hallo gister had ik het er met wat vriendinnen over waarvan sommige even oude kinderen als ik heb nu blijkt dat mijn kinderen veel zwaarder of juist veel lichter zijn weten jullie misschien of mijn kinderen nauw echt veelste zwaar zijn of die andere veel te licht claire is 19 jaar en 170 cm lang en weegt 80 kg victoria is 14 jaar en 165 cm lang en weegt 65 kg josephine ook 14 en 175 cm lang en 50 kg sophia 10 jaar en 140 cm lang en en 45 kg anna is 10 jaar en 145 cm lang en 35 kg jennifer 7 jaar en 125 cm lang en ook 35 kg scarlett is 7 jaar 123 cm lang en 34 kg is het normaal dat een kind van 10 evenveel weegt als een kind van 7 maar wel 20 cm groter is weten jullie mischien of ze allemaal een gezond gewicht hebben??
De vraag is of ze een gezond bmi hebben, dan weet je of ze te zwaar zijn of gewoon een gezond gewicht hebben. Je 19 jarige valt me op. 80 kilo klinkt zwaar maar weet natuurlijk niet of ze er ook zwaar uitzien. En die van 14 met 65 kilo is even lang als ik ben maar ik weeg 55 kilo. Vanuit mezelf gezien denk ik dat 65 nog net kan maar dit kan wel naar overgewicht gaan. Belangrijker nog is hoe eten ze? Gezond of veel troep? Bij tieners heb je dat natuurlijk zelf minder in de hand. De gewichten bij jouw 7 jarigen kna ik alleen van dromen. Mijn 7 jarige weegt 17 kilo maar is ook klein dus zeker niet de maat (heeft ook echt ondergewicht).
ik heb even gekeken wat de bmi zijn van hun het is misschien wel handig om wat meer te letten op wat ze eten al word dat wel heel moeilijk ik werk namelijk 90 uur per week en misschien moet ik ook een ander voorbeeld geven ik zelf eet namelijk nogal ongezond alleen ik ben van nature gewoon heel slank gebouwd maar hun zo te merken niet jouw 7jarige weegt 17 kg?? dat is gewoon bijna de helft als de mijne maar wees der maar trots op dat komt er vast in de toekomst wel bij de mijne hebben ernstig overgewicht kom ik net achter maar bedankt voor de tip
ik heb ze net nog even op de weegschaal gezet ze zijn nog zwaarder als ik dus dacht de oudste is in 1 jaar tijd 30 kg aangekomen en weegt dus nu 110 kg dat is gwn letterlijk nog meer als het dubbele van mij
Ja maar mijn zoontje is natuurlijk een uitzondering. We proberen hem met dieetvoeding juist zwaarder te krijen. Dus een heel ander geval. Je zult indd zelf het goede voorbeeld moeten geven en daarnaast als je voor ze kookt zodat ze het zelf kunnen opwarmen, zorg dan dat het gezond is. En reduceer koek, snoep chips enz in huis. Wat er niet is kan niet egeten worden. Jullie kunnen dit wel als gezin samen doen, dat scheelt. Ik herken wel het gek zijn op lekkere dingen en als je er dan toch niet van aankomt gaat dat sneller je mondje in maar je zult je kinderen moeten helpen.
Oei, dat is dus zeker niet gezond. En zo jong nog. Hopelijk kun je haar motiveren er iets aan te gaan doen.
Zolang lengte en gewicht overeen komen maakt rest niet uit. Je hebt grote kinderen van 7 en kleine kinderen van 10. Heb dochter van net 9 ( september) van 145 en 40 kg Zoontje van 7,5 jaar van 134 en 31 kg Bijde goede bmi. Vind dochter wel flink. Op het randje ook kwam bmi. Nog net gezind gewicht
Je oudste heeft zonder twijfel overgewicht, maar daar ben je je zelf denk ik ook wel van bewust. Ik vind boven de 30 kilo voor 2 meisjes van ca. 1.24m lang ook veel. Mijn dochter is 1.18m en weegt ruim 10 kilo minder dan jouw meiden. Ik denk dat er zeker reden is om iets aan het eetpatroon en/of de mate van bewegen te doen. En, goed voorbeeld doet volgen 😉
Das prima lengte gewicht indd. Wel een ukkies voor 9, of zijn de mijne groot. Mijn zoontje van 7,5 is 134 en 30 kg ( met kleding 31) Dochter 9 is 145 en 40 kg.
Ik vind Josephine en anna normaal gewicht de rest te zwaar van je lijstje. persoonlijke mening. Als ze gezond eten en nog steeds te zwaar gewicht hebben kun je kijken of ze voldoende bewegen. meer sporten!
Volgens mij is het hoog tijd om minder te gaan werken en je verantwoordelijkheid als moeder te gaan nemen. 13 uur per dag 7 dagen per week werken en 7 kids hebben, serieus? Je kunt je kinderen wel op de wereld zetten maar er is ook nog zoiets als voor ze zorgen en opvoeden. Had je zonder weegschaal niet kunnen zien dat je oudste geen 80 kg meer is? 110 kg voor een tiener, arm meisje...Dat is toch niet gezond?
Je bent zelf dan wel weer heel licht; nog geen 55 kilo terwijl je over een maand uitgerekend bent van je 8e kind!
Dit kan hoor. Ik was op de dag vd bevallingen 59/60kg en na de bevalling gewoon weer mijn oude gewicht. Al heb ik er maar 2 gebaard en geen 7/8 dus of het dan nog zo zou zijn . Wel ben ik het ermee eens dat t's veel te veel werkt met zoveel kinderen in huis. Maar ik weet niet hoe dat verdeeld is? Misschien deels nachtwerk als ze toch slapen?
Jeetje, ik zou echt proberen zelf een goed voorbeeld te gaan geven en actief iets aan een gezonde levensstijl gaan doen. Zowel dus voor jezelf als de kinderen. Dertig kilo in een jaar aankomen is natuurlijk bizar, zit daar geen medische reden achter? Onze 9 jarige is trouwens 1.45 en 32 kilo, mooi in verhouding al oogt ze slank en gespierd.
Op de site van TNO kun je groeidiagrammen downloaden en de getallen van lengte en gewicht in de grafieken tekenen. Ook de verhouding lengte/gewicht. https://www.tno.nl/nl/aandachtsgebieden/gezond-leven/prevention-work-health/gezond-en-veilig-opgroeien/groeidiagrammen-in-pdf-formaat/
Ik ruik een trol, dit kán gewoon niet waar zijn toch?! Zo ja, dan moet ze zich inderdaad kapot schamen. Als je niet merkt dat je kind(eren) ernstig overgewicht heeft/hebben en zelfs 30(!!!) kilo in één jaar zijn aangekomen dan heb je toch wel zeer ernstig gefaald als moeder zijnde. En er dan nog lacherig doen over ook, terwijl het om serieuze gezondheidsproblemen gaat, bah.
@nikki: ik zit al sinds gisteravond te gniffelen en check regelmatig even. Maar het is nog niet erg popcornwaardig.