Mlady, wel fijn toch dat je de dingen met je moeder hebt besproken. Familie leeft gelukkig mee en dat helpt en geeft je hopelijk wat kracht. Ik herken heel goed dat je zegt dat je verandert bent door de hele situatie waar je in zit. Je kan eigenlijk gewoon niet vertrouwen op de "ideale plaatjes die je maakt in je hoofd". Mijn maanden duren idd meestal 24 of 25 dagen. Best kort. Ik ben nu een paar keer bij een accupuncturist geweest, en hij geeft aan dat een cyclus van zo kort, er ook voor kan zorgen dat ik niet zwanger raak, omdat de eitjes dan nog niet volledig gerijpt kunnen zijn en het baarmoederslijmvlies niet dik genoeg zou kunnen zijn,waardoor het innestelen niet lukt. Ach....ik vind het moeilijk. Er is bij mijn partner verminderde vruchtbaarheid geconstateerd, dus daar ligt het sowieso aan. En eigenlijk maakt het mij niet zo uit, waar het door komt, ik wil dat het wel lukt daar gaat het om .... Maar goed, verder heb ik wel een heel goed gevoel bij de accupunctuur. Ik word er heel rustig door. Dat alleen al vind ik fijn. En mlady, geen idee hoor, maar kan de grote van de eitjes ook bepaald worden door het hormoon wat je spuit? Er zijn verschillende hormonen die je kunt prikken, toch? Nogmaals ik heb geen idee, maar daar dacht ik ineens aan... Ik heb decapeptyl en gonal f gespoten en na de innesteling nog pregnyl. Die laatste vond ik killing....ik kreeg er gewoon serieuze zwangerschapskwaaltjes door. En bepaalde kwaaltjes bleven gewoon nog ongeveer een week nadat ik al ongesteld was geworden. Lisjee op naar de eerstvolgende afspraak! Spannend hoor! Annaf86 jij hebt ongeveer net zo veel eitjes als dat ik had de afgelopen (eerste keer) en tegen mij vertelde ze dat dit gemiddeld is. Bij ons nu ook 3 cryo's die we eerst gaan gebruiken.
He meiden, @ Anna ben je al ongi geworden?! Ja morgen een echo, ben zo blij hoop dat alles er goed uit ziet . Ik ben het gewend dat mijn vriend veel en lang weg is maar ja toch is het niet leuk haha... wennen kan ik er eigenlijk na jaren nog niet echt aan maar gelukkig bijna het weekend weer om, die zijn altijd het ergste, stom he! haha Mijn vriend komt de 23ste terug, als ik hopelijk een TP kan krijgen deze maand dan mag ik de 24ste testen. Het lijkt mij zoooo gaaf mocht het lukken deze maand, ik heb al helemaal in gedachten dat ik op schiphol staat om hem te vertellen en te verassen dat het gelukt is. En zo blijven we maar lekker verder dromen haha! @ Mlady hoe gaat het met je? verplichte pauze of zelf even rust op het moment ? @ Roos Spannend of je nog op tijd ongi gaat worden.. lukt het nog een beetje de dagen door te komen? Fijn weekend meiden
Pfff.. wat een gedoe zeg! Ik ben vannacht ongesteld geworden. Mijn ziekenhuis beweerde dat ik een maand moest overslaan omdat ik na 2 dec ongesteld geworden ben. Gelukkig wist ik dankzij jullie dat het 5 dec moest zijn. Ik heb gelult als brugman en gezegd dat ik uitkom op een terugplaatsing op 22 of 23 dec. Nu hebben we afgesproken dat we de echo en ovulatietesten gaan doen en dan kijken of ik gelijk heb! Lisjee, hoe was jou echo? Roos, wanneer verwacht jij ongi te worden? Mlady, hoe is het?
O wat een teleurstelling weer Annaf86 dat je weer ongesteld bent geworden. Wel fijn dat je hopelijk toch nog deze maand door kan voor een nieuwe terugplaatsing. Wat zijn ze streng he, met die data....hopen maar dat je uitkomt op die 22 / 23e december. Dat zou precies de datum zijn, waar ik ook op hoop uit te komen. Ik moet vrijdag (of liever eerder ) ongesteld worden en dan, ook nog een eisprong op dag 10 ....... erg spannend dus allemaal. Ben ook erg benieuwd hoe de echo was Lisjee....? Mlady toch echt aan het pauzeren....? Hoop dat je de rust en de kracht weer een beetje kunt vinden.
He meiden! Onder leeg naar huis vanuit het ziekenhuis, de echo was prima! Alles ziet er netjes uit, ik verwacht mijn ei zaterdag in het ziekenhuis dachten ze idd zaterdag of zondag. Ze vroegen of ik evt nog een keertje van de week langs wilde komen voor even een extra check, deze heb ik niet afgeslagen! Voor ons is het 20 min rijden en dat heb ik er zeker voor over. Dus we wachten vol spanning verder af! @anna nou ja hebben ze de datum aangepast? Ik heb niets meer in de wachtkamer zien hangen... Hopen dat je deze maand een tp mag krijgen. Wanneer mag je langs komen voor een echo? Groetjes
Ja meiden ik neem even wat afstand van het forum, merk dat dat goed voor me is. Even niet die spanning. Maar soms denk ik toch nog aan jullie en kom ik even lezen... Heel veel toi toi toi voor jullie! 🍀🍀🍀
Hier gaat het goed hoor. Ik voel aan alles dat ik ongesteld ga worden. Nog nooit zo graag gewild dat het opschiet...pffff.... Net weer accupunctuur gehad, dus ben weer lekker zen. Hopelijk word ik het vandaag of morgen, dan loop ik nog op schema! Lisjee al teruggeweest voor een extra echo? En voel je je nog oke? Binnenkort zeker ovulatietesten ? Mlady, logisch hoor dat je afstand neemt.....even rust voor nu. Annaf86 al voor een echo geweest. Wel fijn dat je via dit forum wist van de data! Zou toch zonde zijn, om een hele maand over te slaan. Nu maar hopen dat alles op tijd is voor jou deze maand.
Lisjee, wat fijn dat de echo goed was en dat je nog een echo mag. Het moment komt steeds dichterbij! Mlady, ik begrijp dat je ff afstand neemt! Deed mij ook goed! Roos, erg is dat he dat je nu gewoon ongesteld wil zijn, en dan duurt het maar en duurt het maar. .. hopelijk gebeurd het snel. Zou wel leuk zijn als we dezelfde dag een terugplaatsing krijgen. Hier gaat ook alles goed. De datum heeft ze inderdaad vervroegd. Ik vond t allang best als ik daardoor geen maand hoef over te slaan. Het gaat toch om de eisprong en niet om de datum van ongesteldheid. Dinsdag heb ik een echo om 10 uur. Dames, succes met wachten... op de eisprong, op de ongesteldheid of tot de rustmaand over is!
Ik duim voor je mee meid, wat was ook al weer de dag dat je ongesteld moet worden deze maand nog een poging te kunnen krijgen? Morgen toch? Ik mag steaks voor de 2e echo 😊 Als het goed is kunnen ze gelijk zien of ik morgen of zondag me eisprong heb..
Spannend weer de echo he, heerlijk gevoel dat je dinsdag langs mag komen ... ik was zo blij dat ik nog keer langs mag komen, kunnen ze gelijk even kijken of alles er nog in orde uit ziet 😊.. ik ben zelf wel mee aan het doen met me ovulatietesten even kijken of er duidelijk een dag uit te voorschijn komt ..
Gelukkig......vannacht ongesteld geworden. Gelijk een mail gestuurd natuurlijk en ik mag vrijdag voor de eerste echo....vind het natuurlijk weer superspannend. Net als jullie... Succes weer iedereen en een gezellig weekend.
Jaa super roos! Wil je bijna feliciteren Hahah... Zondag mag ik nogmaals langs komen voor een echo, verwacht morgen me ei ... vanavond met het gezin gegeten, t gaat alleen maar over de zwangerschap van me zus pffff .. en dan allemaal nog uiteindelijk aan mij vragen waarom ik zo stil ben!! Sorry moest het even kwijt Fijn weekend meiden
Morgen een spannende dag zeg Lisjee! Hopelijk heb je vanochtend een positieve ovulatie test gehad...... Ik kan me heel goed voorstellen dat je stil wordt, tijdens een etentje waar het veel over de zwangerschap van je zus gaat. Ik vind dat ik zelf sowieso soms somber kan zijn, terwijl daar niet op dat moment perse een aanleiding voor is, maar omdat ik dan zelf zo bezig ben met alles, en ik er met zo weinig mensen over kan praten. Dan krijg ik vooral gesprekken met mezelf, en daar word ik niet altijd heel vrolijk van. Succes in ieder geval morgen!
Vanochtend weer naar het ziekenhuis geweest, waarschijnlijk vannacht mee ei sprong gehad. Morgen bellen naar het lab en afspraak inplannen, de terugplaatsing zal donderdag gaan gebeuren mocht alles goed verlopen.. Spannend weer, voel me de afgelopen dagen ook echt niet helemaal fit.. vriend weg, barstende hoofdpijn bahhh.. Erg is dat he, ik merk ook aan me zelf dat het steeds moeilijker en zwaarder gaat worden..
Heb je dan nu ook positief getest Lisjee? Balen dat je je nu niet fit voelt. T is ook allemaal weer superspannend nu voor je. Morgen bellen voor een afspraak en dan hoor je waarschijnlijk dinsdag of woensdag of het ontdooien goed is gegaan toch? Succes weer!!
Spannend Roos vrijdag!! Donderdag ochtend om 10.00 moet ik contact opnemen of het ontdooien goed is gegaan, zo ja de zelfde dag nog langs komen voor een TP !! Kijk zo uit naar deze dag.... Hoe is het met de rest van de meiden?
Lisjeee, spannend zeg! Op naar een goed bericht a.s. donderdag! Ik ga duimen. Roos, wat fijn dat je ongesteld bent geworden. Vrijdag de echo en hopelijk snel een eisprong. Vanmorgen ben ik voor echo geweest. Morgen moet ik beginnen met ovulatietesten. Ik verwacht het weekend een positieve test.
Hoe gaat het met jullie? Lisjee morgen is de grote dag voor jou! Hou je het nog een beetje uit.......Super spannend zeker. Voor jou in ieder geval succes alvast morgen. Gaat het goed met het testen Annaf86? Je moet wel vroeg beginnen dan met testen, als je pas dit weekend je eisprong verwacht... Ik mag vrijdag voor een eerste echo. Ben zo benieuwd....ben nog steeds een beetje ongesteld, dus hoop maar dat het snel voorbij is, zodat de eisprong op tijd is....
Jaa vandaag zo een slopende dag, ik dacht ik wordt vandaag gebeld als het ontdooien niet goed is gegaan en de 4 cryo's verloren zijn. Loop ik de deur uit op me werk, heel de dag me tel in de gaten gehouden. had ik om 17.33 2 gemiste oproepen van het ziekenhuis. Ik gelijk met trillende handen terug bellen om 17.35 wordt er niet meer opgenomen ik blijven bellen wordt ik doorverbonden naar de centrale van het ziekenhuis. Ik zeg ik moet echt iemand spreken ik heb morgen een TP maar heb zojuist 2 gemiste oproepen. Ze begreep het direct en schakelde me door naar allemaal verschillende nummers daarna heb ik gelukkig iemand aan de telefoon gekregen. Met trillende handjes en een bevende stem verteld dat ik gebeld was, zegt ze: ja ik had gebeld om even te zeggen dat he druk is morgen en als de TP doorgaat morgen moet je hier om 12.30 zijn................ pfffff ben er nog van aan het bijkomen!! haha ... morgen om 10.00 bellen voor het verlossende antwoord. Spannend meiden, moeten jullie ook nog extra langs komen of moet je het echt zelf doen met de ovulatie testen? Groetjes