Nachtelijke miserie met dochtertje bijna 10m

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door kikibaby1988, 2 dec 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. kikibaby1988

    kikibaby1988 Actief lid

    28 sep 2016
    348
    25
    28
    sahm
    Brugge
    Een van de dingen is de nachten op dit moment. Volgens mij is dit begonnen aan haar 8maand en half, dus iets voor haar plaagje.

    Vanaf we in haar kamer komen zet ze het op een krijsen. Ze ziet haar bed en het is om zeep. Laten huilen is een moeilijke optie soms weent ze een half uur aan een stuk. Soms valt ze in slaap om dan 2uur later terug al roepend wakker te worden. Ze trekt aan mijn arm om gepakt te worden als ik tuutje zet. Ik ben op dit moment 12 weken zwanger van babytje 2 dus ik moet rusten. Ik neem ze dan bij ons en ze speelt en probeert te kruipen in ons bed. Ze wordt moe. Vanaf ze weer naar haar kamer gaat begint hetzelfde liedje. ze weent zoveel dat ze hoest of spuugt. Is dit het bekende verlatingsangst? Nu sliep ze van 23u - 2u, 5u30 - 9u30.


    Ze kan wel heel wat nieuwe dingen: zwaaien, in de handjes klappen, alleen zitten maar valt nog een beetje om, en heeeeel dicht om te kruipen ze zit al hoe het moet maar trekt zich aan alles verder met de armen.


    Haar normale schema is volgende:

    8u30 210/7 scheppen melk

    11u30 200 tot 250gr groentenpap met of zonder vlees + water

    slapen

    14u30 120/4 scheppen melk

    16u30 200gr fruitpap + water

    18u boterham, yoghurtje of babykoekje + water ( ze doet lastig van de honger al, fruitpap vult precies zoveel niet)

    19u30 210/ 7 scheppen melk


    Kan je me wat helpen, tips geven of mss is het de normale periode hiervoor 😊 normaal slaapt ze van 20u30 tot 7u30
     
  2. BVS

    BVS Bekend lid

    28 nov 2014
    797
    0
    0
    V
    Ik zou het als volgt doen;

    8.30 fles of pap
    10:00 fruit
    12:00 brood en fles
    14.30 koekje of rijstewater oid
    17.30 maaltijd met vlees, pasta, vis, groente oid
    19.30 fles met rijstebloem of pAp

    Waarom om 12:00 groente? En om 18:00 brood
    Dit is hoe het bij ons ging met 10 mnd. Maar het kan ook gewoon een fase zijn dat ze niet wilt slapen
     
  3. kikibaby1988

    kikibaby1988 Actief lid

    28 sep 2016
    348
    25
    28
    sahm
    Brugge
    Wij eten warm in de middag vandaar 😊 ook in de creche is het zelfde schema en ik volg dat een beetje dan.
    Mss een domme vraag maar wat is rijstebloem? Is dat van nestlé?
     
  4. Fabje123

    Fabje123 Bekend lid

    9 jan 2016
    555
    53
    28
    Vrouw
    En als je haar een fles geeft als ze 's nachts wakker is? Misschien heeft ze toch nog trek? Je zou kunnen kijken of ze 's avonds een broodje extra lust?

    En het kan ook een fase zijn....ik zou in dat geval in ieder geval consequent zijn in de aanpak die je 's nachts kiest, niet steeds iets anders oroberen.

    Bv: wakker = luier checken, fles aanbieden (als ze die niet net gehad heeft natuurlijk), terug in bed, aai over de bol en weggaan. Huilen = terugkomen, zeggen dat ze veilig is en kan gaan slapen, elke 10 min tot ze slaapt. Dit elke nacht tot het weer goed gaat. Maar daar moet je dan wel voor willen kiezen, niet iedereen voelt zich er prettig bij. Het is ook belangrijk om evt medische oorzaken uit te sluiten voor je begint.
     
  5. Domiej

    Domiej Actief lid

    15 mrt 2013
    314
    20
    18
    NULL
    NULL
    Ik herken dit enorm!
    Heeft je kindje pittig karakter? Mijn zoontje wel!
    Dus ik ben ff heel hard geweest!
    Gezegd dat er niks is en dat ie moet slapen. Na 10 min terugkomen en dan niks zeggen mar aai over de bol. Duurde 40 min, 2e nacht 10, 3e nacht 2 minuten. Met nacht bedoel ik avond.

    Of t werkt durf ik niet te zegge maar hier was het hard nodig!
     
  6. kikibaby1988

    kikibaby1988 Actief lid

    28 sep 2016
    348
    25
    28
    sahm
    Brugge
    Idd ook een pittig madamtje hier😁
    Heb de 10min methode toegepast en voorlopig ligt ze in bed
    . ben al benieuwd voor hoelang
     
  7. Jackie87

    Jackie87 VIP lid

    6 aug 2013
    5.496
    2.948
    113
    Ik denk dat het een fase is. Ik zou haar in ieder geval niet alleen een half uur laten huilen. Zou je er niet bij kunnen blijven tot ze slaapt? Dat hebben wij ook een hele tijd moeten doen.
     
  8. Shakes

    Shakes VIP lid

    2 apr 2013
    14.132
    5.874
    113
    Vrouw
    Vlaanderen
    In België krijgen baby's standaard groente rond de middag, omdat dat ook zo in de opvang aangeboden wordt :)

    Ts: Hier rond die leeftijd ook zoiets. Kan je niet naast het bedje blijven zitten tot ze slaapt? Of papa tijdelijk op een matras in haar kamer laten slapen?
     
  9. Duvellie

    Duvellie Niet meer actief

    Ik zou er ook bij blijven tot ze slaapt.. doen we hier al bijna z2 jaar bij zoontje!
    Hier werkt dat het fijnste, hij is dan iig niet overstuur!
     
  10. Moffel

    Moffel Actief lid

    26 aug 2011
    187
    1
    18
    Het klinkt inderdaad als verlatingsangst. Om haar dan aan haar lot over te laten, vind ik wel een beetje zielig.
    Ze vindt haar kamertje niet veilig en geeft dat aan. Ze wil heel graag bij mama zijn. Bij jou is ze veilig.

    Ik heb 10-tallen nachten op de grond naast het bedje van mijn zoontje gelegen. Ik baalde als een stekker, maar ik wilde dat hij voelde dat het goed was. Het is wederom een fase.....
     
  11. Domiej

    Domiej Actief lid

    15 mrt 2013
    314
    20
    18
    NULL
    NULL
    Heel erg benieuwd of het werkt!

    Ik snap de reacties hieronder om erbij te blijven! Maar mensen die mijn zoontje kennen snappen mijn keuze; kan heul erg doordraven maar geeft snel op... dus hier werkt het maar je hebt snel door of het bij je kindje past!
     
  12. tuc

    tuc Niet meer actief

    Mijn advies zou ook zijn...bij je nemen. Ze voelt zich niet prettig, dat is duidelijk.
    Zij kan er ook niks aan doen dat jij moet rusten. Wat mij tot de volgende vraag brengt...hoe je 12 weken (+/- 3 maanden) zwanger kunt zijn als je kindje bijna 10 maanden is?
     
  13. gitaartje

    gitaartje Fanatiek lid

    12 nov 2013
    1.983
    1.251
    113
    Dat is toch niet zo moeilijk?
     
  14. Soulfood

    Soulfood Niet meer actief

    Haha nou dat lijkt me makkelijk.. Tuc, we hoeven jou toch niet meer te vertellen van de bloemetjes en de bijtjes? :p

    On topic: het is wel herkenbaar ts! Ons zoontje heeft dit ook gehad als fase zijnde. Het was verlstingsangst denk ik. Hier was naar hem toe gaan eh geruststellen vaak genoeg maar als dat niet zo gaat zou ik haar bij je nemen. Maar ik heb hoop voor je dat het een fase is! Succes!
     
  15. tuc

    tuc Niet meer actief


    Whaha nee was niet goed wakker gister.
     
  16. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    29 mei 2008
    20.418
    3.298
    113
    Lekker bij je nemen, rond deze leeftijd hebben ze vaak verlatingsangst.
     
  17. kikibaby1988

    kikibaby1988 Actief lid

    28 sep 2016
    348
    25
    28
    sahm
    Brugge
    Als ik erbij blijf wil ze net spelen of als ik haar erbij neem hetzelfde ooh wat is het is hrt leuk bij mama hap in de neus of trek aan hetnhaar en ze forceert zich wakker. Het heeft vannacht geholpen met om.de 10min over haar hoofdje wrijven en tuutje geven. Is blijven liggen tot 8u!
     
  18. kikibaby1988

    kikibaby1988 Actief lid

    28 sep 2016
    348
    25
    28
    sahm
    Brugge
    Tuc.
    Hoe ben ik 3m zwanger als mijn dochtertje 10m is?
    Wel mijn man is een jongen en ik ben een meisje en ....
     
  19. Jackie87

    Jackie87 VIP lid

    6 aug 2013
    5.496
    2.948
    113
    Ik denk dat Tuc gisteravond verkeerd heeft zitten rekenen :p
     

Deel Deze Pagina