Voor whatsapp heb je toch een nummer nodig en dus een sim? Hier heeft oudste mijn oude telefoon met prepaid. De deuren gaan wel op slot, de sleutel ligt op een centrale plek en ze weet wat ze moet doen bij brand.
je kan toch ook gewoon een simpel telefoontje kopen met prepaid die je altijd thuis laat, even aanzetten als je weggaat, paar belangrijke telefoonnummers erin, klaar
Je kan hem toch gewoon in de kast leggen, af en toe even kijken of als je kijkt als je weggaat en hij is leeg leg je hem aan de lader.. Ik zie echt het 'ingewikkelde' er niet van hoor...
En vergeet niet in geval jij alleen weg bent en bij de supermarkt een of andere idioot jou van je sokken rijdt en je zonder pardon buiten bewustzijn in een ambulance wordt meegenomen,om een briefje in je tas te doen met je gegevens, met de melding dat je kind alleen thuis zit. Stel je voor dat er iets met jou gebeurd en telefoneren is niet mogelijk, dan zit je kind nietsvermoedend alleen thuis op je te wachten, alleen mama doet er wel heel erg lang over. Zou dan fijn zijn als hulpverleners zich direct over je kind kunnen ontfermen als er nood aan de man is
@bloemjk, of ook gewoon andere nummers in dr telefoon zetten. Hier heeft mijn dochter zo al 20 familieleden in dr telefoon staan.
Bij KPN krijg je gratis een vast nummer bij internet en tv. Daar betaal je alleen voor de minuten dat je belt. Daarnaast heb je toch speciale telefoons voor kinderen, met 4 knoppen erop waar je als ouder een snelkeuze onder zet. Dan hoeft je kindje alleen maar te leren welke toets 'mama' is en welke toets 'buurvrouw' oid. Hoe het daar zit met simkaart/abbo weet ik niet eerlijk gezegd. Wel slim om over na te denken voor als ik ooit in dezelfde situatie terecht kom. En een paar keer oefenen lijkt me ook niet verkeerd, mensen/kinderen handelen in paniek altijd anders dan je vooraf af kunt spreken als het nog geen automatisme is.
Wij hebben een vaste telefoon, laten de achterdeur en voordeur van het slot zodat ze er uit kan als het nodig is. De poort kan ze zelf open maken tegenwoordig. Hier is ze wel vaker even alleen thuis en dat vind ze heerlijk, ik zorg er wel voor dat ze mij kan bellen. Ik laat haar dus niet alleen als ik op mijn werk ben want dan kan ik niet direct weg om naar haar toe te gaan. En meestal bel ik mijn man op zijn werk om te zeggen dat ze alleen is en hij moet opnemen als er met de vaste telefoon gebeld wordt. 1keer was ik met de hond naar het bos, ik had mijn telefoon mee dus alles geregeld..... tot ik weer in de auto stap na de wandeling en mijn man mij belt.... dochter had hem gebeld want ze kreeg mij niet te pakken, ze had hem met een bibberend stemmetje verteld dat ze mij al een paar keer had gebeld maar dat ik niet op nam en ze dacht dat ik in het bos misschien gevallen was en haar niet kon bellen om mij te komen helpen..... Het geluid van mijn telefoon stond op zacht.... kon mezelf wel voor mijn kop slaan..... maar was trots op haar dat ze papa had gebeld.
Hier heeft mijn zoon een messenger account, belt als er iets is mijn man, moeder, of mijzelf hiermee.