Ik heb de hele zwangerschap bij mijn eigen verloskundige gelopen, tot m'n bloeddruk afgelopen maandag ineens 140/100 was. Daarna in het ziekenhuis 139/95. Toen bloeddrukverlagende medicatie meegekregen en woensdag terug, toen 135/95, dus dosis verhoogd en nu moet ik straks weer m'n bloeddruk laten opmeten in het ziekenhuis. Hij zal nu wel naar beneden zijn, lijkt mij, met al die pillen?! Maar vanaf afgelopen maandag heb ik dus een medische indicatie en mag ik niet meer thuis bevallen, wat wel het plan was, dus dat was even aanpassen![/QUOTE] Jeetje zeg , is idd vervelend als je al je plannen moet aanpassen.
Kayleighh 12 december 2016 eerste kindje Saartje87 23 december 2016 Vlindertje81 23 december 2016 Samhh 24 december 2016 LEOnie211 2 januari 2017 Geertjetog. 4 januari 2017 Esje1981 24 december vijfde kindje Is het zo ook leuk? Heb mijzelf er even bij gezet!
Ow wat naar dat je nu niet meer thuis mag bevallen![/QUOTE] Ja, dat was wel even jammer, maar ik probeer het nu maar positief te bekijken! We zijn in ieder geval in goede handen, haha!
Jeetje zeg , is idd vervelend als je al je plannen moet aanpassen.[/QUOTE] Ja, dat was wel even vervelend, op het laatste moment nog even wat dingen regelen, maar dat is ook zo gedaan en wij zijn er nu helemaal klaar voor!
Die steken zijn heel herkenbaar. Heb ik de afgelopen dagen ook veel last van gehad. Komt door het indalen. Ze ligt hier nu ook vast, dus er is vooruitgang.
Kayleighh, Is je bloeddruk nu dan wel omlaag? En voel je je dan ook beter? Ik kan me voorstellen dat je je met een hoge bloeddruk ook niet lekker voelt.
Hoe zit het eigenlijk met iedereen? Wie wil er thuis bevallen en wie gaat voor het ziekenhuis? Bij de eerste wilde ik ziekenhuis. Wat uiteindelijk ivm fluxus goed uitkwam. Nu locatie indicatie ivm die fluxus en een placenta die uit twee delen bestaat.
@leonie jee inderdaad raar dat je nog nooit een gyn hebt gezien! Maar het blijft dus nog even spannend! @saartje oh wat jammer! ik hoorde bij de 1e met 40 wkn dat ik niet meer thuis mocht bevallen. Ik was daar toen even echt heel verdrietig om! Echt even omschakelen in je hoofd he? @kaylleigh hoe is het nu met je bloeddruk? @samh Ik wil graag een bad bevalling, thuis zou dat kunnen. Maar mijn man vindt thuis bevallen wat eng, en ik vind dat we ons allebei toch op ons gemak moeten voelen. Dus het plan is om een badbevalling te doen in het geboortehuis. Maar goed eerst maar eens zien hoe het loopt! Een bevalling is niet echt te plannen...
@samhh & @meisje012 Mijn bloeddruk was gisteren 120/80 met die verdubbelde medicatie, dus dat is mooi! Nu moet ik steeds terugkomen voor het opmeten, morgen weer! Hoe gaat het bij jullie?
morgen 37 weekjes... gisteren een buikband hernia geconstateerd. Dus contstante pijn li onder in de buik, waardoor bewegen, liggen enz erg pijnlijk is. pcm helpt niet echt helaas. Ik wil graag in het zhs bevallen, mocht er dan iets met de kleine zijn dan zijn we meteen op de juiste plaats en de pijnstilling die ik wil mag de verloskundige niet geven. Vorige zwangerschap wilde ik thuis blijven, totdat de vliezen meer dan 24 gebroken waren en we alsnog naar het zhs moesten..
Ohh dat ziet er inderdaad een stuk beter uit! Hoge bloeddruk is toch gevaarlijk voor je kindje. Hier rustig, op wat steken in mijn liezen na Maar ik ben gisteren naar een kerstmarkt geweest (2-3 uur) en dat was meer vermoeiend dan ik dacht haha @leonie buikband hernia? Nog nooit van gehoord, wat is dat? Wat voor pijnstilling wil je dan? Ik zelf wil geen pijnstilling, ook bij mijn zoon niet gedaan ondanks de wezenstorm van 2,5 uur. Ik voelde op dat moment een soort oerdrang en weigerde alles.
hernia staat voor kneuzingen enzo... huisarts heeft pcm voorgeschreven maar deze werkt voor geen meter, zodra de kleine ook maar een beetje beweegt beneden ga ik door de grond van de pijn, iets van verlichting zou fijn zijn maar dat mag niet.
Oké! weer wat geleerd Ja pijnmedicatie tijdens de zwangerschap is erg lastig. In mijn vorige zwangerschap met BI, vond ik dat ook het moeilijkst pff. En inderdaad pcm schiet je weinig mee op, leuk voor een hoofdpijn ofzo maar verder..
He meiden Ik wil in het ziekenhuis bevallen dat staat vanaf het begin al vast. Nu er een grote kans bestaat dat ik ingeleid ga worden is er zoiezo geen andere optie meer. Bij ons zijn al vier generaties de vrouwen enorm smal dit komt door de vorm van het bekken en helaas is dat tijdens de bevalling pas te zien. 3"er is dus een hele grote kans dat ik uiteindelijk met hulp moet bevallen en het lijkt me verschrikkelijk om dan nog in de ambulance Naar het ziekehuis te moeten.
Ik ben door pijnklachten ivm bi en slaapproblemen een nacht opgenomen geweest om even bij te kunnen slapen. Helaas sliep ik niet maar een extra nacht met meer rust omdat de Pijn veel minder was was wel prettig. In het ziekehuis kunnen ze meer met medicatie omdat je dan aan de ctg komt en bij problemen ze in kunnen grijpen. Misschien ben jij daar ook mee geholpen
Hallo dames... Wij zijn donderdag na een super snelle bevalling van 3 uurtjes de trotse ouders en grote zus geworden van ons zoontje en broertje Lorinzo... Hij woog 3172 gram en was 50 cm... We doen het goed.. bv liep niet dus over op fv .... Zelf 4 hechtingkjes maar noemenswaardig
Wow gefeliciteerd! Mooie naam ook. Fijn dat het zo goed gaat. En flesvoeding worden ze ook gezond en groot mee.
ik moet maandag weer naar de verloskundige zal het daar even overleggen want als deze pijn aanblijft houden wil ik vannacht al bevallen. Geef mij maar weeën die komen regelmatiger en zijn beter op te vangen