Nog meer mensen die buikgriep onder de leden hebben of hebben gehad?

Discussie in 'De lounge' gestart door Ssaarr, 2 dec 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ssaarr

    Ssaarr Fanatiek lid

    18 apr 2011
    1.300
    2
    38
    M'n dochter kreeg dinsdag buikgriep, m'n zoontje de dag erna en vannacht begon het bij mij.... wat een hel is dit zeg.

    Ben wel benieuwd of het heerst
     
  2. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    26 aug 2012
    13.148
    330
    83
    Vrouw
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    Het is vreseijk. Wij zijn met zijn vieren voor de 2e x in drie weken aan de beurt. Gelukkig wel maar een dag maar het is echt vreselijk besmettelijk.
     
  3. elsie89

    elsie89 Fanatiek lid

    27 sep 2014
    3.645
    1.251
    113
    randstad
    Hier vorige week mijn man en ik beide volgende dag eeer beter
     
  4. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.285
    17.171
    113
    Hier ook alke 5 gehad afgelopen week. Verschillend in heftigheid en manier
     
  5. Fuddey

    Fuddey VIP lid

    6 okt 2015
    16.382
    12.678
    113
    Als jouw zoon en dochter het hebben, dan heerst het dus.
     
  6. Ssaarr

    Ssaarr Fanatiek lid

    18 apr 2011
    1.300
    2
    38
    Ja de heftigheid is hier ook verschillend. volgens mij heb ik het het ergst.. kan geen 5 min bij de wc vandaan zijn
     
  7. sjorsje

    sjorsje VIP lid

    17 aug 2007
    11.361
    266
    83
    Noord-Brabant
    Van maandag op dinsdag hebben mijn beide dochters flink overgegeven. Bij de een was het dinsdagochtend helemaal over, de ander is de ochtend nog thuis gebleven. Mijn zoon voelde zich niet lekker en is dus ook dinsdag thuis gebleven.
    Ik had mijn leidinggevende gebeld en die heeft me vrij gegeven. En dat was maar goed ook want nog voor de middag had ik al 3 keer op het toilet gezeten. En bij mij was het diarree en overgeven. Woensdagavond knapte ik pas weer op en ben gisteren weer gaan werken. Gelukkig wel een korte dienst want ik was bekaf daarna.

    Mijn man heeft nergens last van.
     
  8. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.285
    17.171
    113
    Ik had het ook het ergst en het langst. En nu paar dagen later xijn mn darmen nog niet helemaal in orde
     
  9. vertelikniet

    vertelikniet Niet meer actief

    Het heerst enorm mijn man begon vorige week met de gewone griep op woensdagavond kreeg hij er buikgriep overheen op vrijdag onze dochter en op zaterdag onze zoon, om op zaterdagavond bij mijn man weer terug te keren.

    Hij is vreselijk beroerd geweest het is echt spugen tot je leger dan leeg bent, maar in de meeste gevallen wel maar 24 uur. Zondag begon mijn moeder trouwens ook nog.

    En ja het is bevestigd de vrouw is het sterke geslacht ik sta nog steeds ;)
     
  10. Suzy85

    Suzy85 Fanatiek lid

    16 apr 2016
    2.364
    2.822
    113
    Informatiebeveiliging
    Provincie Utrecht
    Jazeker. Heb zelf net 16 uur giga overgeven achter de rug, kon nog geen druppel water binnenhouden. En nu voel ik me weer prima en moet ik alleen weer wat aansterken.
     
  11. Saar22

    Saar22 Niet meer actief

    Zoon heeft het gehad, maar dat is altijd kort en krachtig. Woensdagavond 3 keer in 1 uur overgeven, volgende dag nog wat hangerig en iets minder eetlust en dan zijn we er weer.
    Mijn dochter en ik waren gisteren niet fit, maar (nog) niet ziek geworden gelukkig. Vorige ronde hebben we allemaal meegepakt, wat mij betreft slaan we deze verder over.
     
  12. Maartt

    Maartt Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    4.843
    725
    113
    Praat me er niet van.
    Al vanaf vorige week donderdag heerst dit virus in ons huis. Elke keer als ik denk nu gaat het beter begint er weer iemand te spugen of te poepen. Vooral onze jongste is er echt heel ziek van.
    Die spuugt al een week. Op en en af soms vaak soms een dag niet en dan ineens in de nacht wel.

    Gisteren dacht ik dat ik wel weer een bord warm eten kon eten. Voelde me eigenlijk al de hele dag best goed. In de nacht weer mis.

    Ik ben zo klaar met deze kl*te griep! De wasmachine staat werkelijk de hele dag aan.
     
  13. annneliesje

    annneliesje Fanatiek lid

    16 jan 2011
    3.569
    0
    0
    Administratief medewerkster
    Noord Nederland
    Het norovirus heerst behoorlijk en dat veroorzaakt een fikse buikgriep.
     
  14. chrystel73

    chrystel73 VIP lid

    9 jan 2009
    6.301
    2.569
    113
    Op een rij hebben ikzelf en mijn dochters hetgehad. Alleen mijn man heeft geluk en heeft nergens last van
     
  15. Ssaarr

    Ssaarr Fanatiek lid

    18 apr 2011
    1.300
    2
    38
    Jeetje dat is wel heel sneu voor je man! Hoop dat hij inmiddels weer een beetje is opgeknapt.
     
  16. Ssaarr

    Ssaarr Fanatiek lid

    18 apr 2011
    1.300
    2
    38
    Ja echt verschrikkelijk is het en binnen het gezin steek je elkaar continu aan.
    Toen m'n dochter ziek werd ben ik als een gek gaan poetsen, vooral de wc 2x per dag flink schoongemaakt... had zo gehoopt niet ziek te worden maar helaas. Gelukkig is m'n man vandaag vrij, ik zou niet weten hoe ik anders de dag door gekomen was met 3 jonge kinderen
     
  17. wishtobe

    wishtobe Niet meer actief

    Ben blij te lezen dat het bij de meesten maar 1 dag aanhoudt. Poeh wat voel ik mij slap! Vanacht is het begonnen en heb zelfs een emmer naast het toilet staan en naast de bank. Slokje drinken betekent 10 slokken er uit.

    Voor iedereen beterschap. Dat dit rotvirus maar snel uit ons lijf is!
     
  18. Eenkadootje

    Eenkadootje Fanatiek lid

    5 mrt 2013
    4.611
    2.405
    113
    De buren hebben er last van, zo aan de geluiden te horen.

    En ik voel me niet zo lekker, misselijk met vlagen hoor. Vrees dat ik ook aan de beurt kom. Dus is manlief naar kantoor, is nl 1,5 uur heen en 1,5 terug reizen. En ben ik met de kleine thuis.
     
  19. TinaTeenslipper

    TinaTeenslipper VIP lid

    5 jun 2013
    7.016
    547
    113
    Vorige week. Eerst m'n man daarna ik. Duurde een week eer ik weer helemaal de oude was
     
  20. vertelikniet

    vertelikniet Niet meer actief

    Hij is deze week weer gaan werken en sinds vandaag voor het eerst geen buikpijn meer wel moet die straks toch even naar de huisarts er komt nog steeds bloed mee. slijm met hoesten en ontlasting ook.
     

Deel Deze Pagina