Niet echt een driftbui, maar heel erg woedend wordt mevrouwtje van: - aankleden - naar de wc (laatste tijd wacht ze steeds te lang, dus moet ze weer op vaste tijden) - aan tafel komen - avondeten (behalve als ze gevoerd wordt) - stoppen met filmpje kijken - broertje speelt met alles waar zij nou nét mee wilde gaan spelen (al het speelgoed dus) Leuk om jullie verhalen te lezen Ik neem een abbo!
Dat hij niet op zijn blote voeten zonder jas in de tuin mocht spelen . Het leven is ook hard wanneer je 3 jaar bent.
Ik moest wel lachen om sommige verhalen.. en heel herkenbaar Vanochtend toen ze haar broodje moest eten, en daarna werd ze boos omdat ze niet aan de muur mocht likken
Heerlijk dit! Hier is ze 3. Vorige week lag ze languit in de tuin. Reden? we waren naar het bos geweest (dus vieze laarzen) en ze mocht niet tussen de voorstoelen in de auto doorklimmen om via de voorstoelen uit te stappen....
Haha nee joh ik heb ook 2 likkers. Gekukkig doen ze het al een tijdje niet meer. Zo goor! Zelfs in het ov aan banken en ramen likken maar het gaat dus voorbij
wat een heerlijk topic dit, zooooo herkenbaar! hier 2 kleuters vandaag al mot gehad omdat hij zijn schoenen niet aan wilde doen, zijn jas niet aan wilde doen, zijn sokken zaten gedraaid, die mocht ik niet goed doen, ze geen koekje mochten, (dus 2 tegelijk in een driftbui) En de jongste heeft dan een nieuw woord als hij boos is: dan ben ik (of papa of opa) een rotbeest...... Hoe hij eraan komt geen idee
Omdat ik tegen haar zei dat ik de was op ging vouwen. Ze krijst met een woedend gezicht NEEEEEEEEEE!!! boosheid duurt hier altijd kort, vervolgens zei ze 'moet ik gaan?' En kreeg ze de slappe lach. Dus ik moest ook wel mee lachen. Daarna de was opgevouwen en zij heerlijk gespeeld.
mango26: Wat een GE-WEL-DI-GE uitdrukking: De uitvoering van een krijsende stervende zwaan.... die ga ik hier gebruiken als mijn dochter weer eens een bui heeft!
ja hoor 6.10 over een schone onderbroek aandoen en welke het moet zijn, nu hebben we roze roze en roze maar het moest natuurlijk met stipjes ipv hartje ruitjes of effen en laat die nu in de was liggen!!!
Vanmorgen om 7.15 wilde ze perse haar verjaardagsmuts op op de fiets maar ik legde hem terug want dat ding waait toch af. We stonden achterbuiten bij de fiets.. Ze heeft zo hard gekrijst dat ik langzaam aan overal de lichten in de slaapkamers aan zag gaan in de straat.. Ik heb maar mn telefoon aan dr gegeven zodat ze WEL in het fiets zitje ging zitten. Ze gaf telefoon terug en zei lachend GO! Heel de straat wakker en zei weer vrolijk. Lekkere donderstenen
Jongste vanmorgen: Pyjama niet uitwillen/ kleren aan Oudste: Gisteren gingen we naar de winkel, hij wilde naar oma. Duidelijk gemaakt dat we NIET naar oma gaan maar alleen naar de winkel. Toen we aan het eind van de straat dus links (en niet rechts naar oma) afdraaiden met de auto werd meneer woest achterin. Dus ook met driftbui door de winkel... mensen staren, nakijken, achja... eenmaal terug in de auto was het over.
Feest der herkenning!!! Hier was t (3 jaar) :" die juhuhuruk vind ik saaaahaaaaaahaaaaaai" Zo hard gehuild dat ze ervan over begon te geven... Dramaqueen..
Hier hadden we net een drama omdat ze een 'wattetettetje' wilde hebben en ik geen idee had wat ze daarmee bedoelde.. Ik heb nog gevraagd waar dat dan ligt, maar ze kon het me ook niet aanwijzen Ik heb tig dingen opgenoemd, maar ze werd er alleen maar bozer van
Gisteren: - Mama mocht niet naar de wc. - Ze mocht niet met de jas van papa spelen die over de stoel hing, heel drama toen ik hem aan de kapstok ging hangen.