Blosje hoe is het met jou? Proudmama fijn dat je ei is geweest en dat de echo er zo goed uit zag! 10/11 mm is moooi! Haha Oohh ben niet de enige met testdrangg zie ik Haha hopelijk snel allemaal roze voor ons! Mijn temp was na ei 36,9 en vanmorgen zelfs 37,2 hopelijk is dat een goed teken!
Septembermom klinkt mooi dat je temp oploopt. Liefwolkje wat vervelend van die bloedingen. Proudmama fijn dat het bms zo goed is! Dat is heel belangrijk! Ik heb vanmorgen weer getetst, is geen knaller maar het loopt wel op. Ik ben er blij mee!
@septembermom klinkt idd positief!! @ proudmama welkom op het bankje @ ike wauw!!! Wanneer weet je zeker dat het goed is? -- voor zover dat kan natuurlijk... Na Bloedprikken vrijdag? @ wish4 nog kunnen testen??? Ook hier nog hoge temp maar ja geeft geen duidelijkheid het is voor mij ook nog wel vroeg in de cyclus Betreft koude voeten; dikke sokken, pantoffels en een kleedje werkt bij mij prima haha
Wat fijn ike!! Heb je een foto? Vind het altijd zo leuk om mee te kijken met zulke mooie testen☺️ Hoeft niet hoor!
Chats in principe na de bloedtest inderdaad. Als deze duidelijkheid geeft. En niet zoals de vorige keren twijfel twijfel twijfel. Septembermom hierbij een foto van beide testen.
Hier gisteren menstruatiekrampen. Geen bloed, hoge temp... Maar vandaag negatief getest. Blijft weinig hoop over, want zit al op 11 dpo... Sorry dames, even weinig puf om op alle berichtjes te reageren...
Wauww ike super mooie testen!! Echt een mooie oploop! Thanks voor het delen😁 Aaah blosje nee toch wat klote zeg! Misschien late innesteling en kan het nog? Ik blijf voor je duimen en anders heel hard voor de volgende ronde.. Dikke knuf!
@ellada: Ik heb ook altijd koude tengels en voeten hahaha Misschien een warm voetenbadje? @Ike: prachtig hoor meid, geniet ervan! @Blosje: Ah nee toch. Ik kan me voorstellen dat je er echt genoeg van hebt. Wat is het zwanger worden toch een emotioneel iets. Ik hoop op toch nog op 2 streepjes voor je! Knuff! @Chats: Hihi dankjewel! Gezellig, het wachtbankje! @Septembermom: fijn, je tempstijging! Sorry als ik iets belangrijks vergeten ben dames!! Meiden ik snap er weinig van. Ik zit nu pas op 3 of 4 (!) dpo en heb de afgelopen dagen al sinds ei gevoelige borsten en wat druk in de onderbuik. Nou kan dat komen van vocht uit het follikel. Maar ik heb momenteel sinds net echt menstruatiekrampen. Hoe kan dat zo vroeg al? Echt het gevoel alsof ik ieder moment ongesteld kan worden. Heb het wel vaker maar nu wel wat heftiger We gaan het afwachten.. ik bereid me maar voor op ronde 11 en gesprek met gyn wat we nu gaan doen, als mijn progesteron ook niet goed is vrijdag dan moet ik het maandag herhalen en denk dat ik als mijn eisprong nu weer twijfelachtig is ik wel hormonen ga krijgen. Pfff nu ik dit typ worden de krampen wel heviger Heel raar dit.
Ike, die loopt mooi op ziet er goed uit. Blosje, het kan nog altijd. fingers crossed. Vreemd, ik heb (nog) rust in mijn lijf. Normaal zit ik me helemaal idioot te maken, totdat ik kan testen. Misschien omdat ik helemaal niets voel en niet het idee heb dat er op het einde van de week 2 streepjes zijn.
Pfff! Zit nu op 9dpo en was weer str*nt eigenwijs Iemand met n tuurdiploma hier? Duidelijker krijg ik t er niet op...