Hallo! Ik ben op zoek naar een flessenwarmer die langzaam verwarmd en waarbij je eventueel de temp zelf kunt instellen. Mocht dit laatste niet kunnen dan mag die zeker niet warmer worden dan 35 graden. Volgens mij vallen de warmers dmv stoom dan al af (dacht ik). Ook moet er een (behoorlijk) brede fles in passen. Om even wat voor te zijn: ik wil niet in de magnetron verwarmen Wie o wie!?
Wij gebruikten altijd een bakje met kokend water, hebben onze flessenwarmer 3 x gebruikt, werkte voor ons niet..
Waarom wil je niet in de magnetron verwarmen? Hier verwarmden wij borstvoeding in een kom met heet water en flesvoeding rechtstreeks uit de kraan. Geen fleswarmer gemist.
Kokend water heeft een te hoge temperatuur om de goede stoffen in bv meerendeel te kunnen behouden, vandaar dat ik voor de flessenwarmer wil gaan
Wij zette altijd de fles (gaf gekolfde borstvoeding) tijdig in een maatbeker met redelijk warm water waardoor het rustig kon verwarmen. De nacht voeding verwarmden we helemaal niet, die gaven we op kamer temperatuur. Ging bij ons prima. Mocht je een alternatief willen voor een fles warmer willen, dan is dit het. Geen verstand van fles warmers
Ik moet bekennen dat ik bv ook wel eens in de magnetron heb gedaan op laagste stand. Maar dan gaat een kom heet water veel sneller haha. Toen ik nog werkte als kraamverzorgster deden wij ook altijd afgekolfde melk verwarmen in de fles en die in een kom met heet/gekookt water zetten. Wel heel vaak even ronddraaien voor gelijkmatige temperatuursstijging en behoud van stoffen.
Bedankt voor jullie reacties! Ik heb al eerder bv gegeven en destijds hebben wij het au bain Marie verwarmd. Ik ben nu echt op zoek naar een flessenwarmer die een beetje voldoet aan mijn wensen! Dus graag lees ik daar de tips van!
Ik kan je ook niet helpen. Ik heb difrax en die gaat snel en tot 37 altijd! Dus die niet Misschien Avent? Die gaat wel langzamer, weet niet of je hem zelf in kunt stellen, denk het eigenlijk wel?
De avent scf356 verwarmt geleidelijk en niet boven de 35 graden, je kunt de temp niet op het aantal graden instellen maar op 3 verschillende vastgestelde temperaturen.
ik had er 1 van avent.. ik weet niet welke het precies is maar door met de draaiknop te spelen kon ik ontdekken hoe warm het uiteindelijk werd.. die werkte wel au bain marie. ik heb daar ook wel eens voor ik ging slapen een flesje water in gezet voor als dochter wakker zou worden snachts.. dan had ik meteen op de goede temperatuur. hoop dat de link werkt met die ik heb.. https://www.google.nl/search?q=avent+flessenwarmer&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjIzrit_vDQAhXJIMAKHX3RDlgQ_AUICCgB&biw=1366&bih=659#imgrc=q0GQ9uKneASgFM%3A