Die weken mogen wel wat sneller gaan. Over 2 weken deeerste echo en woensdag komt mvm. Ben zo benieuwd naar die test.
Dank je meiden! Waarschijnlijk is het ook niets geweest, maar schrok wel heel erg zeg. Toen ik gister naar bed ging heb ik maar even een tampon ingedaan, want was veelste bang dat het door ging zetten. Na 3uurtjes werd ik weer wakker en was er helemaal niks op de tampon te zien. Pffff, gelukkig!! Buikkrampen heb ik ook niet gelukkig, maar toch maakt je dit alles heel onzeker. Bedankt voor jullie berichtjes dames, voelt heel goed. Erg fijn om dit met jullie te kunnen delen! Hebben jullie al een idee wat het gaat worden d.mv de kwaaltjes of moedergevoelens?
Dank je wel Oceanna en swimming. De dokter gebeld. Mag eind van de ochtend langskomen. Ben benieuwd wat ze zegt. Me koorts was al weer omhoog gegaan vanaf dat ik wakker ben. 🤒
Ja, ik ben er van overtuigd dat het een meisje is. Wist ik al voordat ik zwanger was van mijn zoontje. Ik heb nu duidelijk contact met een klein meisje. Vandaar de vraag of er spirituele moeders zijn. Dan konden we dat soort ervaringen ook delen.
Ow gelukkig maar Corine. Ik had gisteren ook een heel klein beetje bruinige afscheiding in me ondergoed. Me hoogzwanger vriendin zei dat het niks was. Wc papiertje was ook netjes schoon. Qwa kwaaltjes enzo zou ik het niet weten aangezien het de eerste is. Mr heb wel een sterk gevoel van een jongen. Dus ben benieuwd. En jij?
Mijn gevoel zegt een meisje. Heb het ook gedroomd. Bijzonder wensje. Corone fijn dat je verder geen bloedverlies hebt gehad. Pas je wel op met een tampon ivm bacteriën.
Gelukkig maar corine. Heb sterk het gevoel van meisje. Maar bij mijn dochter had ik het idee dat het een jongen zou zijn. Dus eigenlijk geen idee.
Gefeliciteerd en welkom moppiemuis! Wensje wat bijzonder zeg! Corine fijn dat het niks is!! Ik heb een voorgevoel dat de derde een meisje is. Dat gevoel heb ik al een tijdje heel sterk. Maar is nergens op gebaseerd Haha. Ik had bij mijn zoon en dochter dezelfde kwalen dus dat zegt bij mij niet veel.
Welkom moppiemuis en gefeliciteerd! Corine wat fijn dat het waarschijnlijk niks was, nu lekker verder genieten! Wensje2014, ik ben ook redelijk spiritueel. Tenminste ik geloof in heel veel dingen maar "doe" er niks actief mee. Ik heb bijvoorbeeld al eens via iemand contact gehad met mijn overleden vader, wat die vrouw (die mij niet kende) vertelde kon ze niet verzinnen. Ik weet dat mijn vader nog altijd "in de buurt" is en voor ons zorgt. Soms gebeuren er dingen waarvan ik echt zeker ben; daar zit m'n vader tussen. In dat opzicht kan een vader in de hemel soms wel eens handig zijn Al had ik hem natuurlijk nog liever gewoon hier op aarde Ik ben er van overtuigd dat wij een meisje krijgen. Of ik dat voel of stiekem wens weet ik eigenlijk niet. Maar ik heb gewoon het gevoel; "dit moet gewoon een meisje zijn!" Wij willen het geslacht ook zo snel mogelijk weten, mocht het toch een jongen zijn (die ook super welkom is!) heb ik nog genoeg tijd om ff om te schakelen
Ja ik had helaas geen maandverband in huis, gebruik ik eigenlijk nooit. Dus dacht doe voor heel eventjes een tampon in. Gelukkig werd ik ook weer na 3 uur wakker en heb hem toen gelijk eruit gehaald. 😃
Ik zelf heb deze keer echt geen idee! Bij mijn zoontje wist ik vanaf dag 1 dit word een jongen. Maar toch spookt er steeds meer door me hoofd dat het een meisje word. Maar nog geen duidelijke aanwijzingen eigenlijk of dromen. We willen zoiezo wel weten wat het gaat worden, vinden we allebei makkelijker😃. De weken mogen van mij dus voorbij vliegen😃😃
Gefeliciteerd aan alle nieuwe (en oude) dames! hihi Hier ben ik nog heel voorzichtig, het is nog zo pril. Gisteren (woensdag) hcg laten prikken, stond op 47. Maandag was hcg 25. Dus niet verdubbeld. We zullen zien...
Oeh hier geen idee! Ik denk dat het een jongetje is, maar dat is natuurlijk gewoon gokken met 50% kans 😂😁
Hey Wendy, Je kan zeggen dat je aan de antibiotica daarbij mag je niet alcohol drinken. Met oud en nieuw zitten wij ook altijd bij vrienden en ik ga dan zeggen dat ik blaasontsteking heb en dat ik aan de antibiotica kuur zit en niet kan drinken. Misschien kan je die smoes ook gebruiken 😊.
Die heb ik helaas met me vorige zwangerschap al gebruikt en ze weten van me miskraam en dat ik zo snel als mogelijk weer zwanger wilde worden en als ik dan niet rook weten ze gelijk al genoeg eigenlijk.
Corine, dat is wel even schrikken zeg. Gelukkig heb je verder niks meer gehad. Zou heel goed nog met de innesteling te maken kunnen hebben. Hier ook al een darmen buikje. Heb normaal een hele platte buik maar die is nu ontzettend "opgezet" helemaal in de avond. Ik heb net de vk gebeld : 2 januari om 10:30 de intake en eerste echo. Kreeg de vk aan de telefoon die vorig jaar eerste kerstavond bij mij thuis kwam omdat ik extreem bloed verloor met mijn miskraam dat ik daarna voor spoed naar het ziekenhuis moest. Ze moest van de week nog aan me denken. Hopelijk komen we de feestdagen nu goed door en hebben we 2 januari een mooie echo met een kloppend hartje
Hoi dames. Ik ben bij de dokter geweest en heb een virus. 😬 Heb een kuur gekregen voor een week. Verder niet meer doen dan rusten. Wat snoepjes eten voor me keel. Want hoestdrank mag alleen de tijmsiroop. Hopelijk gaat het morgen al beter.
Die antibiotica smoes is zo lastig, als mensen weten dat je zwanger probeert te worden is dat echt de meest afgezaagde smoes haha. Echter moeten wij tussen kerst en oud en nieuw met schoonfamilie op stap en ik hou het liever nog even stil. Al moet mijn man dat maar beslissen aangezien we het volgende week wel mijn ouders vertellen. Moet ook wel want ik kan het halve kerstmenu niet eten, en we drinken altijd de nodige champagne op kerstavond. O en de antibiotica smoes kan ik niet gebruiken bij mijn ouders omdat ze apothekersassistente is bij mijn apotheek haha. Zoek nog wel een orrigineel idee, iemand? Ik heb trouwens 6 jan de eerste echo! Spannend!