Yep! En ik mocht nog twee weken rekenen voordat het geld bijgeschreven staat. Heb even heel rustig maar duidelijk kenbaar gemaakt dat dit niet gaat gebeuren. Ik heb een week geleden 64,99 betaald voor een product wat er blijkbaar helemaal niet is en dan nòg twee weken op mijn geld wachten:x Wat een but- zaak!
Haha volgens mij weten ze het zelf ook niet meer. Krijg nu een bericht dat mijn bestelling helemaal niet geannuleerd is. Niet dat dat iets veranderd, want ze weten nog steeds niet wanneer ze weer nieuwe binnenkrijgen. Hoop dat jij het wel vandaag ontvangt Debaky!
Ik kom net thuis en hier is hij bezorgd. Ik helemaal blij natuurlijk maar vind het wel vervelend voor jullie dames Mediamarkt is met een heel vreemd spelletje bezig want dit klopt echt van geen kant. Het klopt dan ook niet wat Debbyvermeer zegt want als ze echt zo'n grote lading zouden hebben ingeslagen dan hadden ze niet de bestellingen die vlak na mij zijn gemaakt geannuleerd. Ik vind het echt onbegrijpelijk. Mij zie je daar echt nooit maar dan ook nooit meer terug Wat een raar gedoe zeg PenK dat kan toch niet kloppen? En tegen mij zeiden ze dat je binnen 3 werkdagen je geld terug krijgt als het geannuleerd word. Ik vind het ronduit asociaal dat je er een week op moet wachten. Had het je ook zo gegund voor je moeder Hopelijk kan je hem snel alsnog ergens bestellen. Ik krijg trouwens pas vanmiddag rond 15:00 een reactie op Facebook van de Mediamarkt met de mededeling dat ze de bestelling niet konden annuleren omdat het al verzonden was Heb gezegd dat de communicatie bij hun echt K U T met Peren is. Succes dames!
Wauw wat onwijs klote hoe dit bij vele gaat zeg!!! Bij mij zegt hij dat hij vanavond bezorgd wordt dus ik ben heel benieuwd! Ben echt heel blij maar vind het echt bagger voor de anderen en media markt is echt echt slecht zeg!!!
Nou het wordt steeds gekker! Krijg ik net een mail van de MediaMarkt dat ik verzocht heb de bestelling te annuleren en dat deze dan ook gecanceld is?!?!? Wat een flut zooi daar! Ik heb helemaal niets geannuleerd!!!
Reken er wel op gezien ik gisteren al gebeld was dat het hele product niet leverbaar was. wat dus ook niet klopt gezien anderen hem wel gehad hebben