Had ik gisteren en dinsdag ook nu vanochtend een Tuur streepje op 2 tot 4 voor nod. De kwaaltjes die je noemt had ik ook last van ook bij mijn dochtertje. Succes nog en veel plezier.
Hoi, Ik mag op rood, gisteren donkerbruin. Ga ervan uit dat het vandaag ook gaat beginnen.Ik voel me ook niet zwanger. Aagj, swimming en fotot fanaat!! Gefeliciteerd, duidelijke testen... dat ze maar mooi mogen oplopen!!Leuk. hopelijk blijft alles goed gaan.
Zie je wel fotofanaat, niks om je zorgen over te maken, hartstikke zwanger. Geef me je gouden tip maar, hihi. Oceanna, ik zie niks..
Hahaha, ik wacht nog heel even met echt juichen hoor. Eerst ook een positieve cb test (die was vanmorgen namelijk negatief, maar was niet met ochtendurine en de kv wel).
Op deze iets beter te zien hoop ik een heel dun streepje maar zo in het echt hier voor me is er duidelijk net nog een nieuwe gedaan waarvan deze foto. Is al 3e Keer naar de wc. Ik krijg hem niet goed op de foto maar hij is er wel.
Dat probleem ken ik, Oceana. Op de foto komt het toch minder duidelijk over. Ga je morgen weer testen?
Fotofanaat, herkenbaar die onzekerheid.. ik deed vanochtend nog een test en die was hetzelfde als gisteren. Meteen onzeker omdat hij dus niet is opgelopen. Maar gisteren testte ik smiddags en ik ben echt een middagtester. Morgenmiddag nog eens testen en dan hopelijk wel donkerder. Oceanna, ik Zoë ook een lichte streep, spannend!! Zonnestraal, wat jammer zeg..
Ik bedenk me dat ik bij de zangerschap van mijn zoontje inderdaad ook in de middag heb getest. Zou dat inderdaad verschil kunnen geven? Dan test ik morgen ook eens in de middag.
Oceanna nu zie ik idd ook íets heel vaags. Hopelijk gaat ie oplopen! Goh, geen idee fotofanaat, ik dacht dat ochtend urine altijd het beste was, omdat dat het meest geconcentreerd is.
Ik zie wel iets vaags ja... beste is dan 2 dagen te wachten, dan is meestal verdubbelt. maar ja dat best langs zijn zo. Fotofanaat en aagj, dank je komt vast goed... We hebben er al 2 rondlopen. Laten we het hopen dat het ons nog een keer gegund is. Aan de andere kant denk ik, mooi dan weet ik zeker dan ik volgend jaar mag vliegen naar Londen, voor Adele. Maar dan wel met een dikke buik hoop ik. Nu is het rond de kerst schat ik zo. Zou een mooi kerst cadeautje zijn... Iemand hier ervaringen met van die ovoluatie testen? Welk merk etc. en hoe werkt dat dat? Nu schat ik telkens.
Dames met een positieve test gefeliciteerd! Dames met een negatieve geef de hoop nog niet op! En dames op rood sterkte! Hier nu ziek naar huis ben zo beroerd heel misselijk en dan opeens heel duizelig en opvliegers en heb hele witte lippen heel raar dus denk dat ik griep krijg. Maar hoop natuurlijk stiekem op iets anders....
zonne straal Ik heb evaluatie testen van 'test ovulatie', Test-Point staat er op de verpakking. Waren de goedkoopste die ik kon vinden bij de Etos. Dit is de eerste ronde dat ik ze gebruikt heb, op advies van de gync. Op de echo zag hij een follikel van 17mm, dus vandaar zo snel mogelijk die testjes gekocht. Hij heeft me vertelt wanneer deze te gebruiken aan de hand van de echo, dus dat was "appeltje eitje" voor mij. Denk dat als deze op zijn en ik er nog nodig heb, ik ze bestel bij Sensitest. Heb ook geen idee hoe ik dat de volgende ronde moet gaan gebruiken, mocht ik nu niet zwanger zijn. Wanneer start je er mee? Geen idee. Zeker bij mij niet, ben zo onregelmatig als de pest.. Dus ik lees met je mee!
Meiden met n posi test gefeliciteerd! Meiden met ongi, balen! Veel succes volgende ronde. Vanmorgen voor ik naar mn werk ging dacht ik dat ie negatief was. Dacht wel n vlaag te zien waar de streep hoorde. Gauw naar mn werk gegaan en toen ik iets uit mn tas pakte zag ik die test. En dacht ff spieken. En ja hoor! Eeeen heel licht streepje ! Morgen weer testen, zo spannend dit !